Jakiej używasz przeglądarki?

zbarik

Świeżak
Świeżak
Dla mnie jedyną do przyjęcia przeglądarką jest CHrom googla. Firefox nie umywa się do niej, nie wspominając już o internet Explorerze. Korzystam z wielu kart jednocześnie i chodzi świetnie, nic nie zawisa. Ktoś wcześniej narzekał, że zawisa mu. Moze masz za malutko ramu? Nie przesiadłbym się na żadną inną niż chrom.
 

rocznikbest91

Świeżak
Świeżak
Co chrom? Chrom to jest taki pierwiastek o_OO Korzystam z Firefoxa i jestem zadowolony. Przynajmniej tutaj mogę kasować sobie bezpiecznie historię i nawet nie muszę przechodzić do żadnego trybu niewidocznego jak w tym Google Chrome. Jeszcze kiedyś testowałem Safari ale przeglądarka była moim chybionym pomysłem.
 

fryxon

Banned
Świeżak
hmm Safari? A to nie rajd samochodowy? Po bezdrożach Afryki. A używa ktoś jeszcze Internet Explorera? Chyba wyszedł lekko z użycia? A taki dobry miał już być.
 

bld

XBOX MANIAK
XBF
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
hmm Safari? A to nie rajd samochodowy? Po bezdrożach Afryki. A używa ktoś jeszcze Internet Explorera? Chyba wyszedł lekko z użycia? A taki dobry miał już być.
IE już nie będzie od Win 10 :) bo go zastąpi inna przeglądarka (Spartan) , tym bardziej inne alternatywne przeglądarki są lepsze :p
 

Kyron

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ja dalej przy operze ale czasem mam wrażenie że mi ciągnie ram nawet ten co obok kompa luzem leży.Jak to możliwe że komp z 2009 to wrak a x360 projektowany w 2005r śmiga. Spartan nie będę używał ale może Persian tak.
 

kalafiorkova

Świeżak
Świeżak
U mnie dalej Firefox :) Klasyczna przeglądarka, bardzo lubię Liska i nie zastąpię jej żadną inna przeglądarką. Nie wierzę nawet w to, że jeśli wyjdzie ta nowa przeglądarka Spartan, że zrobi jakąś robotę i będzie tam płynnie wszystko chodziło..Im więcej coś jest bardziej rozleklamowane tym to jest coraz gorsze.​
 

marteno

Świeżak
Świeżak
Witajcie. Ja długo używałem Opery, ale ostatnio poinstalowały mi się jakieś durne dodatki, które zasłaniają stronę i nie potrafię ich usunąć. Z konieczności przerzuciłem się na Chroma i powoli się przyzwyczajam. Możilla strasznie wolno u mnie chodziła.
 

barzej66

Świeżak
Świeżak
Dawniej przez lata używałem Internet Explorer, ale jakiś czas temu "przerzuciłem się" na Mozilla Firefox i od tamtej pory korzystam w zasadzie tylko z tej przeglądarki. Z IE też jeszcze czasami skorzystam, jeśli muszę. Ale to już bardzo rzadko.
 

Babuty

Świeżak
Świeżak
Nie lubie Ie jest chyba najwolniejszą przeglądarką dostępną w sieci. Kiedyś używałem firefoxa była fajną przeglądarką i szybką nie miałem do niej zastrzeżeń dotąd aż poznałem google chroma -przeglądarka gniecie chyba wszystko, co możliwe i dostępne na rynku przeglądarek.
 

michaell66

Świeżak
Świeżak
To zależy kogo spytasz... sporo osób ma swoją ulubioną i złego słowa o niej nie powie... Ja korzystam z chroma, bo się do niego przyzwyczaiłem. Co do zasobów to każda przeglądarka ich dużo zużywa, a to wszystko przez coraz bardziej zaawansowane technologie na stronach.
 

czekb66

Świeżak
Świeżak
Ja mam najnowszego Firefoxa, IE nie wiem jaka wersja (bo nie używam) i Opera czasami mi sie przyda
kiedyś używałem też google chrome ale jakoś zrezygnowałem
 

klexon

Banned
Świeżak
Wcześniej używałem Internet Explorera jak chyba wszyscy, potem używałem Firefoxa, odczułem poprawę ale jak spróbowałem CHroma od google to od tego czasu tylko ta przeglądarka i dłuuugo, dłuuugo nic. Reszta daleko w tyle.
 

bld

XBOX MANIAK
XBF
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
FF i iceweasel :)
 

adakol

Świeżak
Świeżak
A ja wybieram Operę, bo oferuję najwięcej w standardzie. Nie jest tak ''goła'' jak konkurencja, gdzie dopiero po zainstalowaniu wtyczek da się normalnie korzystać z przeglądarki. Jest prosta w obsłudze, można ją sobie dostosować według własnych upodobań.
 

fryxon

Banned
Świeżak
Ja używam od samego początku google chroma jestem z niej zadowolony bardzo szybka i konkretna przeglądarka nie używałem innej przeglądarki wiec nie wiem jak pozostałe wypadają przy tej. Z tego co widzę to na rynku króluje tylko google chrome.
 

partosz

Świeżak
Świeżak
Najdłużej używam Firefoksa od wersji 1.0. Dlaczego nie przesiadłem się z IE 6 na inną przeglądarkę? Wciąż próbuję sobie przypomnieć. :) Prawdopodobnie zadecydowały o tym: otwarty kod, zgodność ze standardami, interfejs, poza tym działało dużo stron napisanych pod IE. A później niezastąpione narzędzie Firebug dla twórców stron.
 

Alan.W

Świeżak
Świeżak
Tylko Google Chrome. Najszybsza przeglądarka. Ostatnio lisek (firefox) bardzo się pogorszył i bez powodu zaczął się nawet sam wyłączać. Odinstalowałem go i poszło u mnie *******..W odstawkę, nie lubię takich wolnych przeglądarek z cyklu IE lub ten FF.
 

plantagenet

Świeżak
Świeżak
No ja właściwie mogę się podpisać pod wpisem Alana. W. Nic dodać, nic ująć. Też się kiedyś męczyłem z IE a potem Firefoxem, który był ciutkę lepszy od IE. Na szczęście zainstalowałem Chroma i życie stało się prostsze i szybsze. Nigdy więcej IE i FF! Brrr, jak inni chcą to niech się męczą.
 

Kaktus212

Świeżak
Świeżak
Ja używam Mozilla Firefox i nie narzekam. Uważam, że to jedna z lepszych przeglądarek z możliwością dodatkowych usprawnień. :polecam.
 

Withery

Świeżak
Świeżak
Kiedyś używałem Mozilli ale znudziła mi się więc zacząłem używać google chroma i nie żałuję że zmieniłem swoją przeglądarkę jest znacznie szybsza niż poprzednia czyli mozilla zresztą z tego co widzę i czytam to każdy praktycznie używa chroma i wydaje mi się że to marka na lata.
 

Do góry Bottom