• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Jakaś dziwna aktualizacja?

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Witam,gdy wchodze w kalibracje kinecta(bez podlaczonego kinecta) wyskakuje mi taka wiadomosc[korzystanie z technologi kinect wymaga aktualizacji systemu,Aby uzyskac aktualizacje zaloguj sie do uslugi Xbolx Live] i tu mam pytanie,czy jak podlacze kinecta to mi to zniknie ?
Bo na dniach chce zakupic to cudo i nie chce miec zadnych problemow z aktualizacjami potem itp.

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Nie mam lt+(tak przynajmniej mi powiedziano :D ) ale wszystkie najnowsze gry chodza mi bez problemu.
Bo podobno lt+ jest tylko na napedy liteona,a ja mam BENQ(przepraszam jezeli cos pomieszalem,ale tak mi to tlumaczono),pozatym nigdy nie podlaczalem x do neta i nie chce podlaczac,to jakis problem przy checi korzystania z kinecta ?

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Gdzie lub po czym moge sprawdzic jaki mam dash ? Nie wiem nawet co to jest :D
Tak jak pisze,ustawienia do kinecta mam,jakies pod-menu o kineckcie mam,najnowsze gry mi chodza tak wiec nie wiem o co chodzi.
A moze to poprostu tak wyskakuje bo nie mam podlaczonego kinecta ?
Poczytalem troche w internecie,i widze ze ta aktualizacja pojawia sie zawsze przy pierwszym podlaczeniu i mozna ja bezproblemowo zrobic z gry kinect adventures ?
TAk wiec chyba nie mam sie co martwic ? Nie musze podlaczac do neta ?
EDIT: Dasha mam dokladnie takiego
Kod:
http://www.youtube.com/watch?v=6LpaNIhEr9k

Do góry