• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Jaki monitor wybrać ?

DuelosXX

Banned
Użytkownik
Witam!
Chciałbym zakupić monitor, taki aby do niego podłączyć Xboxa 360 i PC.

Mam na oku takie coś:
Link ukryty dla gości, zaloguj się lub zarejestruj na forum.

Czy ten monitorek będzie dobry ?

Możecie również polecić coś od siebie, chciałbym coś w przedziale 500-700 zł, tak 24-27 cali , ew 22 cale :)

Z góry dziękuję i pozdrawiam !

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
UWAGA:
W tym wątku zadajemy pytania odnośnie monitorów pod konsole.
Był podklejony temat tego typu ,ale ostatni post był z 02.2008 ..więc z deczka nieaktualny.

Wątek podklejam.

Nie spamujemy :D

Hardkooro

Użytkownik
Użytkownik
Siemanko
Mam do Was pytanie odnośnie monitora Monitor LG 25UM65-P. Czy warto zaopatrzyć się w taki monitor? Z tego co wyczytałem, ma duże kąty widzenia, czas reakcji 5 ms, ma dużo złączy (1 analogowe, 1 cyfrowe i 2 hdmi) i kontrast 1000:1. Monitor będzie służył mi do grania, zarówno na Xboxie 360 (za niedługo One) jak i na PC do pracy czy również grania. Niżej podaję również link do tego monitora, abyście mogli dokładniej zapoznać się z jego specyfikacją. Z góry dziękuję za pomoc :)

Pozdrawiam!

Artoox253

Użytkownik
Użytkownik
Witam, piszę z pytaniem, a właściwie z prośbą, o pomoc w wybraniu jednego z tych monitorów, które zlinkuję niżej. Zależy mi głownie na grach typu Battlefield 3, Halo, Titanfall itp., chodzi głownie o shootery, aczkolwiek nie tylko :) Znalazłem tutaj 2 monitory w dosyć niskiej cenie i chciałbym abyście mi pomogli wybrać. Co o nich myślicie, a może znacie jakieś inne lepsze monitory w podobnej cenie, byłbym bardzo wdzięczny za pomoc w tym wyborze :) tutaj podam ich adres strony:

malymakar

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
W ostatnich dniach kupiłem sobie monitor właśnie pod xboxa, długo szukałem i wkońcu wziąłem BenQ GW2265HM i jestem mega zadowolony. HDMI, Full HD, 22 cale, kąty widzenia 178 stopni (pion/poziom), czego chcieć więcej. :)

emerald

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Tylko dziewczyny :D też się pochwalę a co mi tak. Mój monitor był ten taki z dużą *upą czyli tym tyłem, już mi się znudził i postanowiłem jakiś sobie nowy sprawić. Tak się zastanowiłem czy to ja siedzę więcej na stacjonarnym kompie czy na laptopie. W sumie mi wyszło, że na laptopie to tak nie byłem skory do kupienia nowego monitora. Wracam do domu z siłowni, widzę na śmietniku monitor płaski - zabrałem go i u mnie działał :D

keicaM85

Użytkownik
Użytkownik
Hej, nie chce tworzyć następnego tematu. Mam monitor LG tylko z wejściem DSUB i chciałbym do niego połączyć 360s. Czy użycie takiej przejściówki
Kombinujesz tym konwerterem! A przecież są kable dla xboxa z VGA podłączane pod to płaskie wyjście AUDIO/VIDEO w xboxie.
Nie wazne które rozwiązanie wybierzesz, to obraz nie będzie bardzo dobry przez VGA.

MarioOL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Przez vga obraz jest bardzo dobry i spokojnie uzyskasz FHD. Różnica między vga a hdmi/ dvi to taka że w cyfrowych masz dodatkowe ustawienia czerni i trochę ostrzejszy obraz. Na vga obraz jest taki jak by miękki . Sam z ciekawości ostatnio sprawdziłem różnice na swoim monitorze i różnica marginalna. Znowu na tv różnica już bardziej widoczna i obraz z kompa lepiej wygląda przez vga jak hdmi

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

rathaniel

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Przy krótkim kablu VGA strata jakości (ostrość i przekłamania kolorów) są niezauważalne. Rozdzielczość również ma znaczenie ,ale poniżej 1650x1050 straty również są marginalne. To tak dla potomnych, a wy na przyszłość patrzcie na daty postów, do których odnosicie się :)

mike2220

Świeżak
Świeżak
Hejka wszystkim. Planuje zakup monitora pod konsole Xbox 360 (ale też pod przyszłe ps4&Xbox one) mój budżet to 1200zł. Monitor ma służyć tylko i wyłącznie do grania. Upatrzyłem w tej cenie 2 monitory Samsunga S27D590CS oraz LS32F351FUUXEN. Moje kryteria to niski imput lag, brak smażenia, bardzo dobra jakość obrazu. Jeżeli ma ktoś do zaproponowania jakiś dobry monitor to śmiało pisać choć przejrzałem chyba wszystkie w tej cenie i padło na te 2 modele. Mam jeszcze jedne pytanie, posiadam słuchawki mini jack 3.5 (gram tylko i wyłącznie na słuchawkach) czy będzie dźwięk z gry jeśli podłącze je pod monitor nie posiadający wbudowanych głośników? Jeśli nie co zrobić, żeby był (co i jak podłączyć).

Kendzi76

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Witam. Czy ten monitor
będzie dobrze się spisywał przy konsoli xbox one? :-D
Tak będzie ok sam mam monitor z matryca tn ale rozumiem dźwięk idzie z głośnikow ? bo ten monitor nie ma wbudowanych matryca TN ma ogólnie bladsze kolory ale jest tańsza i dobra do dynamicznych gier a IPS bardziej ciepłe

Do góry