Jakiego xboxa wybrać

samis1

Świeżak
Świeżak
Witam, zdecydowałem się na kupno xboxa. Mam tylko pytanie jaki xbox byłby dla mnie najlepszy:
- Chciałbym możliwość bezproblemowej gry przez internet ( multiplayer ) . Ale żebym nie musiał płacić jakiegoś abonamentu xbox live ( tak słyszałem ), żebym mógł ciągnąć neta przez kabel, ruter lub modem.
- Idealny do fps'ów ( first person shooter )
- Dysk twardy żebym mógł ściągać dużo rzeczy
- No i cena do 1600 zł, jeśli takie są. Jeśli jest jakiś xbox spełniający powyższe wymagania ( to niekoniecznie ) napiszcie proszę. Nie znam się na konsolach.

Proszę o szybką odpowiedź i pozdrawiam. Samis
 

smykk

Użytkownik
Użytkownik
za live trzeba płacic jeśli nie chcesz płacic kup ps3 aczkolwiek nie kosztuje to dużo 146zł rocznie. jeśli ci zależy na dysku to kup xboxa 360 slim 250GB ma wbudowane Wifi
 

theversus

Użytkownik
Użytkownik
Tak jak kolega wyżej. Za tą kwotę kupisz Slima 250 gb. Spokojnie wystarczy Ci do wszystkiego czego potrzebujesz. Nie ma obecnie lepszego xboxa na rynku
 

Piotrek ELO

Użytkownik
Użytkownik
Tak jak kolega wyżej za XBOX LIVE musisz zapłacić
CENNIK:
1 miesiąc.....30 zł
3 miesiące...ok. 60 zł
12 miesięcy...ok. 180 zł

Jeśli chciałbyś kupić Xbox 360 to kupuj Xbox 360 250 GB (potocznie nazywany SLIM)
Ale jeśli koniecznie chciałbyś mieć multi za free na to wybierz PlayStation 3 slim.
 

samis1

Świeżak
Świeżak
Ale jeszcze jedno pytanie. Mianowicie mój kumpel ma xboxa i powiedział mi że on neta ciągnie przez kabel i nic nie płaci, czy to możliwe ? Jeśli koniecznie trzeba płacić to trudno. Ale chciałbym kupić tanio i dobrze, za bogaty nie jestem ;p
 

stfu

Użytkownik
Użytkownik
Musi płacić, kłamie Cię dziad ;)

Chyba że ma miesiąc za free ;]
 

samis1

Świeżak
Świeżak
Na ps3 chyba się nie zdecyduje, według mnie tu ogromna różnica ceny (gry są po 200 zł ), wolę xboxa wtedy mógłbym grać z kumplem aczkolwiek mój inny kumpel ma ps3.Ale słyszałem że jeśli chcę grać w fps'y to lepiej na xboxie. Słyszałem tez coś takiego jak xbox live silver i gold - podobno na silverze moge wchodzić na neta i ściągać ( niby jest za darmo ) ale za to na gold mogę grać przez internet dodatkowo.
 

JuNy

Użytkownik
Użytkownik
- Chciałbym możliwość bezproblemowej gry przez internet ( multiplayer ) . Ale żebym nie musiał płacić jakiegoś abonamentu xbox live ( tak słyszałem ), żebym mógł ciągnąć neta przez kabel, ruter lub modem.

^up

Jesli nie chcesz placic abonamentu to ps3

- Idealny do fps'ów ( first person shooter )

Wydaje mi sie ze xbox 360

- Dysk twardy żebym mógł ściągać dużo rzeczy
xbox 360 or ps3 ale dysk mozna zawsze sobie dokupic kup np slima i kup sobie dysk 250


- No i cena do 1600 zł, jeśli takie są. Jeśli jest jakiś xbox spełniający powyższe wymagania ( to niekoniecznie ) napiszcie

