• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Jaki projektor do xbox 360

mistrzmtb

Użytkownik
Użytkownik
witam chciałbym kupić projektor do xbox 360. Teraz moje pytanie co dostane za 4000 zł i czy warto czy lepiej kupić tv za tą cene ???

CoOokie

Użytkownik
Użytkownik
Lepiej TV - bardziej uniwersalny, nie musisz oglądać w ciemni, lepsze odwzorowanie kolorów, lepszy kontrast... Tylko mniej cali, ale to nie o to tylko chodzi :) A za 4000 zł to już dobrego LCDka albo plazmę kupisz :D

mistrzmtb

Użytkownik
Użytkownik
ale w sumie projektor służył by mi nie tylko do iksa ale też do kina domowego. Trochę się napaliłem na jakis projektor bo fajnie mieć największy obraz w mieście <lol2>, nie no żart.

LoL masakra dobry projektor już za 1.5 k znajdziesz i zostanie ci jeszcze 2.500 na 42" full HD

chociaż jeżeli nie chcesz wyświetlać na ścianie obraz musisz doliczyć ekran projekcyjny ja mam o przekątnej 2m i kupiłem za 350 zł ;]

CwK Bialy

Banned
Użytkownik
Ja polecam projektor, ale dowiedz się czegoś wartościowego na jakimś forum hdtv. Wybranie projektora jest tak samo ciężkie jak TV, a nawet trudniejsze. Ja zanim wybrałem swojego TiVika, ze 2 miesiące szukałem i czytałem...

chwilowo nie mogę ponieważ projektor jest nie umie tylko u brata ;] który mieszka 20 km ode mnie ;/

Apacer

Użytkownik
Użytkownik
Jeżeli interesuje ciebie obraz o przekątnej 50 cali, to kup sobie LCD, a jeżeli masz miejsce na ekran 100-150 cali, to kup projektor.

Polecam Benq W500, idzie po 2 tyś używka, lub 3 tyś nowy. Jest to najlepszy projektor w cenie do 4 tyś, i ma rozdziałke HD, i przy tym wbudowane polepszanie obrazu SD, w "prawie" HD.

Więc szukaj ten model i kupuj.

Apacer

Użytkownik
Użytkownik

@elempl

Użytkownik
Użytkownik
a ja powiem tak :)
mam projektor
Link ukryty dla gości, zaloguj się lub zarejestruj na forum.

i jest super :D masz obraz hd w rozmiaże XXXXL :D ten projektor obsługuje HDTV :)
pomijam fakt ze mam sciane 3 m jako ekran projekcyjny :D
aha i podpinam projektor kablem HDMI za 15 zl :D i jest full wypas :)

edit//
tu masz moje stare zdjęcie które zrobilem na potrzeby innego tematu :) robione na szybko dlatego obraz jest pod skosem :)
Link ukryty dla gości, zaloguj się lub zarejestruj na forum.

na zdjeciu mimo tego iż jest lekko ziarniste widać że obraz jest ostry :)

HoFi

Użytkownik
Użytkownik
Kultura obowiązuje na forum, więc zwracaj się grzeczniej, bo nie masz zielonego pojęcia kto jest po drugiej stronie !!

A w sprawie rolet , to jest to moje zdanie i możesz się z nim nie zgadzać ale ja i tak wiem swoje. Pomagałem kiedyś w wyposażaniu i remoncie pomieszczenia zwanego "kino domowe" i sytuacja była prosta ,klient chciał 100% ciemności. Miał niestety 4 okna po 150cm i tylko rolety zewnętrzne dawała taką możliwość. Dodatkowym plusem było zamykanie wszystkich rolet automatycznie jednym pilotem , co nie jest możliwe w przypadku wewnętrznych.

@elempl

Użytkownik
Użytkownik
Kultura obowiązuje na forum, więc zwracaj się grzeczniej, bo nie masz zielonego pojęcia kto jest po drugiej stronie !!

A w sprawie rolet , to jest to moje zdanie i możesz się z nim nie zgadzać ale ja i tak wiem swoje. Pomagałem kiedyś w wyposażaniu i remoncie pomieszczenia zwanego "kina domowe" i sytuacja była prosta ,klient chciał 100% ciemności. Miał niestety 4 okna po 150cm i tylko rolety zewnętrzne dawała taką możliwość. Dodatkowym plusem było zamykanie wszystkich rolet automatycznie jednym pilotem , co nie jest możliwe w przypadku wewnętrznych.
to co kolega pisze wyżej to prawda jesli w ciagu dnia ktos chce mieć 100% profesjonalną ciemnie :) to tylko rolety zewnetrzne :) pomijam amatorów ręczników na oknach :D

Do góry