Jakaś różnica xbox 360 slim vs xbox 360 variant E

matjasz

Świeżak
Świeżak
Witam mam pytanie do was bo chcę sobie kupić na wakacje akurat je będę miał trochę dłuższe jakąś konsolę :D U mnie padł wybór na Xboxa 360..Ale zauważyłem w aukcjach i na ofertach różne warianty tej konsoli..Czy jest jakaś różnica między konsolą xbox 360 slim a xbox 360 wariant E? Która jest lepsza czym to się różni, czy tylko nazwą?
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Slim E wyszedł później od zwykłego Slima. Pod kątem wejść nie mam pojęcia czy się czymś różni, bo mi sie nie chce szukać. Na pewno jest obudowa inna i wcześniej coś narzekali, że się za mocno grzeją Slimy E, aczkolwiek może już przeszło to do mitów :) Teraz w sklepach stacjonarnych same Slimy E, zwykłych Slimek nie widziałam już dawno :)
 

hryzantema

Świeżak
Świeżak
Nie ma chyba tylu różnić znaczących. Też się nie spotykam już w sklepach stacjonarnych ze zwykłą slimką, dawno jej nie widziałem. Chociaż jak tak wchodzę czasem na zagraniczne aukcje ebay albo amazon de to tam czasem jeszcze je widzę i chyba za granicą bardziej są popularne.
 

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Wersja e chyba nie ma tych niedorobionych dotykowych przycisków.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 

zoltan1980

Użytkownik
Użytkownik
Różnice:
- brak sygnalizacji podłączonych kontrolerów na panelu przednim
- brak złącza toslink (optyczne audio)
- jedno złącze USB mniej (4 zamiast 5)
- zmieniony standard wyjścia AV
- przyciski dotykowe (włącznik, eject) zmienione na zwykłe

Gdyby obniżyli cenę, to byłoby OK, ale za tą samą cenę co slim - to to jest downgrade konsoli wg mnie...
 

matjasz

Świeżak
Świeżak
Wielkie dzięki za informacje i podpowiedzi… brak złącza toslink - optyczne audio, jedno złącze USB mniej... i reszta, no i tak naprawdę żadna wielka różnica w cenie, może rozejrzę się za czymś jeszcze… planuję zakup już od jakiegoś czasu, myślałem też o czymś używanym, ale coś mi się wydaje, że lepiej zainwestować w nowy sprzęt
 

Do góry Bottom