Jaki TV pod Xbox?

misiob

Użytkownik
Użytkownik
Jedna taka mala uwaga. Pobor pradu plazmy nie jest stały i zalezy od obrazu wyswietlanego na ekranie. Im ciemniejszy ekran tym mniej pradu jest pobierane. Statystycznie wychodzi niewiele wiecej niz w przypadku LCD.
 

bzyczq

Użytkownik
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
słuchajcie... szukam do salonu LCD lub LED'a 46"-52" w cenie do 6000zł.
ważne aby miał 100-200Hz oraz przyzwoity czas reakcji.
podpięty będzie Xbox oraz Polsat Cyfrowy.
modele, które mnie zainteresowały:

a co myślicie o takich modelach:

Philips 47PFL8404H
Sony Bravia KDL-46W5500
LG 47SL8500

nie mam pojęcia co z tego wybrać... jedni mówią, że Phil, drudzy zaś, że Bravie... jedni tak, drudzy tak... macie jakieś opinie? co polecacie? może wgl jakiś inny model? :D
 

basket4rap

Użytkownik
Użytkownik
słuchajcie... szukam do salonu LCD lub LED'a 46"-52" w cenie do 6000zł.
ważne aby miał 100-200Hz oraz przyzwoity czas reakcji.
podpięty będzie Xbox oraz Polsat Cyfrowy.
modele, które mnie zainteresowały:

a co myślicie o takich modelach:

Philips 47PFL8404H
Sony Bravia KDL-46W5500
LG 47SL8500

nie mam pojęcia co z tego wybrać... jedni mówią, że Phil, drudzy zaś, że Bravie... jedni tak, drudzy tak... macie jakieś opinie? co polecacie? może wgl jakiś inny model? :D

TV SONY KDL-46HX700 GW24 PL Transport GRATIS !!! (971519501) - Aukcje internetowe Allegro

SONY KDL-55EX500 Nowość !!! sony poland ! cena (983443177) - Aukcje internetowe Allegro
 

Rurek

Użytkownik
Użytkownik
słuchajcie... szukam do salonu LCD lub LED'a 46"-52" w cenie do 6000zł.
ważne aby miał 100-200Hz oraz przyzwoity czas reakcji.
podpięty będzie Xbox oraz Polsat Cyfrowy.
modele, które mnie zainteresowały:

a co myślicie o takich modelach:

Philips 47PFL8404H
Sony Bravia KDL-46W5500
LG 47SL8500

nie mam pojęcia co z tego wybrać... jedni mówią, że Phil, drudzy zaś, że Bravie... jedni tak, drudzy tak... macie jakieś opinie? co polecacie? może wgl jakiś inny model? :D
Kup wysokiej klasy projektor.
 
P

Pawlllosss

Guest
Kup wysokiej klasy projektor.
Szczerze wątpię, żeby projektor się nadawał do salonu i ogólnie do gier. Jak do salonu to też powinno jakoś wyglądać i jakość też nie ta co na telewizorze.
 

Rurek

Użytkownik
Użytkownik
Szczerze wątpię, żeby projektor się nadawał do salonu i ogólnie do gier. Jak do salonu to też powinno jakoś wyglądać i jakość też nie ta co na telewizorze.
Kup wysokiej klasy projektor a znajomi zazgrzytają zębami z zazdrości. Co do jakości to idzie w parze z ceną ale jak stać cie na tv za 6k to i na projektor cie stać.
 
P

Pawlllosss

Guest
No dobra niech ci będzie, tylko co z innego rodzaju zastosowaniami typu oglądanie tv?
 

Rurek

Użytkownik
Użytkownik
No dobra niech ci będzie, tylko co z innego rodzaju zastosowaniami typu oglądanie tv?
To samo jak na tv. Projektory full-hd to potęga. Widziałem to wiem prawdziwe kino w domu. Oczy wogóle nie bolą. Każde 55 cali może się chować. Testowane na ps3. Gra+blu-ray Jednym słowem MEGA
 

HoFi

Użytkownik
Użytkownik
To samo jak na tv. Projektory full-hd to potęga. Widziałem to wiem prawdziwe kino w domu. Oczy wogóle nie bolą. Każde 55 cali może się chować. Testowane na ps3. Gra+blu-ray Jednym słowem MEGA
tylko trzeba mieć dobre warunki , bo nie każdy ma ochotę grać tylko w nocy !!
 

