Jakie zmiany EA Sports obiecuje w grze FIFA 17?

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


FIFA 17 ma ponoć wprowadzić duże usprawnienia w mechanice rozgrywki, ewolucję w kwestii personalizacji, immersji oraz szereg istotnych, dużych zmian. Tak przynajmniej twierdzi EA Sports.

Electronic Arts jeszcze tego oficjalnie nie potwierdziło, ale najnowsza odsłona serii piłkarskiej spod dłuta EA Sports ma być czymś ewolucyjnym i wprowadzającym dużo świeżości.

Tak przynajmniej stwierdził Andrew Wilson z Electronic Arts, który wyznał, że FIFA 17 będzie grą ewolucyjnie podchodzącą do aspektów personalizacji, immersji oraz schematu rozgrywki. Trudno stwierdzić, co się za tymi stwierdzeniami kryje, ale wiemy, że tytuł pojawi się na rynku na przestrzeni czerwca i września na Xbox One.

Tak jak w przypadku poprzednich odsłon, FIFA 17 powinna pojawić się na rynku najpewniej we wrześniu. Wspomniany Wilson jest przekonany, że tegoroczna edycja gry wprowadzi sporo świeżości i nowości, które wychodzą naprzeciw wymaganiom samych graczy.

W przyszłym miesiącu, podczas pokazu EA Play powinniśmy zobaczyć zapowiedź tego tytułu. A Wy czego życzycie sobie od najnowszej odsłony serii?


 

greg1652

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja żeby w końcu wprowadzili ligę mistrzów

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
 

Wojtaszek

Użytkownik
Użytkownik
Hmm, ja bym wprowadził błędy sędziowskie oraz łatwiejszą zmiane klubu w rrybie kariery menedżera. Bo z tym to jest tragedia teraz.
 

Pooteeen

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Każda część wprowadza "rewolucję i powiew świeżości", a tak na dobrą sprawę nie ma dobrej piłkarskiej gry na rynku.
FIFA irytuje ot chociażby takim szczegółem jak bardzo mało reprezentacji narodowych. Nie dość, że połowa nielicencjonowana to jeszcze brak chociażby Chorwacji...
 

Masownik20

Użytkownik
Użytkownik
do puki konami ma lige mistrzow i uefa i jest coroczny brak mistrzostw swiata i europy bo tak naprawde na kij mi reprezentacje w fifie skoro moze sobie towarzyski mecz rozegrac albo stworzyć jakas imitacje mistrzostw ( nie licze menadzera bo nie o to mi chodzi) to nadal to bedzie symulator pilki na pół gwizdka.. Konami ma licencje nie odda fifa ma na wiekszosc klubów i reprezentacji wiec mamy zamkniete koło i co roku poprawiona nieco grafike i nowe składy......
 

diego1028

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja oczekuję jakieś 2 nowe ciekawe ligi do fify i może jakiś nowy tryb gry lub coś co by zrobiło z FUT'a lepszy tryb gry. Może jakieś wyzwania regularne lub coś innego, bo tak właściwie to jest ciągle to samo.
 

pitzmaker

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja raczej nie kupię. Co roku odgrzany kotlet. Myślę, że FIFA16 jest wręcz gorsza jeśli chodzi o mechanikę rozgrywki od 15stki.
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Po co kupować.. lepiej poczekać, aż dadzą do EA Access :)
 

dodo121_PL

Użytkownik
Użytkownik
Naprawiliby gre obrony w trybach online bo często dostaje wylewu i nie można nic zrobić
 

fitness

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Jeśli ktoś gra w fut to szkoda się napalac bo przez pół roku nie kupicie żadnego konkretnego zawodnika

wyklepane z m4A1
 

dodo121_PL

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli ktoś gra w fut to szkoda się napalac bo przez pół roku nie kupicie żadnego konkretnego zawodnika

wyklepane z m4A1
Chyba że się potrafi handlować (uczciwie a nie kupować coinsy).
 

qba123

Użytkownik
Użytkownik
Chyba że się potrafi handlować (uczciwie a nie kupować coinsy).
zgadza się, ale handel został mocno ograniczony w porównaniu do fify14 (jeszcze przed wprowadzeniem widełek)
 

fitness

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Chyba że się potrafi handlować (uczciwie a nie kupować coinsy).
Hehe ale 80% kupuje i przez to jest lipa jak się chce kogoś fajnego kupić mówię na początku po wejściu fify bo teraz w 16 to ceny lajt

wyklepane z m4A1
 

Do góry Bottom