Jaki fonik z ANDROIDem posiadasz?

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Korzysta ktoś z Was z Xiaomi? Zastanawiam się czy nie zamówić z Ali. Niestety moja Lumia się potłukła, a stara Lumia jest tylko z win 8.1, więc szukam czegoś innego. No i tak wpadłem na Xiaomi. Dobre parametry, spoko cena, tylko zastanawiam się jak to działa w praktyce.
Ja korzystam z Redmi Note 4X i jestem bardzo zadowolony. Konkurencja w tych pieniądzach oferuje jedynie buble. Nie ma sensu ściągać z zagranicy gdy teraz kupisz w prawie tych samych pieniądzach w Polsce i od ręki bez czekania miesiącami.

Ps. https://miuipolska.pl/ Tutaj poczytaj co i gdzie kupić by mieć gwarancję.

Łamią się jak tabliczka czekolady. Ale tak to dobre telefony...

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Telefon nie służy do siadania na nim :)

hondacbr11

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Ja korzystam z Redmi Note 4X i jestem bardzo zadowolony. Konkurencja w tych pieniądzach oferuje jedynie buble. Nie ma sensu ściągać z zagranicy gdy teraz kupisz w prawie tych samych pieniądzach w Polsce i od ręki bez czekania miesiącami.

Są wypadki losowe wcale nie oznaczające siadanie. Głupie tłumaczenie ;)

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

goofyps

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak

Ps. https://miuipolska.pl/ Tutaj poczytaj co i gdzie kupić by mieć gwarancję.

Nie no przebitki cenowe są jednak znaczne. Nie zależy mi na czasie, miesiąc mogę poczekać. Teraz tylko musze poczytać o poszczególnych modelach i coś wybrać. Może macie jakiś sprawdzony model z wyświetlaczem do 5"?

petroz

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Lenovo P2a42. Parametry bardzo dobre jak na tą cenę. Bateria trzyma 5 dni przy normalnym użytkowaniu. Mimo to nikomu nie polecam. Szkło najgorszej jakości kruszy się przy byle upadku. Brak dostępnych części zamiennych, a jeżeli się już znajdzie, to cena dochodzi do 1/2- 2/3 wartości tel.

famino

Świeżak
Świeżak
Ja mam Huewei P9 jak narazie bez zarzutów śmiga.

sqwara

Użytkownik
Użytkownik
Od niedawna Huaewei P10 Pro przesiadka z Samsunga S5, różnica bardzo duża na plus :)

flacha00

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Po nocy to się jednak nie myśli... to w tej sytuacji nie posiadam:)

Ostatnia edycja:

alien_krk

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
IPhone SE. Wielkość idealna do obsługi jedna dłonią.
O ile mi wiadomo to iphone nie jest na androidzie [emoji3]

Wysłane z mojego LG G6 przy uzyciu palców....

kratylos

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
od pol roku p 10 jest ok

B0ni3k

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
LG k8 dual sim i jestem mile zaskoczony jak fajnie smiga bateria tez git 2 dni trzyma a ciagle wisze na necie szybko sie laduje 2,5 godz.

Pupilek_administracji

Użytkownik
Użytkownik
SAMSUNG GALAXY S 9 PLUS

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

dawidm23

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Po zabiciu Galaxy S8 dziś zakupiłem Honor 8X zobaczymy jak to chodzi :)

Wysłane z mojego JSN-L21 przy użyciu Tapatalka

StarterX4

Świeżak
Świeżak
Moto G5. Na dniach po ponad roku (zapowiedzi) dostała w końcu apdejt z Andka 7.0 do 8.1.

Do góry Bottom