Jaki tv dla Xboca360 Full HD czy HD?

rovin

Świeżak
Świeżak
Mam pytanie, które nurtuje mnie od jakiegoś czasu jaki tv kupić mam na myśli Xboxa 360 a nie filmy na Bluerayu bo one wyglądają najlepiej na tv Full Hd. jednakże Xbox nie obsługuje 1080p jedynie 1080i, ale to tylko w menu bo w grach przeważnie nie ma wyższej rozdzielczości niż 720. I tu powstaje pytanie kupić 40 cali HD za mniejsze pieniądze czy 40 Full Hd za większą kase, ale nie wykożystując go w pełni i czy jest wogule różnica?
 
P

przeo_91

Guest
Odp: Jaki tv dla Xboca360 Full HD czy HD?

Xbox obsługuje 1080p kto ci takich głupot nagadał że nie obsługuje, a najlepszy Tv to FullHD, najlepiej od Toshiby.
 

rovin

Świeżak
Świeżak
Odp: Jaki tv dla Xboca360 Full HD czy HD?

jak ustawiam tv w menu xboxa to po właczeniu 1080p nie chodziło tylko obsługiwało 1080i na tv Sharp 46 cali Full hd z tąd moje wątpliwości.. :-\
 
P

przeo_91

Guest
Odp: Jaki tv dla Xboca360 Full HD czy HD?

Coś musisz mieć nie tak u mnie na 1080p działa.
 

rovin

Świeżak
Świeżak
Odp: Jaki tv dla Xboca360 Full HD czy HD?

no chyba ze przez coaxiala nie chodzi na 1080p bo tylko przez ten kabel podłaczałem.
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: Jaki tv dla Xboca360 Full HD czy HD?

Ale i tak większość gier działa w 720p więc tak czy inaczej jeżeli to ma być tv do xbox'a to bierz HD Ready. Zaoszczędzisz i nie będziesz miał takiego efektu rozmycia jak na full hd.
 

rovin

Świeżak
Świeżak
Odp: Jaki tv dla Xboca360 Full HD czy HD?

Właśnie o tym myślałem ale nie wiedziałem czy jest jakaś róznica THX
 

Majcher997

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jaki tv dla Xboca360 Full HD czy HD?

przeo_91 napisał:
Xbox obsługuje 1080p kto ci takich głupot nagadał że nie obsługuje, a najlepszy Tv to FullHD, najlepiej od Toshiby.
Cóż z tego jak chyba 2 gry tylko obsługują FullHD?
 

mateusz_gosc

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jaki tv dla Xboca360 Full HD czy HD?

najbardziej mnie śmieszą tekasty na innych forach takie jak

"chcesz full hd kup PS3 ..... chcesz hd ready kup x360"

a tak naprawdę to PS3 w wiekszości grach ma o wiele mniejszą rozdzielczośc niż x360 :)


a co do tv hd i full HD to ja bym wziął full hd.... zawsze się przyda :)

później będą programy w tv w full hd i bedziesz musiał się zadowolic nizszą rozdzielczośia...
TV kupuje się na lata więc lepiej już dopłacic i miec na przyszłośc :)))


pozdr.
 
X

x-mato

Guest
Odp: Jaki tv dla Xboca360 Full HD czy HD?

Mozesz kupic FULL HD ale teraz to wogole ci sie nie przyda bo sa moze 2 gry ktore na tej rozdzielczosci dzialaja i tyle nie ma nawet programow telewizyjnych w tej rozdzielczosci wiec lepiej kup HD READY.Moze za 8 lat wszystko bedzie przystosowne do FULL HD ale teraz to jest niepotrzebne wydawanie kasy.Ja mam plazme z HD READY i jest super.Telewizja w Polsce nawet nie wykorzystuje do konca HD READY bo nadaja na rozdzielczosci 1024/768.Ja tam wole odczekac i moze za pare lat kupie sobie FULL HD beda to juz wiele tansze telewizory.
 

Slimshady23

Świeżak
Świeżak
Odp: Jaki tv dla Xboca360 Full HD czy HD?

