Jakie dobre słuchawki polecacie?

3rn!

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja zakupilem Superluxy HD 681 Evo i jestem zadowolony. Za ta cene warto wg mnie.
Czy razem z tymi słuchawkami jest gdzieś może sprzedawany adapter do pada do X1?
 

Krakoos

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Mam takie pytanie, może i głupie, ale co tam. U mnie dźwięk idzie z Xone optykiem do kina domowego. Jeśli kupię słuchawki (myślałem o tych: http://www.trittonaudio.com/prod/kama_xbox-one.asp) podłączone do pada, to w jaki sposób usłuszę w nich dźwięk z gry + znajomych z grupy? Nielogiczne to dla mnie trochę.
 

BialyGTi

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
jak masz pada z jackiem to podłączasz słuchawki do pada i masz dźwięk gry oraz grupy w słuchawkach jesli pad niema jacka to potrzebujesz jeszcze adapter
 

Krakoos

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
jak masz pada z jackiem to podłączasz słuchawki do pada i masz dźwięk gry oraz grupy w słuchawkach jesli pad niema jacka to potrzebujesz jeszcze adapter
Te słuchawki mają adapter, widziałem recenzje. Pad który mam nie ma jacka. Teraz używane tego na jedno ucho od M$. Problem w tym że w słuchawce słyszę kumpli ale dźwięk gry w głośnikach. Jak kupię słuchawki na uszy to nie będę słyszał gry. Nie czaję tego.

Smartfnięte ze smartfona
 

BialyGTi

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Będziesz słyszał grę w słuchawkach. No na tej stronie pokazuje że niemaja adaptera
 

Do góry Bottom