Jaki telewizor do konsoli

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

piter3000

Świeżak
Świeżak
Witam Wszystkich ponownie
Mam prosbe czy może mi ktos z was poradzic jaki telewizor najlepiej zakupic do konsoli aby ladnie to wygladalo byla grafika itp..oczywiscie chodzi mi o cos malego bo nie mam duzego bardzo pokoju:) i blagam w miare taniego ;)

Pozdrawiam
 

BlackBalde

Świeżak
Świeżak
Jakiś 32" z "gorszej" firmy i za 1000 zł na Allegro kupisz HD wejście USB itd.
 

pietrus009

Użytkownik
Użytkownik
Plasmy są najlepsze jeżeli chodzi o jakość obrazu w stosunku do ceny. Zwykłe LCD jest gorsze od plasm, a LEDy są troszkę drogie.
 

KULA

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Jeżeli chcesz żeby ładnie wyglądało to jednak trzeba plazmę brać, ale jeżeli chcesz coś tańszego to jednak musisz przy LCD zostać a jak bardzo masz mały pokój ja mam 11m2 i telewizor 37" Toshiba 37XV635 ogólnie wygląda dobrze jak na takie warunki cena telewizora to jakieś ~2500zl :) również posiadam w innym pokoju plazmę 42" Panasonic P42G20E cena ~3000zl ale jakość obrazu jest nie do opisania trzeba to zobaczyć na żywo




 
za ~1800 kupisz panasonica tx-42x20 jest to najnizszy model 2010 pasanonica, oczywiście plazma. obraz ********* kolory spoko :_ możesz dołożyć kilka stów i kupić s20 albo ~1000 i kpić g20. w przypadku s20 różnicą będzie full hd i lepsza matryca, a przy g20 i wiele lepsza matryca i inne bajery :p Niestety plazmy nie występują poniżej 37" ze względu na specyficzny kształt i układ pixeli a modele 37" to shity. Nie chce mi się pisać zapraszam na hdtv.com.pl
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
 

cin_mar

Użytkownik
Użytkownik
wszystko kwestia ceny, i czy ma być nowy czy też używany. jeśli ta druga opcja to polecam samsunga le40a656 jeden z najlepszych modeli poprzedniej generacji bojący wiele nowych konstrukcji a można go dostać już za 1700zl
 

Frezer

Użytkownik
Użytkownik
jeżeli TV ma być tylko do grania na konsoli najlepiej 32 cale wiekszych sie nie opłaca bo konsole mają małą rozdzielczosć, kiepskie AA i biedną ilość klatek w grach wiec zobaczysz srake na ekranie dużego TV
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
jeżeli TV ma być tylko do grania na konsoli najlepiej 32 cale wiekszych sie nie opłaca bo konsole mają małą rozdzielczosć, kiepskie AA i biedną ilość klatek w grach wiec zobaczysz srake na ekranie dużego TV
Sraki to chyba ty byś dostał jakbyś zobaczył jak wyglądają gry na większym telewizorze.Jak nie wiesz to nie pisz bzdur.Ja Ci polecam jakiegoś LCD firmy LG,nie dość,że są tanie to jeszcze jest na nich zarąbisty obraz.Sam mam model z poprzedniej generacji 37 cali LG LH3000 z matowa matrycą a już miałem kupować 32 cale i dobrze,że nie kupiłem a pokój mam bardzo malutki.Np. gra Final Fantasy 13 a zwłaszcza filmiki w grze wyglądają nieziemsko,poza tym podłączam do niego laptopa przez hdmi i obraz jest nie do opisanie a filmy full hd-tego też się nie da opisać.
 

KULA

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Frezer, jak byłem w Anglii to u znajomego na 55" grałem i myślałem że dostanę ślinotoku, i tak jak wcześniej pisałem gram na 37" LCD siedzę około 4m od TV i jest bardzo ładny obraz nie narzekam, więc nie pisz głupot
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Monitor 21,5" panoramiczny LCD - B2230H - LCD - Monitory | SAMSUNG

Polecam taki monitor :) Uber tani bo na allegro oscyluje w granicach 500-600zł
 

maximus86

Użytkownik
Użytkownik
Plazma z HDMI od 37` do 42` daje super obraz, polecam taki zestawik ;-)
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom