Jaki napęd i jak wyciągnąć klucz

Hannn

Użytkownik
Użytkownik
Witam !
Chciałbym zreflashować xboxa premium z wgranym LT + 2.0 i wgrać LT + 3.0 ale niestety nie wiem jaki napęd w nim siedzi i jak wyciągnąć z niego klucz. Zależy mi na tym aby obeszło się bez dodatkowych sprzętów typu Probe V3. Data produkcji konsoli 2009-03-01. Proszę o pomoc.
Z góry THX.
 

KaBooM

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
wychodzi że napęd 16d2s więc jak nie masz klucza z poprzedniej roboty to bez probe nie zrobisz
 

madluxx

Użytkownik
Użytkownik
Skoro nie wiesz jaki masz napęd to porównaj tacki z tym obrakiem i bedziesz wiedział

Bez probe sie na bank nie obejdzie i proponuje aby zrobił Ci to ktoś kto sie tym zajmuje, zaoszczędzisz czas i nerwy.
 

mataman

Użytkownik
Użytkownik
Przecie wiadomo ze ma liteon'a.
 

onn125

Użytkownik
Użytkownik
Witam !
Chciałbym zreflashować xboxa premium z wgranym LT + 2.0 i wgrać LT + 3.0 ale niestety nie wiem jaki napęd w nim siedzi i jak wyciągnąć z niego klucz. Zależy mi na tym aby obeszło się bez dodatkowych sprzętów typu Probe V3. Data produkcji konsoli 2009-03-01. Proszę o pomoc.
Z góry THX.
bez probe się nie obejdzie.Możesz kupić takie coś za około 50 zł albo jak się nie boisz że spalisz napęd to możesz zrobić probe własnej roboty.
 

jakris77

Użytkownik
Użytkownik
wystarczy kabel zasilania napędu igła i przełącznik no i wiedza którą znajdziesz na forum lub google tutorial flash liteon mi sie udało ale spędziłem wiele godzin czytając
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl

Do góry Bottom