1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jakie auto kupic do 16-17k pln?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez sephitorh, Czerwiec 11, 2011.

1. sephitorh

sephitorh Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    interesuje mnie cos w przedziale od 2.0-3.0l zeby czuc moc pod stopą ;)

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. rowerser

rowerser Guest

To jako pierwsze autko ? Nie musi być duża pojemność by czuć moc pod stopą :).

4. SNR

SNR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lubelszczyzna
    polecam bmw e46,

5. hashpl

hashpl Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Płock
    Kup sobie jakiegos Peugeouta lub Citroena z turbo-doladowanym silnikiem Diesla, wtedy poczujesz moc a wydatki na pewno beda mniejsze niz benzyniak.Nie polecam brac silnika wiekszego niz 2 litry poniewaz oplaty za ubezpieczenie itd. sa o wiele wieksze.

PS. dla tych ktorzy tu ironizuja jakies NFS'y czy Burago powiem jedno - dorosniecie to tez bedziecie miec takie dylematy co kupic a co nie

6. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1189
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    tylko audi

7. sephitorh

sephitorh Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    nie jest to pierwsze autko, jezdze teraz golfem mk3 1.8l ktoremu sie blachy troche sypia wiec trzeba przed zima wymienic na cos nowszego.
    zastanawialem sie nad Mk 4 v6 2.8l 200KM+ instalacja sekwencyjna gazu z lepszej firmy lub Mk4 1.8l 150KM. Dogg w wieku 27lat nie potrzebuje dorastac bo juz mam to za soba.

8. rowerser

rowerser Guest

Do cholery jasnej, czy użytkownicy, nie mogą zrozumieć tego, że ten dział nie służy do pisania głupot. Nie możecie syfić w każdym temacie, który jest w OT. Kierujecie się zasadą, że "przecież to OT". Gówno mnie to obchodzi. Każdy kolejny post, który nie będzie zgodny z tematem będzie nagradzany warnami.

9. chudi94

chudi94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Mysłowice
  10. saffy

saffy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdynia
    Ja polecam Audi a3 1.9 TDI :) może nie te twoje 2.0 - 3.0 ale masa mała i na prawdę czuć moc

11. Stan

Stan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gdańsk
    też chciałem pisać o alfie :) jeżeli 156 to tylko z 2,4 jtd, za tą cenę masz szansę znaleźć ładny egzemplarz z tym silnikiem i skórami momo ( ps. kombi ładniejsze ). A jeżeli wolisz mniejsze autko to jest 147 ;)

Ja w przyszłym roku mam zamiar kupić alfkę :)

Wczytywanie...

Poleć forum