Jaki kabel do TV?

Belbub

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mam Xboxa 360 core i telewizor lcd/hd Samsung, jakim kablem połączyć aby jakość obrazu była najlepsza?

Odp: Jaki kabel do TV?

widać że są tu sami znawcy

"z pozłacanymi końcówkami bo lepszy"

tekst miesiąca hahaha

łykaj komponenta ma lepsze kolory, jeśli grasz naprawde z małej odległości to zastanów się nad VGA od bigbena albo ms

kermit04

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak

czy s360 ma wejscia HDMI czy cos takiego i cos jest lepsze od kabli vga ? Mam Samsunga LE32S71B i chce dokupic sobie konsole ale nie wiem czy tez dokupywac kabel czy wystarczy standard

stealth91

Użytkownik
Użytkownik

Jeśli chodzi o TV to jadę po HDMI ;) choć czasem muszę przesiąść się na zwykłe TV wtedy RGB, a pod monitorem mam też HDMI wiec nie ma problemu. Ogólnie, polecam kabelek RGB pod zwykły telewizorek -> zawsze trochę lepiej.

Klopsik1988

Użytkownik
Użytkownik

A ja ma takie pytanie . Mam xboxa nowszego z wejsciem HDMI ale moj telewizor i tak nie jest full hd tylko HD Ready. Czy wiec Jak podłacze go pod HDMI to bedzie duzo lepszy obraz niz na Componencie czy tez nie bedzie duzej roznicy?

mariockr

Użytkownik
Użytkownik

Posiadam Tv LCD LG23cale rozdzielczość HD720 ale nie pisze na nim HDREADY, po za złaczmi euro, chinch, svideo, antena posiadam złącze DVI przez które mam podłaczonego PC. Jakość obrazu jest rewelacyjna ale nie wiem czy tym złączem można podłaczyć również XBOX'a którego planuje zakupić. Pytanie czy jest możliwość takiego połączenia, czy ewentualny kabel jest w komplecie czy muszę coś dokupić a jeżli nie to jak najlepiej podłączyć do w/w TV.

bastian

Świeżak
Świeżak

Mozesz podlaczyc kablem VGA do ktorego dokupic bys musial odpowiednia przejsciowke DVI-DSUB, lub jesli mialbys konsole z HDMI to znowu zakupujac przejsciowke HDMI-DVI z tym ze w przypadku kabla HDMI mialbys problem z dziwiekiem ale widzialem gdzies specjalne "kabelki do wyprowadzenia dziwieku ze standardowego szerokiego gniazda konsoli. Tyle ze to dodatkowe koszta.

bastian

Świeżak
Świeżak

szufla10 napisał:
a ja mam TV fuul Hd ale xbox nie ma wejscia HDMI - jaki kabel bedzie naljepszy
Xbox 360 ma wejscie hdmi to znaczy juz ma:) Tagze pewnie masz stara wersje konsoli albo sie nie przyjzales:p co do kabla jesli nie masz HDMI w swojej konsol to orginalny kabel Component microsoftu bedzie ok uzyskasz na nim rozdzielczosci hd i obraz bedzi tagze bardzo dobrej jakosci.

Do góry