Jaki napęd najlepiej wybrać ??

Seeward

Świeżak
Świeżak
Pieniądze są :)

Kupić chcę X-Boxa 360 w ver. Arcade i później na przeróbke gdzieś na Kraków bym go wysłał albo zawiózł.

W związku z tym mam pytanie.

Który napęd wg. Was jest najlepszy ??

Coś czytałem ze Benq cos sie scina przy filmikach.

Poradzcie coś :) PROSZE.

POZDRAWIAM!
 

calis

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jaki napęd najlepiej wybrać ??

Benq jest ok - mam w wersji PREMIUM i jest git, nie zacina się, nie wiem jak z głośnoscia bo nie mam porównania ale jak dla mnie raczej cicho pracuje.

Jak potrzebujesz dobry i pewny kontakt do gościa od przeróbki w KRK to odezwij sie na priv.

Tomek
 

mateusz_gosc

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jaki napęd najlepiej wybrać ??

BENQ raczej dobry nie jest dla kopii ... ale jest za to podobno bardzo wytrzymały (długo żywny :p )
 

calis

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jaki napęd najlepiej wybrać ??

Mateusz_gość źle prawisz - mój Benq na przykład jest bardzo dobry dla kopii, działają wszystkie kopie bez długiego dogrywania i straty textur (wyjątkiem jest GTA IV ale z tego co wiem to inne napędy też mają z tym problem). Ja polecam :)
 

FanXbox2

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jaki napęd najlepiej wybrać ??

LG albo Samsung
 
P

przeo_91

Guest
Odp: Jaki napęd najlepiej wybrać ??

calis napisał:
Mateusz_gość źle prawisz - mój Benq na przykład jest bardzo dobry dla kopii, działają wszystkie kopie bez długiego dogrywania i straty textur (wyjątkiem jest GTA IV ale z tego co wiem to inne napędy też mają z tym problem). Ja polecam :)
Samsungi i LG nie mają problemów z teksturami ;]
 

calis

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jaki napęd najlepiej wybrać ??

Nawet piracka kopia GTA IV ?
 

monias

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jaki napęd najlepiej wybrać ??

Nawet pireackie gta niektórym chodzi pięknie :) Ale nie wszystkim
 

calis

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jaki napęd najlepiej wybrać ??

Fajnie :) Ja tylko z GTA IV mam problem jak dotychczas.
 

zielak20051

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jaki napęd najlepiej wybrać ??

Ja mam napęd Benq i GTA chodzi idealnie :) oczywiście "kopia zapasowa" :)
 

offtopic

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jaki napęd najlepiej wybrać ??

Bierz Benq'a jak dostaniesz, a "problemem" 8) z GTA4 się nie przejmuj i tak nowy dash wprowadzi możliwość instalki gry na dysk.
 

WoozyColt

Świeżak
Świeżak
Odp: Jaki napęd najlepiej wybrać ??

Ja mam LG i jest supcio POLECAM 8)
 

Kocik

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jaki napęd najlepiej wybrać ??

LG wymiata miałem porównanie z Benq mój napęd to siekiera w porównaniu z kiepskim Benq (w sensie odtwarzania kopii gier) nie chodzi tu tylko o GTA 4 a o np. Assassin Creed u mnie wczytuje sie np. 1 minutkę a na Benq u kumpla 3 minuty.
 

Kaliberek

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jaki napęd najlepiej wybrać ??

Ja posiadam Samsunga bardzo dobrze się sprawuję cicho chodzi Gta IV pirackie, chodzi idealnie żadnych problemów z teksturami.

Polecam Samsunga :)
 

przemek_gruby

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jaki napęd najlepiej wybrać ??

Gdyby nie to że nie można go przerobić to polecił bym Li-teona szybko czyta płyty i nie mam z nim żadnych problemów... Nie widzę różnicy między wgrywaniem gry na dysk a granie z płyty poza słyszeniem napędu (cicho).
 

Do góry Bottom