jaki monitor lcd do xbox'a 360

chnibi

Świeżak
Świeżak
witam chce kupic monitor lcd do xO i nie wiem jaki wybrac zastanawuiam sie nad tymi
http://allegro.pl/item376007952_nowy_gateway_2485w_gw36_fv_dla_wymagajacych_.html

http://allegro.pl/item377782006_monitor_lcd_iiyama_b2403ws_b1_full_hd_tanio_.html

macie ktorys z nich??albo moze polecacie jakis inny tak do 1800 zl

i jeszce jedno podobno grafa na 720p jest lepsza niz na 1080i tak sie zastanawiam czy na tych monitorach pojdzie 1080p?? bo to jest najlepsza rozdziałka. wogole teraz mam mentlik w glowie bo nie wiem czy brac hd ready czy full hd czy jest duza roznica pomiedzy hd ready a full hd?? bo dla mnie full hd jest lepsze bo ma wieksza rozdzialke ale jaka jest prawda?? z gory dzieki za odp
 

misiek8

Użytkownik
Użytkownik
Odp: jaki monitor lcd do xbox'a 360

Pisze jak byk ze sa w FullHD...wszystke panoramy 24" sa w 1080p.
Jak juz ladowac kase w duza panoramke to tylko taka 24" i tylko z wyjsciem HDMI.
Sam mam od roku 22" IIyame i jestem b. zadowolony-srodze kopie **** analogicznym cenowo Samsungom.
 

chnibi

Świeżak
Świeżak
Odp: jaki monitor lcd do xbox'a 360

hehe wiem ze sa full hd ale gdzies czytalem ze nie warto ladowac kasy w full hd bo niby na hd ready to samo a nawet lepiej

misiek8 dzieki pewno kupie iiyame ale poczekam moze ktos jeszcae sie wypowie:p
 

misiek8

Użytkownik
Użytkownik
Odp: jaki monitor lcd do xbox'a 360

chnibi napisał:
hehe wiem ze sa full hd ale gdzies czytalem ze nie warto ladowac kasy w full hd bo niby na hd ready to samo a nawet lepiej
Sam tez myslalem do niedawna,ze jak FullHD na TV to tylko do 40".Moj znajomy pracuje w sklepie RTV i pokazal mi obok siebie 2 Samsungi 37"-jeden w 720p drugi w 1080p-z takimi samymi ustawieniami kolorow itp. I naprawde jest roznica na korzysc 1080p.
A co do monitora-bedziez uzywal go tez do PC,tak?!Jest duzo filmow,chocby na p2mforum w HD i ogladanie ich na 24" Full HD naprawde ma duzy sens.
I opcja "pivota",pisze teraz prace licencjacka i oddalbym wszytsko zeby teraz to miec:)
P.S.Ta IIyama z allegro pewnie bedzie miec jakis uszkodzony pixel za ta cene,Gateway sie nie zrazaj-marna firma Imo.
 

mateusz_gosc

Użytkownik
Użytkownik
Odp: jaki monitor lcd do xbox'a 360

w tym temacie na ostatniej stronie są fotki mojego monitorka 22" HP w2207h z HDMI + xbox
http://x360iso.org/index.php?topic=252.75

jakość wymiata ... gra się przyjemnie :)
kupisz już go za 950zł ( ja dałem 1000zł)

a większą wersję 24" czyli HP w2408h kupisz już za 1200 zł :) naprawdę warto.

pozdr.
 

Majcher997

Użytkownik
Użytkownik
Odp: jaki monitor lcd do xbox'a 360

Polecam Samsumga 2232bW 22' Sam się do niego przymierzam. Nie ładuj się w 24' bo nie warto. Ilość gier obsługujących fullHD można pokazać na palcach jednej ręki.
 

misiek8

Użytkownik
Użytkownik
Odp: jaki monitor lcd do xbox'a 360

Tylko,ze roznica w cenie miedzy 22" a 24" nie jest kolosalna.
I jesli masz zamiar korzystac z niego rowniez do PC to wtedy zakup wiekszej matrycy nabiera sensu.
Tyle ze jakosc DVDrip-ow na 24" bedzie mocno dyskusyjna-juz na 22" bywa z tym roznie.
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: jaki monitor lcd do xbox'a 360

co do tych rozdzielczości 720p a 1080p jest ogromna różnica ale w filmach itd. Na konsolach, które posiadają gry w większości obsługujące tylko 720p to na ekranie fullhd obraz będzie jakby rozciągnięty, a co dopiero mówić o grach typu halo3 lub cod4 gdzie rozdzielczość to 630p...
 

chnibi

Świeżak
Świeżak
Odp: jaki monitor lcd do xbox'a 360

wten monitor iiyamy to tylko tak podalem bo taka 24 chce kupic ale ze stronki iiyamy:D a monitora bede urzywal tez do kompa wiec dzieki za rowianie watpliwosci biore iiyame i koniec gadania wiele osob chwalilo ten monitor a teraz rozwiałem swoje watpliwosci:D dziekuje misiek8 za pomoc
 

kubaqwe35

Użytkownik
Użytkownik
dzięki
 

Do góry Bottom