Jaki Liteon? Czy jest możliwość wgrania Jtaga?

Lucky Luke

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Witam All.
Dziś zakupiłem konsolkę Falcona!
Mam kilka pytań z tym związanych;
Posiadam wersję Arcade z 2008-07-25;
1. Jaki konsola posiada napęd tzn wiem że Liteon ale która wersja?
2. Czy ten napęd jest możliwy do przerobienia bez lutowania tzn za pomocą softu czy konieczna jest ingerencja na płycie głównej?
3. Posiadam wersję dashboardu 2.0.6683 - czy jest możliwość wgrania Jtaga?
4. Na to pytanie nie uzyskam odp ale nie zaszkodzi spytać. Sprzedawca nie wiedział czy konsola jest przerobiona. Jest jakaś medoda aby to sprawdzić poza otwieraniem xboxa? Tzn ja zdjąłem panel przedni i tam jest plomba microsoftu ale czy to o czymś świadczy?
 

Piotrek ELO

Użytkownik
Użytkownik
Ad. 3 Tak możesz mieć Jtaga
 

Lucky Luke

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Dzięki za odp. Byłbym wdzięczny gdyby mi ktoś odpowiedzial na pozostałe pytania:D
 

Piotrek ELO

Użytkownik
Użytkownik
Sprzedawca nie wiedział czy konsola jest przerobiona. Jest jakaś medoda aby to sprawdzić poza otwieraniem xboxa?
Masz dwa wyjścia:
1. Nagrać lub pożyczyć jaką kolwiek grę (pirata) na xbox'a
2.Zadzwonić do sprzedawcy

ja zdjąłem panel przedni i tam jest plomba microsoftu ale czy to o czymś świadczy?
To świadczy o tym że konsola albo nie jest przerobiona lub jest przerobiona ale plomba nie została zerwana i o ile nie minęły jeszcze 3 lata od daty produkcji masz jeszcze gwarancje na RROD
 

Lucky Luke

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Masz dwa wyjścia:
1. Nagrać lub pożyczyć jaką kolwiek grę (pirata) na xbox'a
2.Zadzwonić do sprzedawcy



To świadczy o tym że konsola albo nie jest przerobiona lub jest przerobiona ale plomba nie została zerwana i o ile nie minęły jeszcze 3 lata od daty produkcji masz jeszcze gwarancje na RROD
Mam drugiego xa i pełno gier do niego. Więc wrzuciłem jakieś starsze i trochę nowsze i nic - albo biały ektran z xbox 360 albo chińskie napisy.
Próbowałem też z activate iso:D Możę teraz będziesz mogł więcej powiedzieć
 

Lucky Luke

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
A i jeszcze jedno:D Jak byście wycenili tego xboxa 360?
Konsola+pad+okablowanie+papiery z tym dashem i wersją?
 

Piotrek ELO

Użytkownik
Użytkownik
Mam drugiego xa i pełno gier do niego. Więc wrzuciłem jakieś starsze i trochę nowsze i nic - albo biały ektran z xbox 360 albo chińskie napisy.
Próbowałem też z activate iso:D Możę teraz będziesz mogł więcej powiedzieć

No to nie masz przeróbki.
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
A i jeszcze jedno:D Jak byście wycenili tego xboxa 360?
Konsola+pad+okablowanie+papiery z tym dashem i wersją?
Jakies 500zl max.


Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
 

Lucky Luke

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Dzięki. A jak bym na Jtaga przerobił to ile bym mógł liczyć? Opłaca się przerabiać tylko i wyłącznie ze względu na sprzedaż?
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
No to juz trzeba popatrzec. Na jtaga licz 100zl to masz 600. Moze za 700bys puscil ;-)

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
 

Do góry Bottom