Jakie gry polecacie?

damianprz

Użytkownik
Użytkownik
Toć szukasz dla syna i córki
no i...?
 

greg1652

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam. Pomożecie w wyborze co wybrać?
1.dirt 4
2. Wrc 7
3. Mafia 3
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Co sądzicie o grach : Little Nightmare Complete edition, Ruiner i Deus Ex Mankind Digital Delux ?

Gry warte zainteresowania ? Czy jednak lepiej sobie je odpuścić bo szybko się je przechodzi (tutaj myślę bardziej o Little Nightmare bo to gra raczej na szybkie przejście).
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Co sądzicie o grach : Little Nightmare Complete edition, Ruiner i Deus Ex Mankind Digital Delux ?

Gry warte zainteresowania ? Czy jednak lepiej sobie je odpuścić bo szybko się je przechodzi (tutaj myślę bardziej o Little Nightmare bo to gra raczej na szybkie przejście).
LN taki średniak w sumie, warto go ograć jeśli jest w jakiejś ciekawej promocji. W dodatki jeszcze nie grałam, ale zamierzam dokupić :)
 

Lukkoss

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Deus Ex kompletnie mi nie podeszło, sprawdziłem bo jednak sporo osób w to grało. Wyłączyłem po 2 godzinach, słabiutka grafika, fabuła wgl nie zaciekawiła. Jak masz mało czasu na granie to jednak warto przeznaczyć go na lepszą grę.
 

diego1028

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jako że w ostatnim czasie zainteresowałem się trochę bardziej mniejszymi i szybszymi grami typu gry niezależne(indyki) i moglibyście polecić wszystkie gry tego typu jakie uważacie za warto uwagi?
Dodam, że Ori mi się bardzo podobało i teraz wziąłem się za Cuphead'a.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Jako że w ostatnim czasie zainteresowałem się trochę bardziej mniejszymi i szybszymi grami typu gry niezależne(indyki) i moglibyście polecić wszystkie gry tego typu jakie uważacie za warto uwagi?
Dodam, że Ori mi się bardzo podobało i teraz wziąłem się za Cuphead'a.
Polecam Inside, Limbo, Leo's Fortune, Hue, Never Alone, seria Outlast, Badland.
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Deus Ex kompletnie mi nie podeszło, sprawdziłem bo jednak sporo osób w to grało. Wyłączyłem po 2 godzinach, słabiutka grafika, fabuła wgl nie zaciekawiła. Jak masz mało czasu na granie to jednak warto przeznaczyć go na lepszą grę.
Też mam obawy, że jakoś nie specjalnie mi podejdzie. Ale kusi wersja ze wszystkimi dodatkami :)

LN taki średniak w sumie, warto go ograć jeśli jest w jakiejś ciekawej promocji. W dodatki jeszcze nie grałam, ale zamierzam dokupić :)
Czyli ogólnie słabo. Tak jak sądziłem gra na szybkie przejście i zapomnienie o niej. Coś w stylu Unravel.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Czyli ogólnie słabo. Tak jak sądziłem gra na szybkie przejście i zapomnienie o niej. Coś w stylu Unravel.
Nie słabo, a średnio. W słabe gry nie warto grać, a w średnie już tak. Unravel akurat był bardzo fajny. Ale czego Ty się spodziewasz po grze Indie? To są zawsze szybkie gry, na raz.
 

goran

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Polecam Inside, Limbo, Leo's Fortune, Hue, Never Alone, seria Outlast, Badland.
Never Alone zaliczyłbym do słabych i cholernie monotonnych gier. Fabuła też raczej cienka jak babie lato. Najciekawsze były dla mnie niestety te filmiki które się odblokowuje. DLC jeszcze nie ograłem.

