jakby kampania sony

myszek

Użytkownik
Użytkownik
przeglądając youtube znalazłem coś takiego http://youtube.com/watch?v=OL7oqkGUXkI&feature=related :)
 

realizer

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: jakby kampania sony

jakby to byla kampania to co 2sec pojawial by sie znaczek SONY a tu ani razu chyba nie widzialem :) ktos kto nie siedzi w temacie konsol nie pozna jej po wygladzie. IMO to jest jakis nowy teledysk ;)
 

misiek8

Użytkownik
Użytkownik
Odp: jakby kampania sony

Zadna kampania...Sony jest jakie jest,ale litosci...Niechcieliby sie reklamowac za pomoca tak (s)hitowej piosenki:)To tak jakby u nas PS3 reklamowala Doda,Mezzo,Verba czy inny bozyszcz nastolatkow.
 

kuva

Banned
Użytkownik
Odp: jakby kampania sony

wystarczy że jedna pani w ckm wystąpiła z x360 to już była polewa na całą europę ;D
 

myszek

Użytkownik
Użytkownik
Odp: jakby kampania sony

ale jednak wydaje mi sie że tak bez powodu te konsole sia tam nie pojawiają ;)
 

realizer

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: jakby kampania sony

n/c a jak w jakims teledysku pojawi sie np. Lambo to odrazu to musi byc kampania tego auta ???
 

misiek8

Użytkownik
Użytkownik
Odp: jakby kampania sony

myszek napisał:
ale jednak wydaje mi sie że tak bez powodu te konsole sia tam nie pojawiają ;)
Daj spokoj,w co drugim hip hopowym badziewiu zza oceanu w teledysku sa odpicowane fury,z lcd w zaglowkach i PS w bagazniku.Tamtejsze dresy sie w tym lubuja i tyle ::)
 

myszek

Użytkownik
Użytkownik
Odp: jakby kampania sony

nie chce sie chwalic ale miałem racje
Wybaczcie, że nie określę gatunku muzycznego, którego słuchamy w tym klipie, ale po ostatnich komentarzach po prostu się boję. Zapewne to jakaś wersja R&B, ale dla świętego spokoju nazwijmy to ogólnie czarną muzyką. Artysta nazywa się Wyclef Jean (nie znam, nie słyszałem wcześniej), zaś w jego najnowszym teledysku pełno product placementu Sony. Czegóż my tu nie widzimy - PSP, SIXAXIS, PS3, zaś na ładnym LCD widać Burnout Paradise. Muszę powiedzieć, że mi się podoba ta forma promocji. Nie można nazwać jej dyskretną, ale pokazuje granie w miły sposób, nie to co ostatnio wychwyciliśmy u Mariah Carey. No i poza tym Burnout Paradise jest naprawdę widowiskowy. Mimo, że muzyka zupełnie mi nie leży, to jednak obejrzałem z przyjemnością. źródło :polygamia.pl :D
 

Do góry Bottom