Jakie slimy obsługują lt 3.0

mate1212

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Czy slima z 2011-08-04 da się jeszcze przerobić??
(Mam dasha 2.0.16197.0)
 

Shibby

Użytkownik
Użytkownik
Wątpię, ale warto zaglądnąć do środka.
 

maxoff

Użytkownik
Użytkownik
Czy slima z 2011-08-04 da się jeszcze przerobić??
(Mam dasha 2.0.16197.0)
Otwórz i sprawdź...
Osobiscie miałem kilka z datą 2011-08-03 i wszystkie były z Litkiem 16d4s więc bez problemu dało się założyć LT, także szanse masz spore aczkolwiek nic poza rozkręceniem konsoli ci nie pozostaje by dowiedzieć się na pewno.
 
A

adriano_2009

Guest
Co do kolegi ktory ma naped liteon ds5, to nie warto czekac na te lt moim zdaniem. Sprzedaj tego slima i kup sobie takiego ktory da sie przerobic, albo zmien sobie naped (choc tutaj pytanie do fachowcow czy starsza wersja liteona bedzie dzialac).
 

ESLORD

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
żeby podmienić napęd potrzebny jest klucz i keyarena - o tyle o ile pierwsze można wydobyć robiąc RGH to keyarena jest nie do zdobycia. Zatem taki pomysł odpada..
 
A

adriano_2009

Guest
Czyli zostaje koledze kupić nowego x-a :)
 

mate1212

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Czyli to wszystko zależy od napędu jaki mam w klocku?
 

akwarium25

Banned
Opcji jest wiele rozkrec konsole ,jak naped nie przerabialny to mozesz na lt ultima czekac i na c4eva czy cos sie ruszylo czy nie .sprzedac zamienic sie na konsole. Ale moze masz przerabialny.
 

maxoff

Użytkownik
Użytkownik
Co do kolegi ktory ma naped liteon ds5, to nie warto czekac na te lt moim zdaniem. Sprzedaj tego slima i kup sobie takiego ktory da sie przerobic, albo zmien sobie naped (choc tutaj pytanie do fachowcow czy starsza wersja liteona bedzie dzialac).
Sprawdź napęd, rozkręcając konsole, masz DUŻE szanse że będzie Liek 4-ka więc da się przerobić...
 

tommyfp

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
ja mam jeszcze plomby więc nie sprawdzę. Ale może się orientujecie jaki napęd był w konsoli kupionej w lutym 2012 w media markt a wyprodukowanej 22-08-2011?? Płyta główna TRINITY, a do konsoli była dołączona Forza 3, Crysis 2, Fabble 3
 

akwarium25

Banned
Jak trinity to pewnie i litek ale moze byc tez hitachi
 

ZombaL

Użytkownik
Użytkownik
Nigdy nie ma 100% pewności, jedyna opcja rozkręcić i sprawdzić.
 

maxoff

Użytkownik
Użytkownik
No to wóz albo przewóz.... plomba, a co za tym idzie gwarancja na konsole lub przeróbka, zdecyduj się.
Jak koledzy mówią do puki nie rozkręcisz to 100% pewności nie będziesz miał, ale powiem od siebie że miałem z taką datą (22-08-2011) i był w środku Litek 5-tka, więc lipa jeszcze na tą chwilę....
 

Salwi1908

Banned
witam mam slimke 2012-10-21 czy jest jakakolwiek szansa by wgrac lt3.0 na niego? drugie pytanie posiadałem phata z rrodem wyciagnolem napęd jest to hitachi czy w razie barku możliwości sflashowania oryginalnego napędu ze slimki mógłbym podmienić na ten z phata? dodam ze ten z phata ma wgrany lt ale nie pamietam jaki
 

ESLORD

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Nie nie możesz podmienić w slimie tak napędu. Solucja dla ciebie nadchodzi c4eva Speaks! | automated irc logs, updated instantly whenever and wherever c4eva speaks
 

nonam3k

Świeżak
Świeżak
Panowie Mam Slima z 2011-06-28 . Jest możliwość wgrania LT 3.0 ?
Oraz gdzie w okolicach Katowic można taka przeróbkę zrobić?
 

akwarium25

Banned
powineś mieć liteona przerabialnego. o ile nie masz hitachi 500. hitachi ma na tace wyciecie z boku na środku. i jak nie masz dasha 15xxx to masz opcje rgh. Trzeba xa rozebrać i się dowiesz jaki model. i podobno w tychach jakiś serwis jest...
 

nonam3k

Świeżak
Świeżak
Dasha mam 2.0.14719 . Masz moze jakies foto podglądowe jak wygląda napęd hitachi ?
 

akwarium25

Banned

pawelk79

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mam pytanie czy napęd hitachi w slimach był montowany od konkretnej daty czy od początku produkcji slima?
 

Do góry Bottom