Jaki mam napęd?

PiotrekMJ

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam. Mam pytanko. Jak moge sprawdzić jaki mam naped w xboxie? i z jaka predkoscia on odczytuje? szukam szukam i nigdzie nie moge znalezc... Prosze o pomoc. Pozdrawiam
 

Bełek

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jaki mam napęd?

Jeśli nie przerabiałes to odczyt masz x12.
A model możesz sprawdzić np. na tej aukcji: http://www.allegro.pl/item328800550_sklep_pro_przerobka_flash_wszystkie_w_0_dni.html

Zjedź sobie gdzieś do połowy strony i będziesz miał obrazki.
 

PiotrekMJ

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Jaki mam napęd?

okey dzieki czyli mam benQ... no szkoda bo niby nie sa najlepsze... a jak moge sprawdzic jaka jest predkosc odczytu? konsole mam przerobiona najnowszym iXtreme.
 

grzech1991

Banned
Użytkownik
Odp: Jaki mam napęd?

benq jest najlepsze nie wiem skad takie bajki znasz...

predkosc odczytu sprawdzisz sobie readem/dumpem i wrzuceniem firmware do toolboxa
 

PiotrekMJ

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Jaki mam napęd?

no nie wiem czy benq jest najlepsze pod wzgledem odczytu... na pewno jest najlepsze pod wzledem zywotnosci ale mniejsza... Dzieki za odpowiedz ale jestem laikiem w tych sprawach i nie zrozumialem nic z Twojej odpowiedzi:) moglbys napisac troche prosciej i co musze zrobic? to trzeba cos kupic czy w domowych warunkach moge sprawdzic? Pozdro
 

grzech1991

Banned
Użytkownik
Odp: Jaki mam napęd?

da sie pytanie ile z tym roboty

generalnie musisz zrobic wszystko tak jak flash tylko tyle ze sam odczyt poleceniem dsam
 

PiotrekMJ

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Jaki mam napęd?

aha czyli nie jest to nigdzie napisane?
 

grzech1991

Banned
Użytkownik
Odp: Jaki mam napęd?

tutoriali PL jest pelno w internecie... tylko musisz wszystko sklecic w calosc bo jednego konkretnego nie ma bo po co?
 

PiotrekMJ

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Jaki mam napęd?

czyli co musialbym zrobic aby sie dowiedziec z jaka predkoscia odczytuje moj naped?
 

grzech1991

Banned
Użytkownik
Odp: Jaki mam napęd?

- rozlozyc konsole
- podlczacyc naped do komputera
- zrobic w iprepie dben
- wrzucic firmaware do toolboxa (i tu masz info)
- zlozyc konsole
 

PiotrekMJ

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Jaki mam napęd?

ee to za duzo roboty.. dzieki:)
 

Do góry Bottom