Jaki internet wybrać?

dominik490

Użytkownik
Użytkownik
Siema. Obecnie szukam nowego dostawcy internetu (do tej pory miałem LTE z Plusa i to jest poprostu masakra). Szukam dostawcy gdzie co najważniejsze pingi będe miał niskie oraz będzie można było mieć otwarty nat. Mieszkam we wro i rozważałem:
Orange stacjonarny, upc, inea,vectra, netia.
Mógłby mi ktoś doradzić coś dobrego?

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Mam światło od pomarańczowych i nie mam powodów do narzekań, po za ich sypiącą się stroną gdy chce zapłacić ale sam internet elegancki. Sporo zależy od lokalizacji, najlepiej byłoby popytać sąsiadów.

dominik490

Użytkownik
Użytkownik
Mam światło od pomarańczowych i nie mam powodów do narzekań, po za ich sypiącą się stroną gdy chce zapłacić ale sam internet elegancki. Sporo zależy od lokalizacji, najlepiej byłoby popytać sąsiadów.
A nat? Kiedys miałem neostrade i z tym problemu nie było a przeciez Tp z tego co pamiętam zostało wcielone do orange.

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Zero problemu z NAT-em, trzeba jednorazowo skonfigurować livebox 3.0.

dominik490

Użytkownik
Użytkownik
Dzięki. Chętnie poznałbym jeszcze opinie o Inei oraz Upc. Jakby ktoś korzystał szczególnie we wrocku to prosze o wypowiadanie sie.

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Mam UPC 250mbit i ostatnio jak grałem w Gearsy 5 miałem pingi 35, kolega z Niemiec miał chyba 17, a ze Szwecji 20 parę, więc i tak czułem się gorszy :D

Do góry Bottom