jaki xbox 360 kupić ?

xks 11

Świeżak
Świeżak
Zastanawiam się nad tym czy kupić xboxa 360 z rrod bo mam okazje kupić za 100 zł tylko że samą konsolę bez kabli.
Czy kupić dobrą używaną konsolę za jakieś 400 zł i nie kombinować z naprawami.
I czy samemu dałoby rade to naprawić, słyszałem o zmianie pasty pod procesorem, ale nie wiem czy to pomoże.
Jak myślicie?
 

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Naprawy to tylko tymczasowe rozwiązanie, błędy szybko wracają. Za jakieś 450 powinieneś kupic jaspera i starczy Ci na długo
 

xks 11

Świeżak
Świeżak
to znaczy że się nie opłaca, bo jak naprawa to tylko tymczasowa sprawa to raczej nie..
A i jeszcze jedno pytanie czy xboxa podłącze do normalnego, teleskopowego telewizora 21'?
 

michal833

Użytkownik
Użytkownik
Podlączysz , mozesz kupic xboxa z rrod za 100zł ale wtedy tez cos wydasz bo jeżeli bedziesz chciał go naprawić i ulepszyć to będziesz musiał mu kupić wentylatory , zmienić paste itp Był taki poradnik na forum
 

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
A i jeszcze jedno pytanie czy xboxa podłącze do normalnego, teleskopowego telewizora 21'?
Tak, ale mała czcionka w grach będzie trudna do odczytania
 

xks 11

Świeżak
Świeżak
No mogę kupić ale teraz jak sobie to wszystko podliczam to chyba sie nie opłaci bo 100 zł płace za samą konsolę bez niczego.
A jeszcze przecież naprawa, pad lub nawet 2 pady, zasilacz i jakiś tam jeszcze kabel to pewnie wyjdzie to więcej jak kupiłbym już dobrego xboxa ze wszystkim.
 

scorpion22

Banned
a nie lepiej dolozyc pare zlotych i kupic Xbox360 HDD_ NOWE _ ZESTAW _ OKAZJA _ GW _ SKLEP _ (2105364202) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. a za ok 600 kupisz juz slima 4 gb na allegro. Telewizorów teleskopowych nie polecam bo gry wyglądają po prostu BEZNADZIEJNIE i psujesz sobie wzrok, sam grałem na takim przez rok zanim kupiłem monitor led za 500 zł więc radze uzbierać na monitor albo jakiś tv mały (znajomy kupił za 800 zł 24 '')
 

xks 11

Świeżak
Świeżak
Jeszcze będę pytał kolegów czy mają do sprzedania xbox 360 a jak nie to pozostaje allegro.
martwi mnie tylko jedno że xboxy mają te rrody. i tu właśnie nie jestem do końca przekonany..
 

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
W jasperach i slimach rod jest praktycznie niemożliwy. Na roda cierpią starsze wersje xboxów zephyr'y i xenony
 

xks 11

Świeżak
Świeżak
czyli że nie mam co się przejmować rrodem w jasperze czy falconie?
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
falcon to zależy jaki egzemplarz, jedni mówią że dobry inni że do ****.. Najlepiej bierz Jaspera bo to jest pewne że małoprawdopodobne że dostaniesz rroda, albo troche dołóż i weź sobie slimke ;)
 

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
W falconach się zdarzają bo sam miałem e74 (nie rod ale podobne :)). W jasperach raczej tylko pojedyncze przypadki. Mojemu nic się nie działo nawet po 15 godzinnym maratonie z gta :)
 

Azur

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Najlepiej działającą...
 

Do góry Bottom