Jaki internet wybrac??

FanXbox2

Użytkownik
Użytkownik
Szukam jakiejs dobrej oferty internetu.Interesuje mnie cos co bedzie kosztowac do 70zł miesięcznie.chodzi mi o taki internet do XBl aby niebyło lagów itp albo np takiego czegos jak w gta 4 ja strzelam na multi do jakiegos faceta a strzały dolatują po chwili.

Ps . I łatwy do podłączenia
 

Andrzej92

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jaki internet wybrac??

Ja polecam neostrade, ponieważ ma stałą prędkość (choć nie wiem jak z XBL), ale powinno być ok ;)
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jaki internet wybrac??

A ile razy mozna walkowac, ze lagi maja gowno wspolnego z predkoscia internetu?! To zalezy od pingow, przez wysokie pingi macie lagi... nawet jakbyscie mieli 20Mb a liche pingi to lagi i tak miec bedziecie... Najlepiej sobie wejsc na jakies forum ISP i poczytac opinie uzytkownikow, jak sprawuja sie usluga sieciowa w danym rejonie Polski, jest tam mase graczy pytajacych wlasnie o takie rzeczy. Internet to tez zrodlo wiedzy, a nie tylko gg. :eek: Chcesz neostrade? Znajdz jakies forum i sobie poczytaj jakie ludzie maja pingi np. w Twoim miescie...
 

shenmue23

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jaki internet wybrac??

Ja też polecam Neo. Jak żyje i mam ją tyle lat to żadnych problemów!!
 

seba660

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jaki internet wybrac??

JA polecam internet Radiowy( Nie mam zadnych lagow), polecam tez UPC(kuzyn ma i rowniez bez lagow granie na Live)
 

piotr5001

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jaki internet wybrac??

To masz farta bo ja mam radiówke płace 55zł i jest tak za dnia skacze max 35k a za nocy od 20 8k i lagi tragiczne
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jaki internet wybrac??

Ogolnie radiowki w ogole nie nadaja sie do gry online, trzeba miec wyjatkowe szczescie,ab trafic na dobra radowke, co jest z reszta wielka zadkoscia.
 

piotr5001

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jaki internet wybrac??

A jak oceniacie neti tą promocje 4mb za coś 60zł
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jaki internet wybrac??

Dziala tak samo jak tepsa, bo wszystko idzie tymi samymi kablami. Wiec odwiedz jakiegos sasiada, ktory ma netie/tp czy tam inne takie na kablu od tp, sprawdz sobie transfery i pingi.

P.S.
Nie lepiej chello/upc live? 10Mb za 89zl, do tego zawsze max transfer i super pingi. ;)
 

piotr5001

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jaki internet wybrac??

Ale jak zarazie neo mi odpada nie podłączą a chello raczej na wsi nie instalują zostaje mi syfna radiówka od firmy Giga :p czyli ile złapie tyle mam od 8 do 70 :-\
 

miszczyn

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jaki internet wybrac??

UPC jest najlepsze kiedyś było coś 4mb za 40zł chciałem sobie założyć ale w moim bloku z resztą jak w większości w Warszawie można mieć tylko Aster z sieci kablowych.A Aster jest do dupy za przeklinanie odłanczają neta i trzeba znowu płacić za podłączenie internetu.Więc nie wiecie gdzie moge znaleść 2 MB do jakis 70 zł tylko tak żeby nie trzeba było zakładać telefonu domowego?
 

sOrOwEczkA

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jaki internet wybrac??

Co ty gadasz ja mam aster i nic sie nie dzieje place 80 zł za 10mb.Nie wiem kto ci naopowiadal takich glupot ???
 

septem

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jaki internet wybrac??

Moja porada jest taka: jak masz telefon w tepsie to zamow wywiad techniczny- jak przysla technika to powiedz mu zeby sparwdzil jaka przepustowosc na twojej linii pojdzie tylko, zeby koniecznie byl tryb fast- jak jest slaba linia to puszcza ci tryb interleaved i bedziesz mial lagi takie, ze o grze na live mozesz zapomniec.

ps. @cux, to ze netia i tepsa maja po tej samej linii, to niekoniecznie znaczy ze jakosc sygnalu bedzie taka sama. Z tego co wiem netia moze miec dalej swoja stacje i tlumenie moze podskoczyc.
 

piotr5001

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jaki internet wybrac??

Jednego nie rozumiem dokoła mnie 2 sąsiadów mieli neo a umie lipa ostatnio zauważyłem ze skrzynka nie daleko mnie jest troche inna niż zwykle tzw stara :p
 

Do góry Bottom