Jakie gry na imprezę na xbox one x dla 2 graczy lub więcej możecie polecić.

SeBaLy

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam, jakie gry możecie polecić dla dwóch aby zasiąść przy piwku lub przy czymś fajniejszym na jednej kanapie, coś typu split screen lub tym podobne. Obecnie posiadam ufc2,ufc3,fifa 17,18,forza motorsport 7. Interesuje mnie coś typu, bijatyki, fsp,rozwałki,wyścigi itp czyli coś lekkiego wywołującego uśmiech na twarzy. Pozdrawiam serdecznie.
 

szefol84

Użytkownik
Użytkownik
Polecam dziewczyny :). Jeżeli jednak Ciebie to nie interesuje to UFC jest dobre.
 

Szaman789

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Uno
 

SeBaLy

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
@szefol84 tak się składa że niektórzy mają żony i dzieci :). Ja dość w życiu imprezowałem :) Ale myślę że jak twarz przemyjesz to też znajdziesz :p. A tak na poważnie to czytaj ze zrozumieniem bo pisałem że ufc mam. :) Chodziło mi jeszcze o inne gry których nie posiadam w kolekcji.
 

Resident

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
A Way Out ponoć jest fajne i dla dwóch osób.
Sky Force - bardzo fajna, prosta strzelanka.
Rayman - platformówka.
W Gears of War chyba też można pograć na splicie.
 

SeBaLy

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dzięki za info. Polecicie jakąś stronę na której są dostępne wszystkie gry split-screen żebym mógł przeglądnąć i sam wybrać ??? Chodzi mi dokładnie o witryna gdzie mogę ustawić split screen i żeby były widoczne wszystkie tytuły :)
 
Ostatnia edycja:

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Dzięki za info. Polecicie jakąś stronę na której są dostępne wszystkie gry split-screen żebym mógł przeglądnąć i sam wybrać ??? Chodzi mi dokładnie o witryna gdzie mogę ustawić split screen i żeby były widoczne wszystkie tytuły :)
Nie ma takiej stronki, jedyna którą znam jest uboga, bo sama mogę wymienić kilka innych tytułów, które mają coopa: https://www.co-optimus.com/games.php
 

daras83

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dzięki za info. Polecicie jakąś stronę na której są dostępne wszystkie gry split-screen żebym mógł przeglądnąć i sam wybrać ??? Chodzi mi dokładnie o witryna gdzie mogę ustawić split screen i żeby były widoczne wszystkie tytuły :)
Zobacz tu:
https://www.gry-online.pl/gry/xboxone/podzielonywspolny-ekran/
 

szefol84

Użytkownik
Użytkownik
@szefol84 tak się składa że niektórzy mają żony i dzieci :). Ja dość w życiu imprezowałem :) Ale myślę że jak twarz przemyjesz to też znajdziesz :p. A tak na poważnie to czytaj ze zrozumieniem bo pisałem że ufc mam. :) Chodziło mi jeszcze o inne gry których nie posiadam w kolekcji.
Polecam Ci Monopoly, GW2 ,
Jeżeli zaś chodzi o szukanie gier jako rozrywka na imprezę to lepiej spędzić czas z najbliższymi gdzieś wychodząc bo w doma to ludzie umierają.
Czyżbyś był emerytem i nie możesz już chodzić, lub jesteś inwalidą ( jeżeli tak to bardzo przepraszam wtedy rozumiem takie imprezowanie).
 

SeBaLy

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak

SeBaLy

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Polecam Ci Monopoly, GW2 ,
Jeżeli zaś chodzi o szukanie gier jako rozrywka na imprezę to lepiej spędzić czas z najbliższymi gdzieś wychodząc bo w doma to ludzie umierają.
Czyżbyś był emerytem i nie możesz już chodzić, lub jesteś inwalidą ( jeżeli tak to bardzo przepraszam wtedy rozumiem takie imprezowanie).
I do tego najwięcej wypadków jest w domu :p. Znaczy bardziej mi chodziło o znajomych grających gry na xboxie, w co był mógł z nimi na split creen pograć. Może źle się wyraziłem że o imprezę chodziło :). W monopoly to gram z synem i żoną :p. Swoją drogą jenga też jest fajna na zakrapianej imprezie :p. Emerytem to może nie jestem ale chodziło mi o to że po dyskotekach już nie chodzę bo swoje się wybawiłem :p.
 

szefol84

Użytkownik
Użytkownik
I do tego najwięcej wypadków jest w domu :p. Znaczy bardziej mi chodziło o znajomych grających gry na xboxie, w co był mógł z nimi na split creen pograć. Może źle się wyraziłem że o imprezę chodziło :). W monopoly to gram z synem i żoną :p. Swoją drogą jenga też jest fajna na zakrapianej imprezie :p. Emerytem to może nie jestem ale chodziło mi o to że po dyskotekach już nie chodzę bo swoje się wybawiłem :p.
Dobra już nie będę uszczypliwy :) COD jest fajna opcją na split screenie, Fight Night idzie też pograć, Tekken i oczywiście seria LEGO, potem pozostają już jakieś zręcznościowe gry., Xbox 360 z kinectem, tam poleciłbym więcej gier na kinecta jednak ten projekt umarł w nowszych xboxach. Tak ogólnie to strasznie mało gier jest na "dwóch" na jednej konsoli.
 

SeBaLy

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dobra już nie będę uszczypliwy :) COD jest fajna opcją na split screenie, Fight Night idzie też pograć, Tekken i oczywiście seria LEGO, potem pozostają już jakieś zręcznościowe gry., Xbox 360 z kinectem, tam poleciłbym więcej gier na kinecta jednak ten projekt umarł w nowszych xboxach. Tak ogólnie to strasznie mało gier jest na "dwóch" na jednej konsoli.
Spoko coś na pewno wybiorę, dzięki :):):)
 

Do góry Bottom