Rurek

Użytkownik
Użytkownik
tylko trzeba mieć dobre warunki , bo nie każdy ma ochotę grać tylko w nocy !!
HoFi elektryczne (albo zwykłe) rolety załatwiają sprawę.
 

HoFi

Użytkownik
Użytkownik
HoFi elektryczne (albo zwykłe) rolety załatwiają sprawę.
oczywiście , ale koszta mogą przekraczać cenę projektora !!

dla zainteresowanych polecam temat http://xboxforum.pl/sprzetu-f11/jaki-projektor-do-xbox-360-a-35244-2.html
 

Rurek

Użytkownik
Użytkownik
oczywiście , ale koszta mogą przekraczać cenę projektora !!

dla zainteresowanych polecam temat http://xboxforum.pl/sprzetu-f11/jaki-projektor-do-xbox-360-a-35244-2.html
Nie żartuj w każdym pokoju mam rolety okienne takie zwykłe na sznurek :) elektryczne są faktycznie bardzo drogie i wg. mnie zbędne ale jak ktoś lubi bajer to wiadomo, wszystko na pilocik. Hofi nie masz rolet w oknach?!
 

HoFi

Użytkownik
Użytkownik
Nie żartuj w każdym pokoju mam rolety okienne takie zwykłe na sznurek :) elektryczne są faktycznie bardzo drogie i wg. mnie zbędne ale jak ktoś lubi bajer to wiadomo, wszystko na pilocik. Hofi nie masz rolet w oknach?!
Zwykłe rolety nie wchodzą w grę , nie dają 100% zadowolenia , jak i również nie są wygodne w użytkowaniu.

moja opinia na ten temat- http://xboxforum.pl/sprzetu-f11/jaki-projektor-do-xbox-360-a-35244-2.html#post291252
 

cris420

Użytkownik
Użytkownik
Witam serdecznie,

Czy możecie polecić mi jakiś w miarę dobry TV, znanej firmy, 37 calowy LCD, głównie do grania na 360'tce. Cena w granicy 1700zł :)

Pozdrawiam i proszę o propozycje
 

mistrzmtb

Użytkownik
Użytkownik
Lg lh 3000 ja mam i chwale. Obraz jest b.dobry, mam porównanie z samsungiem 7 serii ledowy i na ledowym lepsze kolory są. Za tą cenę myślę, że lg będzie dobre.
 

hamerpl

Użytkownik
Użytkownik
Samsung LE taki starczy wyprodukowany w grudzień 2008 rok, 2x hdmi nie ma full hd 42",
Nie nażekam, telewizor ma to do siebie że obraz po componencie ma jak by dodatkowe AA nie ma strzępów kolory okej, po hdmi kolory bajka wszystko okej a postrzępione że szok krawędzie.

Tylko Cena 1700 zł swego czasu w Toruniu kupione w RTV Euro Agd.
 

basket4rap

Użytkownik
Użytkownik
zastanawiam się nad taką kwestią... jak to jest? jeśli tv jest tylko 50hz a niektóre gry wymagają 60hz to czy nie będzie na jakimś problemów z taką grą? (był kiedyś taki temat gdzieś i ludzie mieli problemy właśnie z tego powodu) bo teraz nawet najnowsze tv nie mają 100hz
 

QurChuck

Użytkownik
Użytkownik
Witam, czy moglibyście polecić mi jakiś dobry tv? Najlepiej żeby też dało się go do kompa podłączyć. Koniecznie full hd. 20"-32" do 1000zł
 

Rurek

Użytkownik
Użytkownik
Witam, czy moglibyście polecić mi jakiś dobry tv? Najlepiej żeby też dało się go do kompa podłączyć. Koniecznie full hd. 20"-32" do 1000zł
To chcesz dobry czy do 1000zł??? jak do 1000zł to jakieś mediony albo funai.
 

drwalu1

Użytkownik
Użytkownik
Jak kolega wyżej polecam LG 37lh3000 . 37 cali , fullHD , obraz bajka. Cena 1500zł. Niema nic lepszego.Do tego divx , zdjęcia, mp3 przed usb.
 

Do góry Bottom