Poradnik Jaki dysk do Xbox Series X?

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Do konsoli możemy podpiąć dedykowany dysk Seagate Storage Expansion Card do Xbox Series X cena około 1000 zł :eek:. Dysk jest kompatybilna z architekturą Xbox Velocity, co pozwala graczom na szybkie wznawianie gry. Dysk jest dedykowany do konsoli Xbox Series X i zalecamy jego zakup aby w pełni wykorzystać możliwości konsoli.

1605337411839.png

1605337427654.png

Tańsza alternatywa są dyski USB 3.x zalecam kupić min. 2 TB. Należy pamiętać, że gry zoptymalizowane pod Xbox Series X muszą być uruchamiane z dysku wewnętrznego lub dedykowanego! Poniższe dyski będą działać z grami Xbox One oraz Xbox 360. Klika propozycji dysków USB 3.x:
1605338206958.png

Polecane dyski USB 3.2 od Western Digital do Xboxa:
1605367464730.png

Ostatnia edycja:

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Ze swojej strony moge polecić taki HDD, w środku kod na 2 miechy ultimate.
125431901_3938251332906160_8058868647167155229_n.jpg

jakub19899

Użytkownik
Użytkownik
Dysk ssd na USB 3.0 nie pozwoli na szybkie wznawianie gier ??

suki

Użytkownik
Użytkownik
Ze swojej strony moge polecić taki HDD, w środku kod na 2 miechy ultimate.
View attachment 4839
W euro chyba nie ma wersji z xgpu

Do konsoli możemy podpiąć dedykowany dysk Seagate Storage Expansion Card do Xbox Series X cena około 1000 zł :eek:. Dysk jest kompatybilna z architekturą Xbox Velocity, co pozwala graczom na szybkie wznawianie gry.
View attachment 4836

View attachment 4837

Tańsza alternatywa są dyski USB 3 zalecam kupić min. 2 TB. Należy pamiętać, że gry zoptymalizowane pod Xbox Series X muszą być uruchamiane z dysku wewnętrznego! Osobiście preferuje dyski ADATA. Klika propozycji:
View attachment 4838

Polecane dyski dyski USB 3 od Western Digital do Xboxa:
View attachment 4847
Na zwykłych dyskach hdd usb a I prawdopodobnie również ssd usb nie możliwości instalacji gier xsx.
Takie dyski można wykorzystać tylko w przypadku xo x360 xbox original.
Tak więc Twój podpięty temat jedynie wprowadza w błąd ponieważ wg. Microsoftu konsola nie pozwoli na instalację gier z obecnej generacji na takim nośniku. Pozostaje pamięć wewnętrzna lub expansion card.

Krakoos

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Dysk ssd na USB 3.0 nie pozwoli na szybkie wznawianie gier ??
Nie.

Natomiast co do dysku, to jeszcze się nie spotkałem z takim, który by nie działał. Ja kupiłem TEGO w 2016 jeszcze na potrzeby starego XO i do dziś pięknie działa.

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
W euro chyba nie ma wersji z xgpu

Na zwykłych dyskach hdd usb a I prawdopodobnie również ssd usb nie możliwości instalacji gier xsx.
Takie dyski można wykorzystać tylko w przypadku xo x360 xbox original.
Tak więc Twój podpięty temat jedynie wprowadza w błąd ponieważ wg. Microsoftu konsola nie pozwoli na instalację gier z obecnej generacji na takim nośniku. Pozostaje pamięć wewnętrzna lub expansion card.
Informacja jest na ten temat zawarta w poście, doprecyzowałem i pogrubiłem aby uniknać pomyłek w interprtacji.

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Czy ktoś miał problem z dyskiem w XSX? Mnie z dnia na dzień konsola przestała się uruchamiać z podłączonym dyskiem, po odłączeniu dysku działa normalnie.

bld

XBOX MANIAK
XBF
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Czy ktoś miał problem z dyskiem w XSX? Mnie z dnia na dzień konsola przestała się uruchamiać z podłączonym dyskiem, po odłączeniu dysku działa normalnie.
Podłącz dysk do PC , strzel format i zobacz czy problem będzie

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Podłącz dysk do PC , strzel format i zobacz czy problem będzie
Tak właśnie zrobiłem i problem znikł, musze tylko gry pobierać od nowa. Ciekawi mnie co mu się mogło wydarzyć.

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Czasami tak jest że się wysypują całkiem albo czasami gry pojedynczo znikają.

yellowmen83

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
To jaki dysk polecacie do XSX ? Bo zainstalowałem kilka gier i zostało mi 8GB wolnego :(

suki

Użytkownik
Użytkownik
To jaki dysk polecacie do XSX ? Bo zainstalowałem kilka gier i zostało mi 8GB wolnego :(
Karta rozszerzeń SSD 1tb. Już było na ten temat. Nowe gry jak wyjdą nie będą się uruchamiać z HDD i tyle w temacie. Chyba że grasz w stare gry to sobie kup.
Nie chcę mi się wierzyć w to że transfery do około 500mb odczyt/zapis z zewnętrznego SSD nie były by w miarę dobre do uruchamiania gier. Niestety dopóki MS nie odblokuje takiej możliwości możemy sobie pomarzyć.
I tak btw do poprzedniego posta #seth. Jeżeli dysk traci dane to sprawdzić Smart i jak bady są to na śmietnik a nie udawać że tak ma być. Ja u siebie na xo s taki objaw miałem ale był on spowodowany tym że system nie zdążył doczytać informacji/danych po starcie systemu. A w trybie instant on to notorycznie znikały jakieś gry - pojawiały się po pełnym starcie systemu.

Do góry Bottom