Jakie gry polecacie?

Yacek

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witajcie,
Szukam jakiejś dobrej platformówki 3D w stylu "liska" z PS4. Zastanawiam się nad Yoka Laylee i Super Lucky's Tale. Gry chodzą po ok. 140 zł w wersjach cyfrowych. Sonica odrzucam bo mi się nie podoba.
No i teraz moje pytanie: co wybrać? A może jest coś jeszcze warte uwagi?
Z góry dziękuję za pomoc

Wysłane z mojego Samsung S7 Edge przy użyciu Tapatalka
Może nie do końca to czego szukasz, ale mi wydaje się przyjemnym tytułem Max: The Curse of Brotherhood, kupilem w ciemno na cdkeys za 15 zł
https://www.cdkeys.com/xbox-live/games/max-the-curse-of-brotherhood-xbox-one-digital-code
 

nowygrc

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak

Lotnik421Xbox One

Ja z swojej strony polecam
***
 

xxgraczxx

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jakie gry polecacie abym ograł na swojej konsoli?
 

diego1028

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jakie gry polecacie abym ograł na swojej konsoli?
Najpierw może powiedz jakie tytuły lub gatunki ciebie interesują?
 

kjpn

Świeżak
Świeżak
Szukam gier które będą dawały możliwość gry na dzielonym ekranie bez używania Golda...strzelanki, wyścigi...np. mam już Battlefronta SW I
 

xxgraczxx

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Najpierw może powiedz jakie tytuły lub gatunki ciebie interesują?
Sport, Wyścigi, strzelanki i oczywiscie coś w stylu uncharteda :)
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Sport, Wyścigi, strzelanki i oczywiscie coś w stylu uncharteda :)
Coś w stylu Uncharted to Tomb Raider (2013) i druga część Rise of the Tomb Raider. Jak wyścigi to albo symulator Forza Motorsport 5, 6 lub 7, albo jak arcadowa jazda po całej mapie w grze seria Forza Horizon 2 lub 3, od siebie bardziej polecam 3. Strzelanki to Battlefieldy 4, 1, Titanfall 2, ogólnie bym Ci poleciła kupić sobie na rok EA Access za 80zł i masz tam Battelfieldy, Battlefronta, sporo gier Sportowych, Fify i innych gierek: https://www.ea.com/pl-pl/ea-access/games
 

Resident

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Dzieciakom (lat 8 i 6) kupić Minecraft na PC czy Xboxa? Z tego co widzę na Xbox mogą sobie grac razem na podzielonym ekranie. Ale czy nie jest wymagany Gold do sensownego grania? Czym jeszcze się różnią te wydania? Kompletnie nie wiem o co chodzi w tym Minecrafcie.
 

Gruberek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Jak masz na kompie Windows 10 to Minecrafta kupisz w cenie browara ( Windows 10 Edition ). Moja córka ma i na PC i na Xie ale woli grać na PC.

A co do innych gier to wszystkim polecam LEGO City: Undercover. Gramy w to całą rodziną i ciągle jest kłótnia o pada :D Przyznam szczerze, że żadna gra mnie tak nie wciągnęła jak ta :)
 

arzak

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Gdzie można dostać Minecrafta na win10 w tak niskiej cenie?
 

Resident

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Jak masz na kompie Windows 10 to Minecrafta kupisz w cenie browara ( Windows 10 Edition ). Moja córka ma i na PC i na Xie ale woli grać na PC.

A co do innych gier to wszystkim polecam LEGO City: Undercover. Gramy w to całą rodziną i ciągle jest kłótnia o pada :D Przyznam szczerze, że żadna gra mnie tak nie wciągnęła jak ta :)
Niestety mam Win 7. Ale to kupię na przyszłość :)

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
 

kjpn

Świeżak
Świeżak
Gdzie najtaniej dostanę Star Wars Battlefront II wersja nowa pudełkowa
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Gdzie najtaniej dostanę Star Wars Battlefront II wersja nowa pudełkowa
Wg ceneo w x-komie: https://www.x-kom.pl/p/365540-gra-na-xbox-one-star-wars-battlefront-ii.html
 

paradox2604

Użytkownik
Użytkownik
w jaka gra multi teraz jest na topie i w jaka gra najwiecej polakow?
 

leon107

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mam takie pytanko przed kupnem gry z xbox story chciałbym się dowiedzieć w jakim języku ta gra jest gdzie można to sprawdzić?
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Mam takie pytanko przed kupnem gry z xbox story chciałbym się dowiedzieć w jakim języku ta gra jest gdzie można to sprawdzić?
Nie sprawdzisz, bo MS niestety nie podaje takich informacji. Musisz się pytać na forum bądź sprawdzać na gry-online, youtube.
 

leon107

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ok dzięki chodzi mi głównie o gry strategiczne
 

arzak

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Kupiłem tego Minecrafta na win10 ale chyba coś nie spełnia wymagań (może laptop dellE6520), bo nie mogę pobrać z Windows Store.
Po wybraniu przycisku "Kup" pojawia się napis "Ta aplikacja nie będzie działać na twoim urządzeniu" (przepraszam za windowsowy off-topic).


Jak masz na kompie Windows 10 to Minecrafta kupisz w cenie browara ( Windows 10 Edition ). Moja córka ma i na PC i na Xie ale woli grać na PC.

A co do innych gier to wszystkim polecam LEGO City: Undercover. Gramy w to całą rodziną i ciągle jest kłótnia o pada :D Przyznam szczerze, że żadna gra mnie tak nie wciągnęła jak ta :)
 

Gruberek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
U mnie w domu na dwóch laptopach działa bez zastrzeżeń.
 

Do góry Bottom