Jaki radiator na GPU??

Kromek

Świeżak
Świeżak
Witam czy może ktoś ma jakieś foto i wie gdzie kupić inny radiator na GPU lub na CPU chodzi mi o to żeby założyć miedziany a nie ten co mam aluminiowy.Bo szukałem na forum i nie tylko i ciągle piszą ze wymieniają radiatory na miedziane ale skąd taki radiator wziąć i ci i jak to już sie nie doczytałem:(:(Pozdrawiam
 
P

przeo_91

Guest
Odp: Jaki radiator na GPU??

Radiato możesz zrobić sobie sam ja mam w konsoli radiator robionby z innego radiatora, kumpel zrobił tak kupił na allegro raiator chyba do karty graficznej odcioł go czymś potem nawiercił dziury na tak aby go mozna było przypiąć i już jest new radiator na GPU :)
 

cris14

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jaki radiator na GPU??

Albo kup blok wodny:p
 
P

przeo_91

Guest
Odp: Jaki radiator na GPU??

cris14 blok wodny to najlepsze wyjście, masz racje ale nie najtańsze :p jak sięchce tanio poprawić chłodzenie to to trzeba zrobić co wyzej napisałem :)
 

Kromek

Świeżak
Świeżak
Odp: Jaki radiator na GPU??

aha czyli robić samemu trzeba hmmm pomyśleć muszę nad tym jak narazie kupiłem radiatory na pamięć nad reszta będę myślał:D czy mi sie chce dziurki wiercić:D pozdrawiam
 

cris14

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jaki radiator na GPU??

Przerabianie radiatora nie polega tylko na tym ze wiercisz dziurki. I musisz do tego mieć odpowiedni sprzęt. A co do bloku to żeczywiście patrzyłem i na x360 blok z osprzętem kosztuje 1000zł tyle co xbox 8)
 

peku

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jaki radiator na GPU??

Blok kosztuje 200zł do tego pompka 150 zł + chłodnica jakieś 100zł i rurki 20 zł

Wchodzi 470zł można nawet taniej...


PS. Patrzta co znalazłem

http://allegro.pl/item318717413_chlodzenie_wodne_xbox_360_kompletne.html
 

TymonPRO

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Odp: Jaki radiator na GPU??

jakis tydzien temu na allegro był radiator do sprzedania moze poczekaj chwile to ktos znowu wystawi
 

cris14

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jaki radiator na GPU??

O kur.. a może jednak by ten blok:p szczerze nie spodziewalem sie takiej ceny:p
 
P

przeo_91

Guest
Odp: Jaki radiator na GPU??

Ten radiator co był wystawiony był wyciągnięty z X'a 360. Więc on raczej by nic nie dał, co może dać wymiana radiatora na radiator który jest taki sam? Najlepiej zrobić tak jak zrobił mój kumpel mi do konsoli i można zakończyć temat, a ktoś tu pisał że trzeba jakiś "specjalistyczny sprzęt" pytałem się kumpla czym to zrobił a zrobił to mi zwykłą wyrzynarką do metalu obkroił go i nawiercił wiertareczką dziureczki aby pasował i założył go na GPU i to cała filozofia.

PS. NAPISAĆ W PUNKTACH?!
 

cris14

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jaki radiator na GPU??

Co ty chcesz zwykłą wyżynarką zrobić. Jak ci sie rozpie... radiator w środku to masz po konsoli. Jak już coś robic to tak zeby miało ręce i nogi
 

Kromek

Świeżak
Świeżak
Odp: Jaki radiator na GPU??

napisze tak bo widzę ze temat sie rozkręcił:)Radiator ten co był na allegro był od starej konsoli ja mam u siebie inny on chyba sie nazywa falcon czy jakoś tak tamten był podobno gorszy bo od starej konsoli.Dwa spoko mogę kopić miedziany radiator o takich wymiarach jaki jest ten w konsoli i zamontować nawiercić dziurki odkerecic mocowania od starego radiatora przełożyć na nowy i po kłopocie nie ma problemu wiec mogę sie bawić.Aha i oczywiscie jak to sie skończy to napisze oczywiscie czy konsola siadła czy nie po takim czymś:)pozdrawiam
 

Do góry Bottom