Jakie macie tv i jaki jest obraz z Xbox One ?

waz

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Kolego jesli kupisz tv 4k to obraz będzie skalowany do 4k nie do 1920x1080. Jak to bedzie wyglądać na tv to zależy od elektroniki w tv.
 

szonyone

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Kolego jesli kupisz tv 4k to obraz będzie skalowany do 4k nie do 1920x1080. Jak to bedzie wyglądać na tv to zależy od elektroniki w tv.
Czyli lipa. gdyz Xbox skaluje gry tylko do rozdzielczosci jak oferuje gra.
takl wiec granie bedzie ohydne
 

waz

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nie koniecznie ochydne zależy jaki tv kupisz jeśli jeden z tańszych to rewelacji nie będzie. Nagraj sobie na pendrive kilka ulubionych filmów w 1080p i 720p, poproś w sklepie przed zakupem o włączenie i zobaczysz jak to wygląda.
 

bison616

Użytkownik
Użytkownik
jeżeli masz taka możliwość zrób update firmware TV czasem podobno pomaga na input lag
 

szonyone

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Nie koniecznie ochydne zależy jaki tv kupisz jeśli jeden z tańszych to rewelacji nie będzie. Nagraj sobie na pendrive kilka ulubionych filmów w 1080p i 720p, poproś w sklepie przed zakupem o włączenie i zobaczysz jak to wygląda.
facet kupuje tv 55cali z 4K, za 4.800zl
patrzac na specyfikacje jest naprawde torpeda

chodzi mi o to czy jesli rozdzielczosc danej gry ma 1080 a tv ma 4K to czy rozdzielczosc podczas grania nie bedzie wygladac jak tv crt tylko jak przystalo na tv z dobra rozdziałką
 

waz

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jak crt wyglądać nie będzie spokojnie tak źle nie będzie. Kumpel ma tv 4K 65" i oglądaliśmy filmy 1080p i wygladaja ok, dal za niego w tamym roku prawie 10k pln marki LG. Pamiętaj, że tv ma rozdzielczosc natywna 4K i z taką działa najlepiej tak jak monitory do kompa, jesli cos skaluje to roznica będzie, jedni ja widzą inni nie. Nie obraź się ale ja za tv 55" 1080p LG dalem 5500 pln, wiec 4800 za 4K to raczej średnia półka. Ja bym wolał w tej cenie kupić 1080p ale wiecej cali. Mam projektor i obraz ok 90" jak odpale Wiedzmina to jak bym tam był [emoji6].
 

szonyone

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Jak crt wyglądać nie będzie spokojnie tak źle nie będzie. Kumpel ma tv 4K 65" i oglądaliśmy filmy 1080p i wygladaja ok, dal za niego w tamym roku prawie 10k pln marki LG. Pamiętaj, że tv ma rozdzielczosc natywna 4K i z taką działa najlepiej tak jak monitory do kompa, jesli cos skaluje to roznica będzie, jedni ja widzą inni nie. Nie obraź się ale ja za tv 55" 1080p LG dalem 5500 pln, wiec 4800 za 4K to raczej średnia półka. Ja bym wolał w tej cenie kupić 1080p ale wiecej cali. Mam projektor i obraz ok 90" jak odpale Wiedzmina to jak bym tam był [emoji6].
mam samsunga 40cali 3d -obraz jest bajka, wszystko ladne i piekne. pisalem o takiej kwocie gdyz tv pochodzi z wystawy, dlatego taka cena a po drugie mam i tak znizke jako znajomy wlasciciela sklepu.
 

danboj

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mam samsunga 55 cali 4k curved i jest o niebo lepiej niż gdy miałem 40 fhd. Mogę grać non stop i wzrok się nie męczy.
 

Do góry Bottom