Jakie gry polecacie?

kruger73

Świeżak
Świeżak
Baja: Edge of Control
Gra wyścigowa jedna z nielicznych która posiada stary dobry tryb multiplayera z podzielonym ekranem dla max 4 graczy. Pozostałe jakie do tej pory grałem max 2.
Opis można znaleść tutaj:
https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=35591
Całkiem niezła zabawa i wiele trybów. Polecam
 

leon107

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Orientuje się ktoś czy gry Tropico i Industry giant w wersji cyfrowej są po polsku?
 

krisis

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Niedługo ma wyjść SEA OF THIEVES i pojawia się takie pytanie czy sa ludzie chętni do stworzenia ekipy na morską przygodę?
 

ml0dy

Świeżak
Świeżak
Witam,
posiadam ze znajomym od paru dni xbox one ostatni raz w strzelankę graliśmy w latach 2000-2005 to był quake :) co polecacie do pogrania na multiplayera do xbox one ?
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Witam,
posiadam ze znajomym od paru dni xbox one ostatni raz w strzelankę graliśmy w latach 2000-2005 to był quake :) co polecacie do pogrania na multiplayera do xbox one ?
Przeważnie jak grają to w Call of Duty: WWII albo Battlefielda 1. Dla BF1 warto kupić abonament EA Access, bo ta gra tam jest i wiele innych, w które możesz grać ze znajomym na multi. Abonament kosztuje 80zł/rok, więc warto, a listę pełnych wersji gier masz tutaj (The Vault): https://www.ea.com/pl-pl/ea-access/games
 

ml0dy

Świeżak
Świeżak
dzięki za info mam takie pytanie EA Access co to jest ?
Czy muszę kupić BF 1 + EA Access ? czy kupując EA Access mam dostęp do BF1 ?
 

pluto26

Xbox One
Xbox One
Pomocnik
Użytkownik
Kup ea i masz bf1.
 

ml0dy

Świeżak
Świeżak
dzięki świetna wiadomość mam jeszcze jedno pytanko czy żeby w bf1 grać online ze znajomym muszę dodatkowo wykupić xbox gold czy wystarczy ea ?
 

ManyPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
dzięki świetna wiadomość mam jeszcze jedno pytanko czy żeby w bf1 grać online ze znajomym muszę dodatkowo wykupić xbox gold czy wystarczy ea ?
Musisz mieć golda :)
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
dzięki świetna wiadomość mam jeszcze jedno pytanko czy żeby w bf1 grać online ze znajomym muszę dodatkowo wykupić xbox gold czy wystarczy ea ?
Do każdej gry sieciowej na Xboxie musisz mieć golda, bez golda nie zagrasz przez sieć z kimkolwiek. Bez golda można ogrywać tylko gry w Single Player. Dodam tylko, że jak wykupisz EA Access to do takiego BF1 masz dostęp przez taki okres na jaki wykupiłeś czyli kupując np. EAA na miesiąc tylko przez miesiąc będziesz mógł grać w BF1, jak będziesz chciał dłużej to musisz znowu wykupić, bo EA Access to tylko taka "wypożyczalnia gier" na wykupiony czas. Cenowo warto kupić od razu na rok za 80zł, masz tam o wiele więcej gier :) Teraz jak nie masz golda na koncie to MS zrobił promocję dla takich jak Ty 3 miesiące golda za 47,40zł:

 
Ostatnia edycja:

ml0dy

Świeżak
Świeżak
Dzięki za info, a gdzie można znaleść pełen spis gier dostępnych na ea access ? chodzi mi o pełne wersje nie demo.
 

davex

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Dzięki za info, a gdzie można znaleść pełen spis gier dostępnych na ea access ? chodzi mi o pełne wersje nie demo.
Ban na Google?

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Dzięki za info, a gdzie można znaleść pełen spis gier dostępnych na ea access ? chodzi mi o pełne wersje nie demo.
Przecież dostałeś ode mnie linka wcześniej, nawet Ci dopisałam, że pełne to są The Vault to z czym masz problem? Z czytaniem?
 

yellowmen83

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Teraz jak nie masz golda na koncie to MS zrobił promocję dla takich jak Ty 3 miesiące golda za 47,40zł:

Hej, ta promocja jest dla każdego czy tylko dla nowych? Bo u siebie jej nie widzę :(

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

factoria

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mam aktywnego golda i promocje też.
 

yellowmen83

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Z widoku konsoli czy z pc?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 

factoria

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Xbox i PC. Na PC przed zalogowaniem mam za 79zł, po zalogowaniu 47,40.
 

yellowmen83

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Kupione. Przepraszam za odejście od tematu :)

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 

damianprz

Użytkownik
Użytkownik
Szukam ciekawych gier z Game Passa.
Syn ma 9 lat, a córka 4 latka.

Mam zainstalowane:
  • Farming 15
  • NBA 2k17
  • Lucky's Tale
  • Lumo
  • Zoo Tycoon
  • WRC 5
  • Playgrouns (NBA)
  • Batman (x360)
Generalnie możliwe kategorie to sport, zręcznościówki, logiczne.
  • Prostą, ale ciekawą grą wydaje się Lumo.
  • F1 2015 mnie nie interesuje
  • DiRT dużo zajuje ponoć, a nie gram często w gry tego typu, WRC wystarcza
  • Ciekawie zapowiada się Cities: Skylines
  • Może wśród długiej listy gier są jakieś typowo strategiczne?
 

danboj

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Toć szukasz dla syna i córki
 

Do góry Bottom