Jaki kupić monitor do konsoli Xbox 360 - temat ogólny.

KrystekxDD

Użytkownik
Użytkownik
Monitorek fajny tylko zanim kupisz ja polecilbym Ci pojezdzic po supermarketach i posprawdzac wyprzedaze. Wczoraj kupilem w jednym z supermarketow LD220Z - PRZEGLĄD | SAMSUNG za 380zl. FullHD, zlacze hdmi, glosniki, wyjscie sluchawkowe i co najlepsze dotykowy ekran z multitouchem. Podlaczalem go do x'a i jakosc obrazu jest na naprawde wysokim poziomie dzwiek tez daje rade.
 

NeeG

Świeżak
Świeżak
Ja dałem za mój telewizorek 20'cali HDMI full HD za 639zł i jestem zadowolony
nie sprawia problemów xboxowie i świetnie z nim chodzi. nie musisz
kupować sobie telewizora 24'cale czy więcej wystarczy jak jest mały
ma full HD i HDMI
Pozdrawiam.
 

Danio084

Świeżak
Świeżak
Potrzebuje pomocy odnośnie monitora do xboxa.
Chce podłączyć xboxa przez kabel hdmi, jaki bedzie fajny monitor 22" z hdmi full hd i z głośnikami ? Macie jakieś fajne propozycje ? Co myślicie o tych :
ASUS VE228T LED glosniki FV SKLEP (2047525644) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
OKAZJA MONITOR ACER FULL HD LED USB/DVI/GŁOŚNIKI (2037016738) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

I czy jest jakiś sposób podłączenia monitora do xboxa przez hdmi i uzyskanie dzwieku jeśli monitor nie ma głośników ?
 

freeq_

Użytkownik
Użytkownik
Potrzebuje pomocy odnośnie monitora do xboxa.
Chce podłączyć xboxa przez kabel hdmi, jaki bedzie fajny monitor 22" z hdmi full hd i z głośnikami ? Macie jakieś fajne propozycje ? Co myślicie o tych :
ASUS VE228T LED glosniki FV SKLEP (2047525644) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
OKAZJA MONITOR ACER FULL HD LED USB/DVI/GŁOŚNIKI (2037016738) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

I czy jest jakiś sposób podłączenia monitora do xboxa przez hdmi i uzyskanie dzwieku jeśli monitor nie ma głośników ?
Jest :)
Monitor musi mieć wejście mini jack 3.5. Ja tak mam u siebie i podłączam konsolę przez hdmi do monitora i do monitora wtykam słuchawki, bądź głośniki :)
Poszukaj właśnie takie z wejściem mini jack 3.5.
Jak byś potrzebował jakiejś pomocy, uderz na PW :)
 

Danio084

Świeżak
Świeżak
A jak podłączasz słuchawki do monitora do masz stereo ? Bo ja sobie podłączyłem do tv słuchawki jak grałem na xboxie i miałem tylko na 1 słuchawce dzwięk lub na 1 głośniku.
I czy mógłby ktoś pomóc w wyborze monitorka ? Który z tych byłby najlepszy :
http://allegro.pl/monitor-led-lg-ips225v-bn-ips-hdmi-dvi-5mln-1-ips-i2038897395.html

http://allegro.pl/lg-ips225v-super-led-e-ips-srgb-178st-hdmi-kab-hd-i2034286134.html

http://allegro.pl/monitor-led-lcd-iiyama-e2273hds-b1-gw-3l-0-bad-pix-i2038384139.html
 

Dymeks

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam szukam monitora pod X360 tak do 500zł najlepiej jakby miał 21'5" ekran i HDMI. Jeszcze chciałem spytać czy konsola ma wejście na słuchawki? Czy będę musiał kupić specjalny monitor z wyjściem na słuchawki aby pograć na słuchawkach?
 

scorpion22

Banned
polecam monitor lg e2260v który kupiłem w październiku 2011 za około 490 zł - 21,5 cala, wyjście hdmi,dvi,d-sub i wyjście na słuchawki
 

TheSkater59

Użytkownik
Użytkownik
Witam szukam monitora pod xbox-a gdzieś tak do ok.1000zl najlepiej jakaś 27' , chętnie wybrałbym tego http://www.ceneo.pl/6473811s ale tutaj jest 25' a chciałbym 27' .
 

VenoVel

Użytkownik
Użytkownik
Jak wszyscy w tym temacie szukam monitorka do mojego boxa. Aktualnie posiadam Asus vh222d niestety bez hdmi dlatego chce go zmienic. Jaki polecacie? przekatna ekranu mysle okolo 22-24 cale full hd, hdmi. Fundusze: Do 650zl
 

robert1968

Świeżak
Świeżak
czy na takim monitorze dał by radę pograć?

BenQ T705 - monitor LCD
 

VenoVel

Użytkownik
Użytkownik

Dzokej

Użytkownik
Użytkownik
Poszukuje monitora 22 cale aby pograć na xboxie i PC . Cena do 500 zl .
 

AlexUnder

Banned
Użytkownik
Możecie polecić mi jakiś używany monitor do 200 zł ?
 

Tofu212

Banned
do 200zl nie bardzo ale są modele od 300zl
 

Lulubel

Świeżak
Świeżak
Nie wiem gdzie mogłabym dodać taką informację bo żaden zwątkó na forum nie pasuje do tego, a założyć nie mogę też. Więc piszę znalazłam coś takigo StacjaKultura.pl - Poczuj poci?g do kultury tutaj można wygrywać gry na X360. Znaczy sięzbierać punkty i je wybierać tę już zamówiłam, ale jeszcze jest Stormrise jak chcecie to się zabawcie, co miesiąć jest jakaś gra. Może to zainteresuje osoby posiadające X360. Pozdrawiam.
 

tumispada

Użytkownik
Użytkownik
Witam chciałbym się spytać czy monitor daje tą ładną jakość przy grach na x360?
będę leżał i wyniosło mnie 2 metry od monitora to jaki monitor pod x360 będzie najlepszy używajac HDMI?
 

beardo0

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam jakieś 2m do monitora, ma 18,5'' i wszystko wygląda jak należy. To monitor Philips z tunerem. Weź też pod uwagę, że kupując monitor bez głośników i podłączając konsolę pod hdmi nie będziesz miał dźwięku; będziesz musiał zaopatrzyć się w jakiś sprzęt grający. Ostatecznie, jeżeli monitor będzie miał wejście na słuchawki to jesteś po części uratowany - możesz pod nie podpiąć głośniki komputerowe. Ja bym inwestował w jakikolwiek lcd z głośnikami lub wejsciem sluchawkowym (w ramach rozsądku oczywscie; taki na ktorym da sie grac, czyli bez smużenia, ze znośnym czasem reakcji matrycy).
 

Romario

Użytkownik
Użytkownik
Jaki monitor pod xboxa w granicach 400-500 zł jest godny uwagi ? Zależy mi na kupnie monitora na allegro lub ewentualnie w jakimś sklepie internetowym.
 

tomek32

Świeżak
Świeżak
 

KEYmutha

Świeżak
Świeżak
Witam

Chcialbym sie podpiac pod temat i zaktualizowac o jeden model monitora

LINK -> Samsung 3D 120Hz LED S27A950D 2ms HDMI OKULARY 24h (2369249306) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Jezeli ktos z Was ma ten monitor lub mial mozliwosc przetestowania, to prosilbym o opinie

pozdrawiam
 

Do góry Bottom