Jaki router pod neostrade??

rytwin

Świeżak
Świeżak
Witam serdecznie jak w temacie interesuje mnie zakup routera w przyzwoitej cenie tak żebym mógł podłączyć xa pod neta proszę o pomoc pozdrawiam
 

piotr5001

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jaki router pod neostrade??

Miałem liveboxa i do x był spoko
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: Jaki router pod neostrade??

livebox'a oczywiście odradzam, najgorsze wyjście jakie możesz wybrać ;)

Ja od siebie polecam linksysa wag200G, kilka routerów przewinęło się przez mój dom i ten na razie nie zaliczył żadnej zwiechy czy awarii no i ma bardzo obszerną konfigurację. Cena ~140zł ale na prawdę warto ;)
 

rytwin

Świeżak
Świeżak
Odp: Jaki router pod neostrade??

Rozumie ze ten modem bedzie chodzil pod neostrade?? dzieki za odp. Jak macie jeszcze jakies propozycje prosze podsunac mi je pozdr
 

potrus7

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jaki router pod neostrade??

Ja posiadam D-Link DSL-504T z podłączeniem pod niego xboxa nie było najmniejszego problemu, wystarczyło jedynie odblokować port 30000, i śmiga jak szalony.
 

septem

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jaki router pod neostrade??

Dolaczam sie do spike'a i rowniez polecam wag200g. Ogolnie dobry i tani router, ale jak dla mnie za malo ustawien QoS no i zaliczyl mi blizej nie wyjasniona awarie nie tak dawno temu- wyslalem na gware, sklep odeslal mi nowy, wiec cos musialo sie porzadnie zrypać. Mysle jednak, ze to pojedynczy przypadek, bo nie znam nikogo innego kto by sie na ten router uskarzal :)
 

Do góry Bottom