Jaki fonik z ANDROIDem posiadasz?

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Korzysta ktoś z Was z Xiaomi? Zastanawiam się czy nie zamówić z Ali. Niestety moja Lumia się potłukła, a stara Lumia jest tylko z win 8.1, więc szukam czegoś innego. No i tak wpadłem na Xiaomi. Dobre parametry, spoko cena, tylko zastanawiam się jak to działa w praktyce.
Ja korzystam z Redmi Note 4X i jestem bardzo zadowolony. Konkurencja w tych pieniądzach oferuje jedynie buble. Nie ma sensu ściągać z zagranicy gdy teraz kupisz w prawie tych samych pieniądzach w Polsce i od ręki bez czekania miesiącami.

Ps. https://miuipolska.pl/ Tutaj poczytaj co i gdzie kupić by mieć gwarancję.

Łamią się jak tabliczka czekolady. Ale tak to dobre telefony...

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Telefon nie służy do siadania na nim :)

hondacbr11

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Ja korzystam z Redmi Note 4X i jestem bardzo zadowolony. Konkurencja w tych pieniądzach oferuje jedynie buble. Nie ma sensu ściągać z zagranicy gdy teraz kupisz w prawie tych samych pieniądzach w Polsce i od ręki bez czekania miesiącami.

Są wypadki losowe wcale nie oznaczające siadanie. Głupie tłumaczenie ;)

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

goofyps

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak

Ps. https://miuipolska.pl/ Tutaj poczytaj co i gdzie kupić by mieć gwarancję.

Nie no przebitki cenowe są jednak znaczne. Nie zależy mi na czasie, miesiąc mogę poczekać. Teraz tylko musze poczytać o poszczególnych modelach i coś wybrać. Może macie jakiś sprawdzony model z wyświetlaczem do 5"?

petroz

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Lenovo P2a42. Parametry bardzo dobre jak na tą cenę. Bateria trzyma 5 dni przy normalnym użytkowaniu. Mimo to nikomu nie polecam. Szkło najgorszej jakości kruszy się przy byle upadku. Brak dostępnych części zamiennych, a jeżeli się już znajdzie, to cena dochodzi do 1/2- 2/3 wartości tel.

famino

Świeżak
Świeżak
Ja mam Huewei P9 jak narazie bez zarzutów śmiga.

sqwara

Użytkownik
Użytkownik
Od niedawna Huaewei P10 Pro przesiadka z Samsunga S5, różnica bardzo duża na plus :)

flacha00

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Po nocy to się jednak nie myśli... to w tej sytuacji nie posiadam:)

Ostatnia edycja:

alien_krk

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
IPhone SE. Wielkość idealna do obsługi jedna dłonią.
O ile mi wiadomo to iphone nie jest na androidzie [emoji3]

Wysłane z mojego LG G6 przy uzyciu palców....

kratylos

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
od pol roku p 10 jest ok

B0ni3k

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
LG k8 dual sim i jestem mile zaskoczony jak fajnie smiga bateria tez git 2 dni trzyma a ciagle wisze na necie szybko sie laduje 2,5 godz.

Pupilek_administracji

Użytkownik
Użytkownik
SAMSUNG GALAXY S 9 PLUS

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

dawidm23

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Po zabiciu Galaxy S8 dziś zakupiłem Honor 8X zobaczymy jak to chodzi :)

Wysłane z mojego JSN-L21 przy użyciu Tapatalka

StarterX4

Świeżak
Świeżak
Moto G5. Na dniach po ponad roku (zapowiedzi) dostała w końcu apdejt z Andka 7.0 do 8.1.

maniekmaniu

Użytkownik
Użytkownik
Sony Ericsson C901<ok> hehehe. Wytrzymuje 7 dni na jednym ładowaniu. Zaliczył kilkanaście upadków na asfalt, beton itd. System do którego hakerzy nie włamią się. System który nie szpieguje. Bezpieczny telefon. Nie zamienię go na żadnego dotykowca, który wytrzymuje 1 dzień po pełnym naładowaniu. Po upadku przeważnie kończy się wyrzuceniem do kosza, gdyż naprawa jest nieopłacalna. Dotykowiec który jest szpiegowany i łatwo się do niego włamać. Facy i net w telefonie nie jest mi potrzebny. Tel służy do kontaktu, a nie noszenie mini laptopa w łapie, bo w kieszeniach już te nowe się nie mieszczą. Ale taka moda i uzależnienie.

bld

XBOX MANIAK
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Xiaomi RN3P + Andek 9.0 (PIE) , root jest , bootloader sciągnięty , cuda robie na telefonie :) i nie narzekam

alien_krk

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Huawei p20 pro.....

Pecetowaty

Świeżak
Świeżak
LG V30 ;) polecam :p

diego1028

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Xiaomi Redmi Note 5, jestem zadowolony :)

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jakiś czas temu zmieniłem słuchawkę na Xiaomi Mi 9T Pro i jestem bardzo zadowolony.

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Nie posiadam żadnego, jestem zadowolony :D

Do góry Bottom