Jakie gry polecacie?

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Grałeś w Wolfenstein II ? Gra jest nawet bardziej niż ładna.
 

CzekoladowyNinja

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Ta ograłem była świetna to samo DOOM, lecz szukam czegoś pod multiplayer.
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Gra/grał ktoś z was w Project CARS 2 ? Ceny są bardzo niskie i zastawaniem się co z nią jest nie tak.
 

damianprz

Użytkownik
Użytkownik
Snake Pass, ale do tego trzeba mieć cierpliwości, Sunset Overdrive, Agents Mayhem, Hello Neighbor, The Gardens Between, Forza Horizon 4, Sea of Thieves, Super Lucky's Tale, Giana Sisters, Star Wars:TCS, Max The Course of Brotherhood, Portal Knights, Next Up Hero.
Dzięki, obecnie hitem jest Hello Neighbour, nie wiedziałem że to jest w Game Pasie
 

SebaVOL

Świeżak
Świeżak
Gra/grał ktoś z was w Project CARS 2 ? Ceny są bardzo niskie i zastawaniem się co z nią jest nie tak.
moim zdaniem się nie opłaca, szkoda wydawać pieniądze jak w FORZAMOTOSPORT 6/7 daje więcej (aut, torów)
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
moim zdaniem się nie opłaca, szkoda wydawać pieniądze jak w FORZAMOTOSPORT 6/7 daje więcej (aut, torów)
Grałeś czy oceniasz grę po ilości aut ?

Ponieważ komentarzy jest tyle że ciężko wszystko przeczytać zaryzykowałem i kupiłem edycje kolekcjonerską. Tanie to niezmiernie.
 

dudus8

Świeżak
Świeżak
Witam serdecznie,
Jako, że Fifa 19 jest teraz w fajnej promocji to zastanawiam się nad jej zakupem.....
Mam jednak dylemat:
Kupić wersję na PC czy Xbox One X?
Jak myślicie?
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Witam serdecznie,
Jako, że Fifa 19 jest teraz w fajnej promocji to zastanawiam się nad jej zakupem.....
Mam jednak dylemat:
Kupić wersję na PC czy Xbox One X?
Jak myślicie?
A na jaką odpowiedź liczysz na forum xboxa?
 

SebaVOL

Świeżak
Świeżak
Grałeś czy oceniasz grę po ilości aut ?

Ponieważ komentarzy jest tyle że ciężko wszystko przeczytać zaryzykowałem i kupiłem edycje kolekcjonerską. Tanie to niezmiernie.
tak w 1 i 2 na PC (testowałem czy warto), im więcej aut i tras tym więcej zabawy i rozgrywki. ;D
pozdrawiam
 

lukasz2511

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam,
zamierzam zagrać w Mafie 3 czy ktoś orientuje się czy wyszły do gry jakieś poprawki tych wszystkich opisywanych błędów czy zostawili to wszystko tak jak było ?
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Witam,
zamierzam zagrać w Mafie 3 czy ktoś orientuje się czy wyszły do gry jakieś poprawki tych wszystkich opisywanych błędów czy zostawili to wszystko tak jak było ?
Wydaje mi się, że zostawili wszystko jak było, bo nie widziałam żadnej aktualizacji do gry odkąd mi to leży na dysku ;p Ale spokojnie, grę da się ukończyć :)
 

lukasz2511

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ok bo myślę nad przejściem Mafii 3 zaraz po Battlefield 1 i mam nadzieję że ta gra ma mniej błędów i da się dobrze sterować padem bo to będzie moja pierwsza gra tego typu na konsoli :/ wcześniej był PC
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ok bo myślę nad przejściem Mafii 3 zaraz po Battlefield 1 i mam nadzieję że ta gra ma mniej błędów i da się dobrze sterować padem bo to będzie moja pierwsza gra tego typu na konsoli :/ wcześniej był PC
Na początku sterowanie w tej grze jest dziwne, ale w ustawieniach coś się zmieniało, żeby lepiej się jeździło. Już nie pamiętam jak ta opcja się nazywała, ale sobie to zmieniłam i od razu normalnie bez nerwów się sterowało pojazdami :) Ogólnie nie nastawiaj się na nie wiadomo co w M3, bo to nie jest gra wysokich lotów i mega może Cię zabić powtarzalność w tej grze, co dzielnica to robi się to samo...
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Przeszedłem w listopadzie 2017r M3 łącznie z DLC i jedyny błąd jaki mi się trafił dwa razy grając na FAT/S to jadę na miejsce misji a tam pusto, wystarczył restart.
 

Krakoos

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Pomijając fakt, że Mafia 3 to chyba najsłabsza gra z otwartym światem w jaką do tej pory grałem. Crackdown 3 ma szansę ją pobić w tej kwestii. Jeśli ktoś liczy, że Mafia 3 to kontynuacja Mafii 2, to się srogo rozczaruje.
 

B0ni3k

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jak dla mnie Crackdawn 3 NOKAŁTUJE Mafie 3
Przyjemnosc z gry jest nie porównywalni e wieksza przy C3 polecam
 

Spajkowy

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Szukam jakiejś fajnej, zajmującej gierki coop. Może to być też jakiś indyk. Ważne żeby tryb kooperacji był online nie lokalny. Myślałem m.in o Far Cry 5, The Crew 2, Tom Clancy's Wildlands, The Escapists 2, Overcooked 2 albo Don't Starve Together. Poleci ktoś coś konkretnego co wciągnie na trochę? :p
 
Ostatnia edycja:

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jak na ''trochę'' to Tom Clancy Wildlands powinno cie zadowolić, ogromna mapa i tysiące aktywności do zrobienia. TC W jest też chyba z wersją 10h trial więc możesz pobrać i pograć przed kupnem. Mega świetną grą do kooperacji jest A way Out.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Szukam jakiejś fajnej, zajmującej gierki coop. Może to być też jakiś indyk. Ważne żeby tryb kooperacji był online nie lokalny. Myślałem m.in o Far Cry 5, The Crew 2, Tom Clancy's Wildlands, The Escapists 2, Overcooked 2 albo Don't Starve Together. Poleci ktoś coś konkretnego co wciągnie na trochę? :p
Nine Parchments, wspomniane wcześniej A Way Out (gra na 6h), Forza Horizon 3/4, Strange Brigade (jest w xgp), Livelock (ale po czasie przynudza), Lara Croft and the Guardian of Light, Lara Croft and the Temple of Osiris.
 

B0ni3k

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Masz jeszcze Crackdawn 3 i Diablo 3
 

Do góry Bottom