Jaki kabel do TV?

Belbub

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mam Xboxa 360 core i telewizor lcd/hd Samsung, jakim kablem połączyć aby jakość obrazu była najlepsza?
 

mich0001

Świeżak
Świeżak
Odp: Jaki kabel do TV?

jak kabel to tylko vga najlepiej orginalny ms, component odpada mam dodali do premium i nie polecam pozdrawiam
 

ciosu

Świeżak
Świeżak
Odp: Jaki kabel do TV?

Kabel vga z pozlacanymi koncowkami polecam bigbena!!!!
 

Raikoh

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jaki kabel do TV?

To zalezy od telewizora, na jednym moze byc lepsza jakosc na componencie, na innym vga.
 

Mietak5

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Jaki kabel do TV?

A kabel component można podpiąc pod zwykłe czincze czy trzeba miec jakis inny?? ???
 

grzech1991

Banned
Użytkownik
Odp: Jaki kabel do TV?

widać że są tu sami znawcy

"z pozłacanymi końcówkami bo lepszy"

tekst miesiąca hahaha

łykaj komponenta ma lepsze kolory, jeśli grasz naprawde z małej odległości to zastanów się nad VGA od bigbena albo ms
 

wi3rzba

Świeżak
Świeżak
Odp: Jaki kabel do TV?

ciekawie
 

kermit04

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Jaki kabel do TV?

czy s360 ma wejscia HDMI czy cos takiego i cos jest lepsze od kabli vga ? Mam Samsunga LE32S71B i chce dokupic sobie konsole ale nie wiem czy tez dokupywac kabel czy wystarczy standard
 

Kober123

Świeżak
Świeżak
Odp: Jaki kabel do TV?

Postaraj sie zalatwic kabel VGA jakosc obrazu jest nie do porownania z jakoscia standardowego Scarta lub przez Svideo...
 

jabar24

Banned
Użytkownik
Odp: Jaki kabel do TV?

dokładnie, ja polecam org M$ , bądź BIGBENa-takowy posiadam i jestem bardzo zadowolony :)
 

stealth91

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jaki kabel do TV?

Jeśli chodzi o TV to jadę po HDMI ;) choć czasem muszę przesiąść się na zwykłe TV wtedy RGB, a pod monitorem mam też HDMI wiec nie ma problemu. Ogólnie, polecam kabelek RGB pod zwykły telewizorek -> zawsze trochę lepiej.
 

Klopsik1988

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jaki kabel do TV?

A ja ma takie pytanie . Mam xboxa nowszego z wejsciem HDMI ale moj telewizor i tak nie jest full hd tylko HD Ready. Czy wiec Jak podłacze go pod HDMI to bedzie duzo lepszy obraz niz na Componencie czy tez nie bedzie duzej roznicy?
 

mariockr

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jaki kabel do TV?

Posiadam Tv LCD LG23cale rozdzielczość HD720 ale nie pisze na nim HDREADY, po za złaczmi euro, chinch, svideo, antena posiadam złącze DVI przez które mam podłaczonego PC. Jakość obrazu jest rewelacyjna ale nie wiem czy tym złączem można podłaczyć również XBOX'a którego planuje zakupić. Pytanie czy jest możliwość takiego połączenia, czy ewentualny kabel jest w komplecie czy muszę coś dokupić a jeżli nie to jak najlepiej podłączyć do w/w TV.
 

bastian

Świeżak
Świeżak
Odp: Jaki kabel do TV?

Mozesz podlaczyc kablem VGA do ktorego dokupic bys musial odpowiednia przejsciowke DVI-DSUB, lub jesli mialbys konsole z HDMI to znowu zakupujac przejsciowke HDMI-DVI z tym ze w przypadku kabla HDMI mialbys problem z dziwiekiem ale widzialem gdzies specjalne "kabelki do wyprowadzenia dziwieku ze standardowego szerokiego gniazda konsoli. Tyle ze to dodatkowe koszta.
 

szufla10

Świeżak
Świeżak
Odp: Jaki kabel do TV?

a ja mam TV fuul Hd ale xbox nie ma wejscia HDMI - jaki kabel bedzie naljepszy
 

bastian

Świeżak
Świeżak
Odp: Jaki kabel do TV?

szufla10 napisał:
a ja mam TV fuul Hd ale xbox nie ma wejscia HDMI - jaki kabel bedzie naljepszy
Xbox 360 ma wejscie hdmi to znaczy juz ma:) Tagze pewnie masz stara wersje konsoli albo sie nie przyjzales:p co do kabla jesli nie masz HDMI w swojej konsol to orginalny kabel Component microsoftu bedzie ok uzyskasz na nim rozdzielczosci hd i obraz bedzi tagze bardzo dobrej jakosci.
 

szufla10

Świeżak
Świeżak
Odp: Jaki kabel do TV?

ja mam ta starsza wersje i przeczytalem ze ten kabel microsoftu obsluguje nalwieksza rozdzielczosc , a i jeszcze jedno pytanko . ktory kabel kupic w ktorym sa 2 wtyczki czerwona i biala czy ten w ktorym jest 5 wtyczek : czerwona , zolta , biala , czerwona i fioletowa

http://allegro.pl/item480153445_kabel_vga_audio_xbox_360_gold_sklep_proplay_w_wa.html

http://allegro.pl/item480153434_kabel_component_hdav_microsoft_xbox360_proplay_wwa.html
 

joszko

Świeżak
Świeżak
czy s360 ma wejscia HDMI czy cos takiego i cos jest lepsze od kabli vga ? Mam Samsunga LE32S71B i chce dokupic sobie konsole ale nie wiem czy tez dokupywac kabel czy wystarczy standard
Przy takich zakupach już 60zł nie powinno robić Ci różnicy , a jakoś przy BIGBEN VGA Kabel jest nieporównywalna ze standartowym .
 

Do góry Bottom