Jaki to model

smir

Użytkownik
Użytkownik
Właśnie doszedł do mnie xbox 360 ale jakaś dziwna wersja. Posiada on port hdmi, napęd benq, oraz zasilacz 203w. Czy ktoś wie jaką mam wersję płyty głównej nie chce jej rozbierać bo mam jeszcze gwarancję. Natomiast na tylnej naklejce widnieje napis service date: 2010-06-02
 

Dogg

Użytkownik
Użytkownik
Data produkcji 2010, więc pewnie Jasper.

EDIT
Sorry za ten post, miałem małe zaćmienie ;D
 

wer

Użytkownik
Użytkownik
Service date to nie data prudukcji tylko data naprawy w serwisie M$!!! Proszę nie wprowadzać nikogo w błąd. MFR Date - to data produkcji. Konsola była w serwisie, zapewne została wymieniona na inną/nowszą , a zasilacz pozostał ze starej konsoli która została w serwisie
 

Tieu

Użytkownik
Użytkownik
Zasilacz to od Xenona / Zephyra chyba.

Pewnie masz Opusa / Falcona / Jaspera.
 

chomick32

Użytkownik
Użytkownik
Opus nie miał HDMI, więc jest to albo Falcon albo Jasper.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Nikt z was nie trafił;)
Posiadasz Zephyra był na gwarancji więc dostałeś nową płytę główną zephyr.
 

PremiumPRO

Użytkownik
Użytkownik
Tak dokładnie posiadasz Zephyra. Ma on HDMI, taki zasilacz. Kupiłeś już naprawienego Xbox'a 360.
 

smir

Użytkownik
Użytkownik
na konsolę mam jeszcze gwarancję do końca września, a moglibyście dać jakieś linki do tutoriali jak poprawić chłodzenie w środku konsoli
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
sprawdz po wejsciu na zasilacz:
 

smir

Użytkownik
Użytkownik
mam zasilacz do zephyra a jest możliwość że m$ wymienił cały środek a zasilacz zostawił stary
 

wer

Użytkownik
Użytkownik
Do M$ wysyłasz samą konsolę w zastępczym pudełku, więc analogicznie zasilacz musiał zostać ze starej konsoli...
 

ReXx

Użytkownik
Użytkownik
SMR mylisz się. Gwarancję masz do 2013 r. :). Po wymianie o ile pamiętam zegar bije od nowa.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Nie bo tu wymieniają podzespół na nowy. Więc gwarancja nie jest od nowa. kolejny raz......
 

smir

Użytkownik
Użytkownik
i stało się wyskoczył błąd e74 także konsola idzie do serwisu po raz drugi ciekawe co tym razem zrobią czy po raz drugi wymienią płytę główną
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Ja zawsze z zephyrami mam dobre wspomnienia nigdy żadne mi nie padł mój pierwszy do dziś chodzi bez usterki
 

Do góry Bottom