Jaki projektor do xbox 360

mistrzmtb

Użytkownik
Użytkownik
witam chciałbym kupić projektor do xbox 360. Teraz moje pytanie co dostane za 4000 zł i czy warto czy lepiej kupić tv za tą cene ???
 

CoOokie

Użytkownik
Użytkownik
Lepiej TV - bardziej uniwersalny, nie musisz oglądać w ciemni, lepsze odwzorowanie kolorów, lepszy kontrast... Tylko mniej cali, ale to nie o to tylko chodzi :) A za 4000 zł to już dobrego LCDka albo plazmę kupisz :D
 

mistrzmtb

Użytkownik
Użytkownik
ale w sumie projektor służył by mi nie tylko do iksa ale też do kina domowego. Trochę się napaliłem na jakis projektor bo fajnie mieć największy obraz w mieście <lol2>, nie no żart.
 

PatrixOK

Banned
Użytkownik
Jak chcesz kupic tylko dla szpanu to nie polecam ;) W polsce szokiem bedzie LCD 50 cali a takiego za 4k kupisz ;) No moze nie za 4 ale za 5k juz tak
 

HunterPL

Banned
LoL masakra dobry projektor już za 1.5 k znajdziesz i zostanie ci jeszcze 2.500 na 42" full HD

chociaż jeżeli nie chcesz wyświetlać na ścianie obraz musisz doliczyć ekran projekcyjny ja mam o przekątnej 2m i kupiłem za 350 zł ;]
 

mistrzmtb

Użytkownik
Użytkownik
A ty Hunter masz jaki projektor podaj linka i fote jak to wygląda ???
 

basket4rap

Użytkownik
Użytkownik
jakie 5 tys. ;] za 3 tys. masz już 50' tv na wypasisku

Telewizor Samsung PS50B550 - porównanie cen w sklepach
 

CwK Bialy

Banned
Użytkownik
Ja polecam projektor, ale dowiedz się czegoś wartościowego na jakimś forum hdtv. Wybranie projektora jest tak samo ciężkie jak TV, a nawet trudniejsze. Ja zanim wybrałem swojego TiVika, ze 2 miesiące szukałem i czytałem...
 

HunterPL

Banned
 

mistrzmtb

Użytkownik
Użytkownik
możesz zrobić fote jak to wyglada, bo patrząc na dane techniczne to nie przemawia za mną.
 

HunterPL

Banned
chwilowo nie mogę ponieważ projektor jest nie umie tylko u brata ;] który mieszka 20 km ode mnie ;/
 

mistrzmtb

Użytkownik
Użytkownik
a masz może porównanie - lepiej lcd czy projektor ??
 

Apacer

Użytkownik
Użytkownik
Jeżeli interesuje ciebie obraz o przekątnej 50 cali, to kup sobie LCD, a jeżeli masz miejsce na ekran 100-150 cali, to kup projektor.

Polecam Benq W500, idzie po 2 tyś używka, lub 3 tyś nowy. Jest to najlepszy projektor w cenie do 4 tyś, i ma rozdziałke HD, i przy tym wbudowane polepszanie obrazu SD, w "prawie" HD.

Więc szukaj ten model i kupuj.
 

mistrzmtb

Użytkownik
Użytkownik
Jutro podam wam wymiary mojej ściany i odległości siedzenia i powiecie co jest lepsze ;D
 

HoFi

Użytkownik
Użytkownik
w przypadku projektora bardzo ważne jest pomieszczenie. Jeżeli są okna to bez rolet zewnętrznych się nie obejdzie !!

http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-f79/xbox-360-projektor-28710.html
 

Apacer

Użytkownik
Użytkownik
w przypadku projektora bardzo ważne jest pomieszczenie. Jeżeli są okna to bez rolet zewnętrznych się nie obejdzie !!

http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-f79/xbox-360-projektor-28710.html
Co ty pier... równie dobrze można kupić rolety na okna czarne powlekane gumą (są tanie) i tak samo będą dobre, będzie w pomieszczeniu ciemniutko.
 

@elempl

Użytkownik
Użytkownik
a ja powiem tak :)
mam projektor
Projektor BenQ MP623 - porównanie cen w sklepach
i jest super :D masz obraz hd w rozmiaże XXXXL :D ten projektor obsługuje HDTV :)
pomijam fakt ze mam sciane 3 m jako ekran projekcyjny :D
aha i podpinam projektor kablem HDMI za 15 zl :D i jest full wypas :)

edit//
tu masz moje stare zdjęcie które zrobilem na potrzeby innego tematu :) robione na szybko dlatego obraz jest pod skosem :)

na zdjeciu mimo tego iż jest lekko ziarniste widać że obraz jest ostry :)
 

HoFi

Użytkownik
Użytkownik
Kultura obowiązuje na forum, więc zwracaj się grzeczniej, bo nie masz zielonego pojęcia kto jest po drugiej stronie !!

A w sprawie rolet , to jest to moje zdanie i możesz się z nim nie zgadzać ale ja i tak wiem swoje. Pomagałem kiedyś w wyposażaniu i remoncie pomieszczenia zwanego "kino domowe" i sytuacja była prosta ,klient chciał 100% ciemności. Miał niestety 4 okna po 150cm i tylko rolety zewnętrzne dawała taką możliwość. Dodatkowym plusem było zamykanie wszystkich rolet automatycznie jednym pilotem , co nie jest możliwe w przypadku wewnętrznych.
 

@elempl

Użytkownik
Użytkownik
Kultura obowiązuje na forum, więc zwracaj się grzeczniej, bo nie masz zielonego pojęcia kto jest po drugiej stronie !!

A w sprawie rolet , to jest to moje zdanie i możesz się z nim nie zgadzać ale ja i tak wiem swoje. Pomagałem kiedyś w wyposażaniu i remoncie pomieszczenia zwanego "kina domowe" i sytuacja była prosta ,klient chciał 100% ciemności. Miał niestety 4 okna po 150cm i tylko rolety zewnętrzne dawała taką możliwość. Dodatkowym plusem było zamykanie wszystkich rolet automatycznie jednym pilotem , co nie jest możliwe w przypadku wewnętrznych.
to co kolega pisze wyżej to prawda jesli w ciagu dnia ktos chce mieć 100% profesjonalną ciemnie :) to tylko rolety zewnetrzne :) pomijam amatorów ręczników na oknach :D
 

Do góry Bottom