Jakiś poradnik do Alan Wake-a ?

JohnCena2011

Użytkownik
Użytkownik
Siemka....
Macie jakieś poradniki do gry Alan Wake?
Ukończyłem gre na normalnym poziomie i uzbieralem tylko pond 420pkt.
Chciałbyn grę przejść jeszcze raz na każdym poziomie żeby wycisnąc całe 1500pkt. i przydałby mi się poradnik gdzie trzeba chodzic i co robic.
Widziałem taki świetny na gry online ale tylki pokazane jest kilka stron a potem trzeba zapłacic.
 

Enemelek

Użytkownik
Użytkownik
Alan Wake: 100% Collectible Guide - Episode One - YouTube znajdźki potem po prawej weź filmik do epizodu 2 i tak dalej wpisz na youtube "alan wake Achievements" i lecisz
 

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
 

JohnCena2011

Użytkownik
Użytkownik
Dziękuje wam ;)
Jeszcze jakby było po polsku to całkiem super.Ale i tak jest ok.
Ktoś z was przeszedł alana na 100% ?O ile graliście wogle w to.
 

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Wg poradnika z góry 25 godzin, ale zazwyczaj podają zaniżony czas
Google Tłumacz
tu masz translacje, ciężko zrozumieć ale może sie przyda, jak czegoś nie rozumiesz to pisz przetłumacze :cool:
 

Enemelek

Użytkownik
Użytkownik
na 100% nie przeszedłem może jak kiedyś znowu do tego tytułu siądę to spróbuję ;p
 

naughtydog

Użytkownik
Użytkownik
Nawet jakbys nawalil w pory, to za jednym podejsciem, Alana nie zrobisz na 100%. Wszystko za sprawa znajdziek. Wszystkie dostepne sa dopiero na poziomie trudnosci nightmare, a ten po jednorazowym przejsciu gry. Dodatkowo, taka moja rada, zwroc uwage na osiagniecia, ktore trzeba zrobic w danym momencie w konkretnym rozdziale/levelu, bo niestety nie da sie do nich wrocic. Na gre z dodatkami potrzeba gdzies 30h. Powodzenia!
 

barnej7

Użytkownik
Użytkownik
Raczej nie powinien byc potrzebny.
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Dziękuje wam ;)
Jeszcze jakby było po polsku to całkiem super.Ale i tak jest ok.
Ktoś z was przeszedł alana na 100% ?O ile graliście wogle w to.
Ja przeszedłem Alana Wake-a w 100% :) i korzystałem z tego poradnika:
Konsolowisko.pl
 

novoteusz

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Panowie i panie przepraszam za odkopanie dinozaura ale...


da się sprawdzić w tej grze co na danym etapie się nie zebrało? Głównie chodzi mi o termosy i historię miasta.

Brakuje mi po jednym termosie i historii do odblokowania dwóch osiągnięć z tym związanymi ale teraz to już nie wiem gdzie coś pominąłem.

W tym momencie będę musiał przechodzić go na koszmarnym poziomie trudności z poradnikiem w ręce znów.
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Sprawdź w statystykach.
 

SmoQ1988

Użytkownik
Użytkownik
z tego co pamiętam nie da się.
 

novoteusz

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
W statystykach jest tylko jako całość, nie ma rozbitego na poszczególne odcinki.

Coś mi się widzi że jeszcze raz trzeba będzie przechodzić.
 

Shadow1980

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
dokładnie, pokazuję tylko ogół musisz niestety jeszcze raz męczyć się ze zbieraniem
 

XgameX

Użytkownik
Użytkownik
i tak musisz przejsc na wszystkich poziomach zeby zebrac maszynopisy, poziomy niczym chyba sie nie roznia w tej grze przynajmniej nie zauwazylwm
tego jakos specjalnie
 

novoteusz

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Tak ale na najwyższym poziomie zająłbym się tylko tymi brakującymi 15 maszynopisami, a teraz będę musiał dodatkowo historię na nowo przeglądać.


Ukończyłem go już dwa razy więc tylko 3 poziom mi został.


damy radę co zrobić jak sie nie da to się nie da zobaczyć. Ale i tak warto przechodzić ją 3 razy bo warta tego jest.
 

XgameX

Użytkownik
Użytkownik
Tak ale na najwyższym poziomie zająłbym się tylko tymi brakującymi 15 maszynopisami, a teraz będę musiał dodatkowo historię na nowo przeglądać.


Ukończyłem go już dwa razy więc tylko 3 poziom mi został.


damy radę co zrobić jak sie nie da to się nie da zobaczyć. Ale i tak warto przechodzić ją 3 razy bo warta tego jest.
nom szkoda że Amercan Nightmer jest tak zepsuty.. to jeden z lepszych tytułów na konsoli (w mojej opinii).
 

novoteusz

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
W american jeszcze nie grałem. Też słyszałem że nie dał rady poprzednikowi.
 

naughtydog

Użytkownik
Użytkownik
American Nightmare, nie był tworzony z myślą, żeby dawać radę pierwszej części. To jest zwykła gierka arcade z Alanem, a nie kontynuacja czy coś w ten deseń.
 

Do góry Bottom