Jakie gry polecacie?

damianprz

Użytkownik
Użytkownik
Czy Xboxa są jakieś ciekawe strategie?
(darmowe lub game passowe)

Przypadkowo natrafiłem na Battle Ages - zrobiło to na mnie średnie wrażenie
Ale ten o taki typ strategii mi chodzi - bez fantastyki
 

ibiszek

Świeżak
Świeżak
Witam. Poszukuję jakieś gry typu wyścigi.
chodzi mi głównie o to, żebym mógł grać w dwie osobnym na podzielonym ekranie. Przed grą wybieram sobie samochód i trasę.
Gra potrzebna tylko żeby czasem przy piwku ze znajomymi się pościgać i między sobą jakiś turniej zrobić kto najwięcej wyścigów wygra itp.
Z góry dziękuję za propozycję ;)
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Witam. Poszukuję jakieś gry typu wyścigi.
chodzi mi głównie o to, żebym mógł grać w dwie osobnym na podzielonym ekranie. Przed grą wybieram sobie samochód i trasę.
Gra potrzebna tylko żeby czasem przy piwku ze znajomymi się pościgać i między sobą jakiś turniej zrobić kto najwięcej wyścigów wygra itp.
Z góry dziękuję za propozycję ;)

Joy Ride Turbo (WK)

Crash Team Racing Nitro-Fueled

Forza Motorsport 7
 

Resident

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Czy Xboxa są jakieś ciekawe strategie?
(darmowe lub game passowe)

Przypadkowo natrafiłem na Battle Ages - zrobiło to na mnie średnie wrażenie
Ale ten o taki typ strategii mi chodzi - bez fantastyki
Z darmowych jest podobna do Battle Ages - Battle Islands.
Z niedarmowych to tanio można kupić Halo Wars 2, Xcom 2, Shadow Tactics (nie wiem czy są w Game Pass bo mnie ten abonament nie interesuje). Można też zerknąć na kompatybilność wsteczną.
 

xdawid

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Grał ktoś w Formula 1 2019? Warta zakupu? Przyznam szczerze, że nie grałem jeszcze w żadną grę z tej serii a lubię F1 i lubiłem gry codemasters
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Mam F1 2019 ... Gra jak każde F1 trzeba to lubić i tyle. Bo tak to pograsz i będzie leżeć...
 

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Grałem w demo F1 2016 i mi się podobała, Seth czy 2019 jest lepsza, gorsza, czy porównywalnie ? :)
 

Resident

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Czy The Division oferuje kampanię off-line dla 1 gracza?
 

ghost_666

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Orientujecie się może czy NO MAN'S SKY w wersji na xboxa jest w j.polskim ?
Nie znalazłem nigdzie takiej informacji a pudełkowe są tylko angielskie. Na PC i PS4 jest na pewno j.polski ale co do xboxa nie mam pojęcia
 

marco_pollon

Świeżak
Świeżak
Hej!
Wraz z zakupioną konsolą otrzymałem 1 miesiąc dostępu do Gold Pass. Jakie gry byście polecili?
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nie ma czegoś takiego jak Gold Pass a my nie wróżki nie wiemy co lubisz. Forza, Wolf, GTA...
 

marco_pollon

Świeżak
Świeżak
Hej!
Wraz z zakupioną konsolą otrzymałem 1 miesiąc dostępu do Gold Pass. Jakie gry byście polecili?
Miało być Game Pass :p , z Live Gold mi się pomieszało :D
Lubię zręcznościówki, platformówki. Szukam też jakiegoś dobrego tenisa ziemnego, ale czytałem, że "Tenis World Tour" jest słabe i dość "sztucznie" się gra :/
 

diego1028

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Z platformówek to masz dwie części Ori, są świetne i styl jest 2d.
 

Remekk

Świeżak
Świeżak
Ja byłem zawsze fanem serii The Sims 4 gdyż daje mi to dużą swobodę w tworzeniu i rozwijaniu swojej rodziny :D Ciekawa gra, do tego wciąga, ale czasem też kusi by używać kodów hehe :p Gram od początku serii, ciekawe kiedy wyjdzie piątka :D
 

medzik1992

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam. Zakupiłem Xboxa Series X i jest to moja pierwsza konsola ze stajni Microsoft. Jakie tytuły polecacie do ogrania i jakie to absolutny must have by znalazły się na półce gracza ? Dzięki !
 

pusikiller

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Zależy co kto lubi.
Dla przykładu starsze lub nowsze produkcje (pisze z paly)
Doom, dragon Age, GTA, dying light, mass efect, assasin
 

Krakoos

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Hej, ja stary koń i wyjadacz mam pytanie. Nigdy nie było mi po drodze z grami FromSoftware. Jakie byście polecali na spokojny start? Kumple ogrywają Elden Ring i są zachwyceni. Polecają jedak Sekiro lub Bloodborne na początek. A Wy?
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Bierz wszystko po kolei. Takie jest moje zdanie.
 

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Bloodborne niestety na PS4, podobno kozak, ale nie mam konsoli :( Jest na mojej liście must have. Co do FromSoftware, to polecam Otogi 1 i Otogi 2 na Xbox Classic ;)
 

Do góry Bottom