jaki zasilacz?

TymonPRO

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Jakiej mocy musi byc zasilacz komputerowy aby podłaczyc do tego?chodzi mi o moc

http://allegro.pl/item331941153__kabel_do_podlaczenia_zasilacza_od_pc_robson_.html
 

peku

Użytkownik
Użytkownik
Odp: jaki zasilacz?

musi utrzymywac STAŁE obciazenie 200w
 

TymonPRO

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Odp: jaki zasilacz?

czyli co niemoze byc ani za mocny ani za słaby??A co by b y6ło jakbym podłączył go do zasialcz 350W?
 
P

przeo_91

Guest
Odp: jaki zasilacz?

Zjarał by się Xbox :p A tak na poważnie to różne skutki mogą być albo padnie konsola albo zasilacz, najlepiej nie kombinować z takimi wynalazkami tylko kupić orginalny zasilacz dać te 80zł i mieć pewność że nic nie padnie, przynajmniej jak padnie to nie będziemy się winić że zrobiliśmy tak a nie inaczej :p
 

TymonPRO

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Odp: jaki zasilacz?

No tylko znajdz mi ten zasilacz za 80zł 203W bo ostatnio taki własnie za 90zł kupiłem co miał urwany kabel
 

cris14

Użytkownik
Użytkownik
Odp: jaki zasilacz?

Na tej przejściówce masz tak ułożone kable żeby dostarczać do X'a 200W. Więc jeżeli bd miał silniejszy zasilacz nie spalisz X'a.
 

TymonPRO

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Odp: jaki zasilacz?

Dzięki Cris bo własnie udało mi sie wygrac licytacje na allegro i za 39 zł z przesyłka kupiłęm ten kabel a zasialcz mam w domu 350W to niema problemu
 

eiceman

Użytkownik
Użytkownik
Odp: jaki zasilacz?

a ja kupilem za 70 zl zasilacz :) i jak chodzi kabelek?? ;)
 

cris14

Użytkownik
Użytkownik
Odp: jaki zasilacz?

No i jak Ci to chodzi:p??
 

eiceman

Użytkownik
Użytkownik
Odp: jaki zasilacz?

chodzil 5h bo znowu roda dostalem... w pon dobiero odbiore...
 

sykus69

Użytkownik
Użytkownik
Odp: jaki zasilacz?

hmm to do x360 trzeba miec jakis specjalny kabel?? sorka bo sie nie znam a chce kupic 360
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: jaki zasilacz?

Przeczytaj cały wątek, chodzi tutaj o zasilacz z pc do podpięcia do x360. Normalnie żadnych kabli (prócz oryginalnych) nie potrzebujesz.
 

Do góry Bottom