Xbox 360 slim 250gb albo ps3 slim tylko ze za bardzo sie nie znam na ps3 ;p
 

samis1

Świeżak
Świeżak
Tak jak kolega wyżej za XBOX LIVE musisz zapłacić
CENNIK:
1 miesiąc.....30 zł
3 miesiące...ok. 60 zł
12 miesięcy...ok. 180 zł

Jeśli chciałbyś kupić Xbox 360 to kupuj Xbox 360 250 GB (potocznie nazywany SLIM)
Ale jeśli koniecznie chciałbyś mieć multi za free na to wybierz PlayStation 3 slim.
Co do cen to czytałem coś innego mianowicie :

,,Za 12 miesięcy abonamentu Xbox Live Gold trzeba będzie zapłacić 249 złotych" Onlinecenter.pl
 

KeNq

Użytkownik
Użytkownik
Kolega mógł cie jednak NIE kłamać :p
poczytaj o Xlink Kai, jest to DARMOWA alternatywa xbox live
 

Madrid.energy2000

Banned
Użytkownik
za 130 zł idzie kupic zdrapke na allegro na 12 miesiecy nie znacie to nie piszcie
 

samis1

Świeżak
Świeżak
Dzięki za wszystkie odpowiedzi. Ale jeszcze podobno da sie kupić "coś" za jakieś 500 zł
 

krukens

Użytkownik
Użytkownik
Nie coś, tylko Kinecta, i nie za 500, ale za 600 (z grą). :) Dzięki Kinectowi, twoje ciało jest kontrolerem, niektóre gry go wykorzystują. Za 1600 bierz Slima 250GB + Kinect + dorzuć z 350zł na Call of Duty: Modern Warfare 2 i Black Ops. :)
 

darnokPL

Użytkownik
Użytkownik
JAk chcesz mieć multi w xbox to bierz slima 250+ jakaś gierka+1rok xbox live GOLD Powinno się zmieścić w 1600 nawet na 2 gry Ci jeszcze wystarczy :D
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Ogólnie twojego postu za bardzo nie rozumie. Co masz na myśli Dysk twardy żebym mógł ściągać dużo rzeczy , dobra pominę na razie to. Piszesz że ogólnie chodzi ci o multi więc przeróbka xboxa nie wchodzi w grę (chyba że chcesz żyć z nożem na szyi? i nie znać ani dnia ani godziny:D)
Jak chcesz multi to tylko na live bez zabawy w inne badziewia (nie wiem czy przy xlink kai nie będziesz grał z graczami na PC jeżeli tak to powodzenia w zabijaniu kogoś kto ma myszkę i celuje sprawniej niż ty na padzie.. Chyba że są serwery tylko na graczy na xboxie 360, nie wiem nie używałem więc tylko głośno myślę :)).

- Idealny do fps'ów ( first person shooter ) ?? Przecież każdy xbox jest taki sam jak chodzi o granie (nie patrzcie na rodzaj płyty itp chodzi mi o czysty gameplay za pomocą pada).

Jak masz pieniążki to bierz xboxa slim 250 GB + liva wykupuj na okresy (ile tam można parę dni czy miesiące bądź rok). I do tego CoD MW 2 i BF BC 2. Bądź i inny FPS.
 

kolorap

Świeżak
Świeżak
Kupuj xbox'a 360 Slim, dam Ci jedną radę. Nie kupuj gier w marketach typu Madia Mart itp. Jest sposób na gry za 50 zł. :
1.Na allegro kupujesz MICROSOFT POINTS
2.Na rynku Live! za te pkt są dostępne gry np.Red Dead Redemption
 

larelijux

Świeżak
Świeżak
Ja mam Slima i jest bardzo dobry. Duuużo miejsca, inny procesor itd.
 

siostraFaustyna

Użytkownik
Użytkownik
Do FPS'ów każdy jest taki sam, bo chodzi o pada. Za XBL trzeba płacić i raczej to się nie zmieni, a do 1600zł to bierz slima jak chcesz wydawać na gry, a elitke lub premium jak chcesz przerobić.
 

Do góry Bottom