Jakie gry polecacie?

maxankazuya

Banned
Xbox One
Użytkownik
Witam, z racji tego iż ok kilku dni jestem szcześliwym posiadaczem XO chciałbym się was zapytac jakie gry/jaką grę polecacie na początek? - by starczyła na długie godziny grania. Dodam iż jestem fanem wyścigów i shooter'ów. Z konsolą dostałem Titanfall'a i gra jest swietna! Ale od czasu do czasu przydalo by sie urozmaicic gameplay czymś innym/ bądz podobnym.

Wojtek Paterek

Użytkownik
Użytkownik
No właśnie mam dylemat, czy zakupić BF4 czy Titanfall do multiplayera. BF4 dość mocno ograłem na PS3, natomiast w Titanfall'a pograłem w ostatni weekend na PC (darmowy weekend na Origin)..

maxankazuya

Banned
Xbox One
Użytkownik
BF4 mam na x360 i szczerze to rzadko odpalam choc na nowej generacji gram może wyglada i dziala lepiej wiec moze warto ;) Titanfall na XO naprawde daje rade... chyba na pocvzatek zdecyduje sie na Forze 5 o ile starcza na długi czas?! a chyba starcza

miaucoon

Użytkownik
Użytkownik
Osobiście Gram na PC w serię BF i grałem w Titanfall, na konsoli też mam Titanfall, ale bez BeeFa. Pierwse wrażenie po Titanie fajne, ale potem wieje lekko nudą, za dużo botów, za mało ludzi jak dla mnie.

karpiqu

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Titanfall jest na prawde dobry. Ale z tego co wiem to nie kazdemu sie podoba. Takie polaczenie crysisa i coda. Ciezko to opisac wsumie. Ale wiem jedno jest to na prawde solidny multiplayer.

karpiqu

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja bym na twoim miejscu to wogole wykupil ea acces. Za chba 75 zl rocznie masz batllefielda 4,nfs rivals, peegle, fifa i nfl. No i ma dojsc wiecej gier podobno. Uwazam to za swietny deal.

karpiqu

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Fifa 2014 i nfl 2014 chyba nie sa takie stare przynjmniej tak mnie sie wydaje. A za B4 i nfsa zaplacil bys duzo wiecej gdybys chcial je kupic osobna. Wszystko to zalezy oczywiscie czy interesuja cie te gry. Jesli tak to nie ma co sie zastanawiac.

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Fifa 2014 i nfl 2014 chyba nie sa takie stare przynjmniej tak mnie sie wydaje. A za B4 i nfsa zaplacil bys duzo wiecej gdybys chcial je kupic osobna. Wszystko to zalezy oczywiscie czy interesuja cie te gry. Jesli tak to nie ma co sie zastanawiac.
Jak dobrze pamiętam to w grudniu za rivalsa dałem 70zł. Co do fify to ma około roku i fakt - gra nie jest stara tyle że ea ze swoją polityką sprawia że po sezonie gra traci wsparcie bo ea chce napędzić sprzedaż kolejnej części.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

maxankazuya

Banned
Xbox One
Użytkownik
Ja bym na twoim miejscu to wogole wykupil ea acces. Za chba 75 zl rocznie masz batllefielda 4,nfs rivals, peegle, fifa i nfl. No i ma dojsc wiecej gier podobno. Uwazam to za swietny deal.
tak chyba zrobię...choć wychodzi to jednak trochę drożej jak 75zł - 30$ to jakby nie patrzeć 90zł + podatek około 100 ;) Zastanawia mnie również Destiny - bety nie ogralem i teraz gryze sie w **** ;) gdyż nie wiem czy warto czy nie :)

Do góry Bottom