Do "małych" gier (indyków - tematyka różna) którymi można się zainteresować dodałbym:

- Child of light (fajna przygodowa turówka)
- Party Hard (strategiczne ubijanie imprezowiczów w oldschoolowej oprawie graficznej)
- Sexy Brutale (logiczna przygodówka)
- This War of mine (logiczno-strategiczna "przygodówka" z trudnymi wyborami - klimat robi wrażenie)
- Overcooked (co-op) (fajny kanapowy ko-op o gotowaniu)
- Brothers: a tale of two sons (wzruszająca przygodówka platformowa z ciekawym sterowaniem)
- the Escapist (bardzo fajna symulacja ucieczki z więzienia)
- Bridge Constructor (logiczna gra o budowaniu mostów)
- Inside (dobra, klimatyczna platformówka z ciekawą fabułą)
- Limbo (j.w.)
- Hyper Light Drifter (fajny oldschoolowy rpg przygodowy)
- Cluster track (niezła zręcznościowa platformówka).
- Super Hot (strategiczny FPS czy jakoś tak. Strasznie ciekawa mechanika i wkręcająca gra - teraz za free w goldzie)
- Steamworld Dig (przygodówka platformowa z elementamii metroidvanii. Bardzo sympatyczna. Nie wiem czy jest cz. 2 na X1)
 

B0ni3k

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A czy ktos gral w Ruiner ? Wydaje sie ciekawy
 

SebaVOL

Świeżak
Świeżak
Grał ktoś moze w nową grę Kingdom Come? Deliverance? Jak Wam się gra? Zastanawiam się czy kupić bo rzeczywiście jest dobra czy czekać na promocje. W coś by się pograło, bo ostatnio nie testowałem żadnych nowości.
Grywam sobie aktualnie w jakieś karty na komputerze. Czasami właczam sobie kurnik aby pograć sobie z innymi w warcaby.
Polecam,jakiś czas temu wyszła łatka i poprawiono wiele błędów oraz dodano zapis przy wyjściu. Obecnie opuściłem klasztor w grze ;D fabuła fajna, dużo zadań pobocznych, fajny klimat. Mi się podoba bardzo, na początku może denerwować bo od wszystkich dostajesz łomot, każdy ma lepszą retorykę, charyzmę, siłę i przy rozmowach nie poszalejesz, wszystko drogie a ty nie masz groszy, ale z czasem jest coraz lepiej. Polecam bo wciąga.
 

PanBudzynski

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Grał ktoś moze w nową grę Kingdom Come? Deliverance? Jak Wam się gra?
Rozgrywka na początku trudna, z tych powodów które wymienił Kolega wyżej. Do wszystkiego idzie się przyzwyczaić :) Boli mnie tylko jedno. Mianowicie, element pod tytułem "ciemno jak w d.... po zmroku". Taki usilnie wciskany realizm nie zawsze dobrze wpływa na zmagania z grą :D
 

Elefant900

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Znacie jakieś podobne gry do This War of mine ?
 

mastahkillah77

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Znacie jakieś podobne gry do This War of mine ?
Może valiant hearts?

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
 

adeczz

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Warto kupicBF1 nie potrafie grac w strzelanki na padzie nigdy nie probowalem dlatego pytam czy bf1 na konsole warto wydawac pieniadze
 

mastahkillah77

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Warto kupicBF1 nie potrafie grac w strzelanki na padzie nigdy nie probowalem dlatego pytam czy bf1 na konsole warto wydawac pieniadze
Na pewno warto się nauczyc języka polskiego

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
 

PanBudzynski

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Warto kupicBF1 nie potrafie grac w strzelanki na padzie nigdy nie probowalem dlatego pytam czy bf1 na konsole warto wydawac pieniadze
Ja nie potrafiłem w październiku pada w dłoniach trzymać, po pół roku jest całkiem nieźle jeśli chodzi o strzelanki :)
 

goofyps

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Na pewno warto się nauczyc języka polskiego

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Wykup sobie na miesiąc ea access, tam jest bf to sobie obczaisz

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
 

Kicający Ogórek

Użytkownik
Użytkownik
Szukam gier kooperacyjnych godnych polecenia, interesuje mnie podzielony ekran, tak abym mógł sb z bratem na spokojnie pograć.
Fife, NBA, GoW, Forze, A Way Out posiadam
 

Do góry Bottom