Jaki duży monitor ( minimum 20 cali) do xboxa 360 ????

caliber50

Świeżak
Świeżak
witam!

....jak w temacie. telewizor (zreszta stary CRT) mam zajęty. Chce kupic monitor LCD minimum 20cali ktory moglbym podalczyc do kompa i do konsoli (czyli monitor musi miec co najmniej dwa wejscia w tym jedno HDMI...przynajmniej tak mi sie wydaje) chodzi mi o taki monitor ktory nie rozciagalby obrazu i byl zgodny z HDREADY czyli 720p. Obecnie wybor jest bardzo duzy a ja niechcialbym kupic zlego monitora. moze ktos wie lub ma taki monitor i jest zadowolony ? pomozcie

pozdrawiam

caliber50
 

BERCIK

Świeżak
Świeżak
Odp: Jaki duży monitor ( minimum 20 cali) do xboxa 360 ????

MAM TEN SAM PROBLEM.ZOBACZ SOBIE W 112 NR PSX EXTREME,TAM JEST TEST MONITOROW O X360.POZDRO
 

plutap

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jaki duży monitor ( minimum 20 cali) do xboxa 360 ????

@Bercik nie pisz dużymi literami
co do tematu to napisz ile możesz wydać kasy, polecam SAMSUNG T200HD ale czy Tobie on się spodoba?
najlepiej przejdź po sklepach i sprawdź na oko, który wg Ciebie wyświetla najlepszy obraz, spisz model i znajdź w necie po niższej cenie. Parametrami nie ma ich co porównywać bo producenci piszą bardzo różnie, czasami monitor o kontraście 1:4000 wyświetla lepsze kolory od tego o kontraście 1:10000
 

monias

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jaki duży monitor ( minimum 20 cali) do xboxa 360 ????

Ja kupiłem LG W2252V
Ma wejście hdmi i wogóle super jakość!
POLECAM
T200HD jest gorszy moim zdaniem i droższsy i nieładnie obudowa wygląda jakoś....

Na agito za 745zł kupisz ten co Ci poleciłem

A i powiem że 22jest idealne, bo przy 24 to już trzeba zwiększyć odległość od monitora, 20stka będzie ci się wydawać troszkę mała jednak ;)
 

sloniu

trolololololo
V.I.P
Użytkownik
Monias ma rację :) Kupił 22" i zadowolony. Ja jeszcze xboxa nie mam ale mam 22" 226BW samsunga =] [Monias:p] No i jestem zadowolony. Nie musze siedziec dalego ani za blisko zeby widziec...obraz zyleta
 

Do góry Bottom