Jakie gry polecacie?

Yacek

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witajcie,
Szukam jakiejś dobrej platformówki 3D w stylu "liska" z PS4. Zastanawiam się nad Yoka Laylee i Super Lucky's Tale. Gry chodzą po ok. 140 zł w wersjach cyfrowych. Sonica odrzucam bo mi się nie podoba.
No i teraz moje pytanie: co wybrać? A może jest coś jeszcze warte uwagi?
Z góry dziękuję za pomoc

Wysłane z mojego Samsung S7 Edge przy użyciu Tapatalka
Może nie do końca to czego szukasz, ale mi wydaje się przyjemnym tytułem Max: The Curse of Brotherhood, kupilem w ciemno na cdkeys za 15 zł
Link ukryty dla gości, zaloguj się lub zarejestruj na forum.

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Sport, Wyścigi, strzelanki i oczywiscie coś w stylu uncharteda :)
Coś w stylu Uncharted to Tomb Raider (2013) i druga część Rise of the Tomb Raider. Jak wyścigi to albo symulator Forza Motorsport 5, 6 lub 7, albo jak arcadowa jazda po całej mapie w grze seria Forza Horizon 2 lub 3, od siebie bardziej polecam 3. Strzelanki to Battlefieldy 4, 1, Titanfall 2, ogólnie bym Ci poleciła kupić sobie na rok EA Access za 80zł i masz tam Battelfieldy, Battlefronta, sporo gier Sportowych, Fify i innych gierek:
Link ukryty dla gości, zaloguj się lub zarejestruj na forum.

Resident

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Dzieciakom (lat 8 i 6) kupić Minecraft na PC czy Xboxa? Z tego co widzę na Xbox mogą sobie grac razem na podzielonym ekranie. Ale czy nie jest wymagany Gold do sensownego grania? Czym jeszcze się różnią te wydania? Kompletnie nie wiem o co chodzi w tym Minecrafcie.

Gruberek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Jak masz na kompie Windows 10 to Minecrafta kupisz w cenie browara ( Windows 10 Edition ). Moja córka ma i na PC i na Xie ale woli grać na PC.

A co do innych gier to wszystkim polecam LEGO City: Undercover. Gramy w to całą rodziną i ciągle jest kłótnia o pada :D Przyznam szczerze, że żadna gra mnie tak nie wciągnęła jak ta :)

Resident

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Jak masz na kompie Windows 10 to Minecrafta kupisz w cenie browara ( Windows 10 Edition ). Moja córka ma i na PC i na Xie ale woli grać na PC.

A co do innych gier to wszystkim polecam LEGO City: Undercover. Gramy w to całą rodziną i ciągle jest kłótnia o pada :D Przyznam szczerze, że żadna gra mnie tak nie wciągnęła jak ta :)
Niestety mam Win 7. Ale to kupię na przyszłość :)

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

arzak

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Kupiłem tego Minecrafta na win10 ale chyba coś nie spełnia wymagań (może laptop dellE6520), bo nie mogę pobrać z Windows Store.
Po wybraniu przycisku "Kup" pojawia się napis "Ta aplikacja nie będzie działać na twoim urządzeniu" (przepraszam za windowsowy off-topic).

Do góry Bottom