Jaki dysk do mojego Xboxa?

SN@KE

Świeżak
Świeżak
Kupiłem: XBOX 360 S 4GB SYSTEM KINEKT BUNDLE MODEL 1439
I nie wiem jaki dysk będzie najleprzy, chodzi mi o 250gb pamięci.
Czy są jakieś różne modele dysków, czy każdy podejdzie?
 

S3bastian

Użytkownik
Użytkownik
Najlepiej sobie kup dysk oryginalny do XBOX'a360 SLIM, możesz również kupić dysk z serii WD oraz obudowę dysku do slima i sobie samemu przerobić dysk pod XBOX'a (gdzieś na forum jest opis z jakiej serii WD i jak dysk sformatować pod XBOX'a ) :friendly_wink:

EDIT : http://xboxforum.pl/artykuly-f27/jak-podpiac-hdd-z-pc-do-xboxa360[bevs-bevt-beas-bjkt-bekt-velociraptor]-14421.html
 

klik34

Użytkownik
Użytkownik

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik

ronaldo1405

Użytkownik
Użytkownik

SN@KE

Świeżak
Świeżak
Dzięki wielkie wszystkim, przejże jeszcze te linki:applause:

A jest tutek, jak przerobić dysk usb żeby działał pod xbox-em trzeba coś rozkręcać. Mam na gwarancji.
A dysk mam 2T
 

Łukasz Migda

Świeżak
Świeżak
Cześć sory że się tak wtrącam ale (może to głupie ) nie wiem jak zrobić nowy temat a mam tylko jedno pytanie, natomiast chciałem zakupić oryginalny dysk do slima tylko jak widzę niektóre są gotowe do uruchomienia a niektóre nie, czy to prawda że każdy dysk musi być jakoś przerobiony żeby działał
 

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nie trzeba nic przerabiać
 

Łukasz Migda

Świeżak
Świeżak
to dla czego na niektórych aukcjach na allegro pisze że dysk jest gotowy, sformatowany i podzielony na partycje które są wymagane dla slim, a na innych nie
 

Tofu212

Banned
tu chodzi o model wd który działa na xboxie kupuj 320gb ,możesz sam przerobić lub kupić nowy taki dysk gotowy
 

OldPlayer

Użytkownik
Użytkownik
to dla czego na niektórych aukcjach na allegro pisze że dysk jest gotowy, sformatowany i podzielony na partycje które są wymagane dla slim, a na innych nie
Nie wiem jak jest u slimki ale może jest podobnie jak w grubasach.
Jak masz ORYGINALNY dysk X360M$ to gdyby Cię nagle naszła ochota nagry ze starego iksa to powinno nie być większych problemów.
Natomiast dyski przerabiane (np. z PC) lub jakiegoś chińskiego pochodzenia będą stwarzały małe problemy w tej kwesti.
???
Ano dlatego, że oryginał ma dwie partycje: partition 2 (dla starego X) i partition 3 (dla X360). Natomiast wszystkie chinole, albo coś robionego na szybko ma tylko HDD1, i z zabawą grami X1 jest ZONK.
Oprócz tego jednego feleru ze starym X'em nie zauważyłem specjalnie innych różnic.

Jeszcze raz powtarzam, że powyższe to tylko moje własne doświadczenie.

BTW. A niby czego oczekujesz po opisach na aukcjach allegro??? Większość złotoustych sprzedawców szuka frajera i dlatego wypisuje tyle (najcześciej bzdur) licząc na przyciągnięcie uwagi.
Jeżeli wystawiam coś na aukcji to zachowuję potrzebne przeciętnemu klientowi minimum zgdonie z zasadą - kupujący wie czego mu potrzeba :)
 

Rycha_pl

Banned
Użytkownik
Witam
mam takiego twardziela :

czy będzie działał pod Fatem ? czy tez x obsługuje tylko dyski "WD" ?
 

Do góry Bottom