Jaki telefon z Androidem?

Perzy

Użytkownik
Użytkownik
Witam,

Mam nadzieję, że temat dobrze założony :D

Jaki polecacie telefon z Androidem? koszt max 700zł Myślę nad HTC albo Samsungiem, lecz narazie z HTC nic nie wypatrzyłem a z tego drugiego to Samsunga Galaxy S+. Dobry wybór? Może polecicie coś lepszego?



pozdrawiam
 

xBox.Rlz.

Użytkownik
Użytkownik
Wydaje mi się że w tej cenie Galaxy S+ bd dobry :) Mobzilla : ISTV Tutaj masz bardzo rzetelne recenzje smartfonów, pooglądaj, myślę że Ci to pomoże w wyborze ;)
 

szczepan997

Użytkownik
Użytkownik
weź spróboj poszukać galaxy S2 bo ma 2 rdzenie a s+ ma tylko 1 a to jest duża różnica.
 

tranzystor82

Użytkownik
Użytkownik
Pewnie szybciej zadzwoni heehehe bo ma dwu-rdzeniowca :D ahahah




Sent from BlackBerry Bold 9900 Using Tapatalk
 

szczepan997

Użytkownik
Użytkownik
napewno odczuje różnice w grach i wymagajacych aplikacjach.
 

xBox.Rlz.

Użytkownik
Użytkownik
Ale też w długości działania na baterii :)
 

rgh2.0

Banned
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
1 sony xperia P moge polecic do 700zł kupi sie prawie nówkę jedyna wada brak micro sd 2 Htc one v zajebs*** do muzyki przewysza iphona a do tego jak kupi sie dobre słuchawy to miazga z uszów ekran gorilla glass aluminium/metal tył dla mnie troche wyswietlacz za maly 3,7" jednak 4" jest optymalna ale tez 1ghz procek ale daje rade. 3 sgs2 weszla 4 wiec cenny spadaja
 

Filemon666

Użytkownik
Użytkownik
w tej cenie to tylko GALAXY S2 nic lepszego nie ma, choc osobiscie polecam dozbierac i kupic S3
 

tranzystor82

Użytkownik
Użytkownik
Razr jest jeszcze niczego sobie jesli chodzi o hardware i mozliowsci. Plusem jest takze uHDMI

Wysyłane z mojego BlackBerry Runtime for Android Apps za pomocą Tapatalk 2
 

Maksiuuxd

Użytkownik
Użytkownik
Lg l9 :)
 

Perzy

Użytkownik
Użytkownik
Dzięki za rady, trafiłem aukcje Samsunga S3 mini za 800zł, nówka jeszcze zafoliowana z salonu. Ale rady cenne, przydadzą się przy zmianie kolejnego telefonu w rodzinie :D
 

Kryniuk

Użytkownik
Użytkownik
W tesco jest taki fajny za 579 zl ekran 5 cali procek 1,2 sam kupie chyba :)

Wysłane z mojego SK17i za pomocą Tapatalk 2
 

Alan360

Użytkownik
Użytkownik
Samsun Galaxy SII, w tym przedziale cenowym, myślę najlepsze rozwiązanie ;)
 

marczi1212

Świeżak
Świeżak
Moim zdaniem do najlepszych telefonów obecnie należą Samsungi ;) Łatwe w obsłudze, niedrogie, fajnie wyposażone i godne polecenia ;) Przyznam szczerze, że u mnie od samego początku królowała właśnie ta marka i jakoś ciężko mi się z nią rozstać :p Jeśli zmieniam telefon, rozglądam się tylko za Samsungami :D Dlatego Tobie również zdecydowanie polecam Samsunga :)


Sprawdza mi się w robieniu super zdjęć na mojego bloga:https://meblezpomyslem.wordpress.com/ :) zapraszam wszystkich, kochających innowacje w mieszkaniu!
 
Ostatnia edycja:

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
A ja jako obecny posiadacz samsunga mówię NIE. Nikomu nie polecam tego szmelcu. System wraz z samsungowym badziewiem to tragedia. Masa zbędnego szajsu. Z jakości wykonania a w zasadzie jej braku samsung słynie od dawna. Nie wiem jak w innych andkach ale w iphonie precyzja działania dotyku była bajeczna. Tutaj to jakieś nieporozumienie. Jeśli brać andka to polecam najmniej zaśmieconego nexusa.

Edit:
Właśnie zobaczyłem ze to odkop...
Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 

Wiktoriuous

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No co tak jedziesz na Samsunga musisz mieć faktyczne powody..Ja miałem bardzo dawno Samsung Corby II gt 3850 bodajże i nie było tak źle w sumie (choć bez androida) teraz mam androida i jest to właśnie coś takiego jak po prostu LG swift l5 i nie narzekam chociaż czasem nie wiem jak u was się zawiesza niestety..
 

Do góry Bottom