Jakie i gdzie kupić płytki ?

Lee93

Użytkownik
Użytkownik
Witam, chce sobie kupić płytki ( z 20 sztuk ) przez internet, bo taniej wychodzi. Macie jakieś namiary na dobre płyty i w miarę tanie ?
Co myślicie o tych ?
Link!
 

XBOX-M4ST3R

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Ja na nich nagrywałem ihasem oczywiście. Jakość ~90%, polecam.
 

rejji92

Użytkownik
Użytkownik

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
jesli nie chcesz zakladac potem miliona tematow to albo Verbatim, albo Platinum, na allegro 25 szt Platinum kosztuje 50 zl wiec to jest bardzo dobra cena
 

AssasinsGames

Użytkownik
Użytkownik
Polecam Verbatimy lub Sony na Allegro jest ich pełno :kiwi-fruit:.
 

SkipeR

Użytkownik
Użytkownik
Ja uważam że tylko Verbatimy, na inne szkoda czasu :)
 

Visienka

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Polecam Platinum, nagrałem ok 30 sztuk ostatnio i każda śmiga
 

uszyneq

Użytkownik
Użytkownik
maxell
 

LucyFair

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
ja gram na vakossach...i czasami na verbatimach, obie działają, jednak verbatimy szybciej i stabilniej "płyną" w napędzie.
 

Lucky Luke

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Polecam Verbatimy. Ja gram na Omegach bo są tanie :)
 

Malan

Użytkownik
Użytkownik

kamileqPL

Użytkownik
Użytkownik
Ja gram na esperanzach - żadna płyta nie poszła do kosza jeszcze.
 

kboro

Użytkownik
Użytkownik
Wiecie co są różne opinie na ten temat. Ja osobiście kupuje 10pak płyt z Esperanzy w Carrefourze za 25zł i nie miałem nigdy problemów z żadną grą którą nagrałem . Nie ma ścięć nic się nie wiesza wszystko działa płynnie . Dobry obraz gry + abgx to połowa sukcesu . Nagrywarka jaką posiadam to jakiś samsung który był od razu w kompie gdy kupiłem go bodajże w 2007r i powtórzę ŻADNEJ PŁYTKI NIE ZMARNOWAŁEM. Niech każdy mówi co chce ale ja nagrywam na tych i polecam ;)
 

uszyneq

Użytkownik
Użytkownik
ja kupuje na allegro MAXELL 10 szt za 25zl - wysylka darmowa

POLECAM
 

Lucky Luke

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
To że na płytę się nagrywa i nie ma ścięć jak to nazwaliście to nie znaczy że płyta jest ok. Wystarczy wziąć w rękę jedną i drugą płytę i już widać różnice.
 

KaBooM

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Odp: Jakie i gdzie kupić płytki ?

Plyta to tylko nośnik.są lepsze i gorsze ale jeżeli wie się co robi każda praktyczne będzie ok.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
 

Antarsan

Świeżak
Świeżak
Ja jadę na Philipsach i jestem zadowolony.
 

darus0955

Banned
Użytkownik
ja używam Verbatim , esperanzy, maxell i platinum zależy ile w danym momencie mogę wydać na płytki :) wszystkie gry działają i nie narzekam. A kupowanie płyt przez allegro jest kompletni nie opłacalne lepiej kupić w jakimś sklepie komputerowym, mi na 25 płytach zostaje jakieś 15-20zł zależy jakie płyty kupuje
 

Kanonier90

Użytkownik
Użytkownik
Korzystam z zestawu Ihas + Verbatim i jestem jak najbardziej zadowolony, jeszcze ani jedna płyta nie została zmarnowana. Korzystając niegdyś z nagrywarki "laptopowej" zmarnowałem ok. 10 - 15 płyt przez półtora roku. Zaopatruje się w sieci sklepów ProLine, gdzie 10 szt. kosztuje 39zł . Jak dotąd nie znalazłem lepszej ceny. Tak więc polecam sklep ProLine i płyty Verbatim
 

Do góry Bottom