Jak narazie Full HD to tylko strata pieniedzy, kup HD Ready, najlepiej Toshiby
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jaki tv dla Xboca360 Full HD czy HD?

Najlepiej to nie Toshiby,tylko o najlepszych parametrach do kwoty,jaka dysponujesz. Czyli kontrast,jasnosc i czas reakcji-najwazniejsze trzy...
 

misiek8

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jaki tv dla Xboca360 Full HD czy HD?

Co sie tak uparliście na ta Toshibe?!fakt,jest bardzo dobra,ale Sharp jest znacznie lepszy.
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jaki tv dla Xboca360 Full HD czy HD?

Aquos? Nie sadze...
 

papux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jaki tv dla Xboca360 Full HD czy HD?

Firma nie ma znaczenia. Liczą się parametry.

Poza tym 1080i ma mniejszą rozdzielczość niż 720p więc ktoś tu bardzo nabiera się na marketingowe sztuczki.

Mało jakie urządzenie obsługuje 1080 w progresywie a wynika to z bardzo dużej mocy obliczeniowej.
Zresztą są o tym artykuły.
http://laki.dvhk.pl/faq/hdtv_1080p.htm
 

Laska

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jaki tv dla Xboca360 Full HD czy HD?

cux napisał:
Aquos? Nie sadze...
Sharpy Aquos są bardzo dobrą serią telewizorów. Biją toshibę na matrycę. Cux wejdź na największe w Polsce forum o HDTV i poczytaj.
 

misiek8

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jaki tv dla Xboca360 Full HD czy HD?

Laska napisał:
cux napisał:
Aquos? Nie sadze...
Sharpy Aquos są bardzo dobrą serią telewizorów. Biją toshibę na matrycę. Cux wejdź na największe w Polsce forum o HDTV i poczytaj.
Zbliza sie koniec swiata :)...Laska,zgadzam sie z Toba w 100%.Nawet Sony zamierza wykorzystywac matryce Sharpa w swoich Bravikach,choc Toshiba jest tez niezla-napewno lepsza od Samsunga-moim skromnym zdanie.
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jaki tv dla Xboca360 Full HD czy HD?

Laska napisał:
cux napisał:
Aquos? Nie sadze...
Sharpy Aquos są bardzo dobrą serią telewizorów. Biją toshibę na matrycę. Cux wejdź na największe w Polsce forum o HDTV i poczytaj.
Nie bede wchodzi na jakies fora, bo tematem za bardzo sie nie interesuje. Dla mnie najwazniejsze sa trzy podsawowe parametry: czas reakcji, kontrast i jasnosc. Matryca praktycznie bez znaczenia. ZNajoma ma Sharp'a Aqusa i jakos specjalnie zadowolona nie jest.
 

Brzuzka

Banned
Użytkownik
Odp: Jaki tv dla Xboca360 Full HD czy HD?

Tak czytam i nasuwa mi sie pytanie
Mam 46 cali Fulll HD - czy ten T nie jest za wielki do xbox'a?? TV kupiłem w piątek więc na pewno nie bede kupował nowego. Może się przytrafić cos takiego jak rozmazywani, czy rozciąganie obrazu bo xbox nie obsurzy takiego kolosa?? pytam serio!!
 

WReki

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jaki tv dla Xboca360 Full HD czy HD?

Laska napisał:
cux napisał:
Aquos? Nie sadze...
Sharpy Aquos są bardzo dobrą serią telewizorów. Biją toshibę na matrycę. Cux wejdź na największe w Polsce forum o HDTV i poczytaj.
taa... Sahrp Aquos nadaje sie jędynie na HD bo jak chcesz coś na nim oglądać nie w HD to snuży ci obraz, osobiście niepolecam!!!!! co do innych firm to sie niebęde wypowiadał bo TV Full HD miałęm AQUOS i zamieniłem na SAMSUNGA, ale niebęde go chwalił bo idealny tez niejest, ale napewno jest lepszy od AQUOS'a jeśli masz zamiar oglądać na nim nietylko programy i gry w HD...
 

Do góry Bottom