Xbox One X Jaki telewizor 4K HDR do Xbox One X?

hunter45pl

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Polecam tv panasonic 65fz950 ,55fx780 i 55fx700.
Według producenta "input lag" 21 i chyba tak jest.
HDR robi robotę...niżej fotki (gra Re2 Remake) Słaba jakość foto.

bez hdr


3841



hlg (w niektórych grach widac efekt ale bez szału)


3842



hdr włączony (w panasonic jest to nazwa PQ)


3843
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Kyron

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
SAMSUNG UE65NU8042 4K Smart TV HDR 1000 HDR 10+ ale najpierw wczasy ,może na jesień go wezmę.
 

Neithell

Użytkownik
Użytkownik
A co sądzicie o tym TV:
samsung ue55nu7302
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

mrok

Ryżownik
Ryżownik
Użytkownik
A co sądzicie o tym TV:
samsung ue55nu7302
Ponizej 9 serii nie warto brać. :)
 

freq

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A co sądzicie o tym TV:
samsung ue55nu7302
Spokojnie możesz kupic. dobry Tv, całkowicie wystarczający.
Lepiej oczywiście już serię NU80XX, ale trochę droższa.
samsung ma dobry input lag w tym przedziale cenowym.
PS: Oczywiście można celować w jakieś 9 serie tv ale IMHO to bardziej dla no-lajfów i osób spędzających 3/4 dnia przed ekranem.
 

fortune

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Teraz to chyba mało która marka ma input lagi na poziomie np. 40 ms - w moim Philipsie mam coś koło 30 (nawet nie wiem dokładnie ile) i jest to wartość absolutnie wystarczająca.
 

marek1212

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam. Przymierzam się do zakupu tv. Mój wybór padł na: LG 49sk8100. Teraz pytanie czy się opłaca( chodzi o HDR, Local Dimming Input itp. ) i czy ktoś z forumowiczów posiada taki model. Telewizor będzie służył tylko do XOX a nie do oglądania telewizji. Z góry dzięki za odpowiedz
 

Mareek1987

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam. Przymierzam się do zakupu tv. Mój wybór padł na: LG 49sk8100. Teraz pytanie czy się opłaca( chodzi o HDR, Local Dimming Input itp. ) i czy ktoś z forumowiczów posiada taki model. Telewizor będzie służył tylko do XOX a nie do oglądania telewizji. Z góry dzięki za odpowiedz
Szukaj testów na hdtvpolska, są bardzo dokładne i podają prawdziwą wartość HDR, input lagu, odwzorowania barw itp.
Polecam również jak najwięcej cali (jest tam też kalkulator odległości od TV - cale/rozdzielczość odległość)

Może warto rozważyć jakiegoś Samsunga z trybem dla graczy? np. Samsung UE55NU8002
 

Krakoos

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Witam. Przymierzam się do zakupu tv. Mój wybór padł na: LG 49sk8100. Teraz pytanie czy się opłaca( chodzi o HDR, Local Dimming Input itp. ) i czy ktoś z forumowiczów posiada taki model. Telewizor będzie służył tylko do XOX a nie do oglądania telewizji. Z góry dzięki za odpowiedz
Mój wybór padł swego czasu na ten sam model, ale ja szukałem 55 cali. Później jednak zgłębiłem temat i wybrałem Samsunga NU8000, co wydaje mi się idealnym wyborem jakość/cena.

Tak na marginesie, jeśli możesz, nie kupuj 4K poniżej 50 cali, bo mają dużo uboższe (m.in. 50Hz , zabij mnie a nie wiem czemu) matryce. To był jeden z powodów dla którego przesiadłem się z 42FHD na 55UHD.
 

marek1212

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dzięki bardzo za odpowiedz. Jednak zdecyduję się na Samsunga NU8.... ale będę musiał wybrać 49' ponieważ nie mam miejsca na 55'. Trochę czytałem na temat LG 49sk8100 i tam jest bardzo ( żeby nie powiedzieć że w ogóle go nie ma :) słaby HDR. Jeśli chodzi o Local Dimming to jest to porażka w wieczornych sesjach. Jedyny plus to Input Lag który wynosi ( ponoć ) 14ms. Jeszcze się zastanowię nad tym Samsungiem ale wybór chyba będzie oczywisty. Dzięki jeszcze raz za odpowiedzi.
 

factoria

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
TV od Samsunga produkowane od roku 2018 nie wspierają kodeków divix. Dla niektórych jest to rzecz nie do zaakceptowania. Dla mnie osobiście nie robi to żadnej różnicy i zdecydowałem się na TV tej marki.
 

fortune

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ciężko jest o telewizor w okolicach 2500 zł ze 100 Hz matrycą. Pozostaje często tylko dowiadywać się kto oferuje jakiej jakości upłynniacze, bo te sztuczne algorytmy też potrafią zrobić bardzo dobrą robotę.
 

Kyron

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Temat tu umarł a znalazłem swój post sprzed roku. Jest dobra promka na tv75"ru7102. Chyba nie strzymam i jutro zanabędę drogą kupna.
https://allegro.pl/oferta/telewizor-samsung-led-ue75ru7102-uhd-4k-smart-hdr-8101790863 Jak mozna link to taki własnie.
 

Do góry Bottom