Jaką wersję kupić?

razor91

Użytkownik
Użytkownik
Witam, Panowie potrzebna mi pilna pomoc gdyż dziś idę zakupić konsolkę. Potrzebuje waszej pomocy w doborze wersji odpowiedniej do przerobienia. Słyszałem, że niektóre wersje sprzedawane w sklepach są zbyt nowe i nie nadają się do przeróbki dlatego powiedzcie mi na co mam zwrócić uwagę przy kupnie tak aby później bez problemu można było ją przerobić na iXtreme LT 3.0. Konsolę będę kupował w Euro Rtv Agd bądź Media markt. Z góry dzięki i pozdrawiam.
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
Odp: Jaką wersję kupić?

Jesli chcesz kupić konsole nowa ze sklepu to narazie nie przerobisz na lt, jedynie na rgh.
Na lt do 08.2011 z taka data juz nowego raczej nie znajdziesz

Wysyłane z mojego ST27i za pomocą Tapatalk 2
 

razor91

Użytkownik
Użytkownik
OK dzięki za pomoc :)
 

razor91

Użytkownik
Użytkownik
Mam pytanko byłem dziś w Euro Rtv i znalazłem konsolkę z datą produkcji 09.2011r czy ten jeden miesiąc też ma tak duże znaczenie i już tej wersji nie przerobię LT.3.0 ?
 

mlont

Użytkownik
Użytkownik
Nie da się jej przerobić, przynajmniej na tę chwilę.
Tutaj masz link do gościa który sprzedaje nowe xpudła daje 3 lata gwarancji i już z LT3
Ta jest tańsza, do przeróbki NOWY XBOX 360 SLIM 250GB +KINECT~ LT+3.0~ RGH~ GRY (2924211239) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Ta droższa już z, NOWY XBOX 360 SLIM 250GB+KINECT+AKTUALIZACJA+HDMI (2917237206) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Zawsze możesz kupić bez kinecta.
 

razor91

Użytkownik
Użytkownik
Słuchajcie moje poszukiwania doprowadziły mnie do konsoli Xbox360 Slim 4GB z Euro RTV z datą produkcji 2011.08.17 za 850 zł powiedzcie mi czy da się ją zrobić na LT. 3.0 i czy się opłaca cenowo.
 

AHC

Użytkownik
Użytkownik
W tej dacie zdarzały się przerabialne napedy.
Ale szansa jest niewielka......
Lepiej nie ryzykować, bo dopiero po rozebraniu konsoli sprawdzisz co na bank tam siedzi.

Pozdro !
 

razor91

Użytkownik
Użytkownik
Szkoda myślałem, że te do sierpnia 2011 da się wszystkie przerobić.
 

akwarium25

Banned
Ale rgh lekko na niej. Co do napedu duze prawdobienstwo ,ze nie przerabialny
 

razor91

Użytkownik
Użytkownik
Tak wiem, że rgh pójdzie ale jakoś wole LT 3.0
 

malawi

Użytkownik
Użytkownik
polecam z allegro jaspera dorwać z lt 3.0 wrzuconym
w sklepie to chyba juz raczej tylko na rgh dorwiesz
 

Do góry Bottom