jakośc obrazu

shintar

Świeżak
Świeżak
Witam,
mam pod konsole zwykły telewizor kineskopowy z przed 10 lat. Moje pytanie czy są jakieś bardziej zaawansowane ustawienia (jeśli tak to gdzie) żebym mógł poprawić jakoś obrazu? Bo mam tylko w ustawieniach pal, tryb i tyle no i hdtv ale tego włączyć nie mogę. Głównie chodzi o jakość napisów których praktycznie nie widać.
pozdrawiam
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
Niestety nie ma..
 

LucyFair

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Nie ma, ratuje Cie tylko nowy TV bądź monitor.
 

metzli

Użytkownik
Użytkownik
to wina rozdzielczosci i ostrosci, pod kineskopem nic nie zdzialasz, kilka gierek z tego co pamietam miala mozliwosc zooma ktory byl wlasnie do tego zeby bylo lepiej widac napisy ale to rzadkosc, jesli nie masz kasy na tv chociazby z hdready a masz monitor ze zwyklym wejsciem vga to zakup sobie kabel vga i smigaj pod monitorem nawet jesli nie ma hd roznica bedzie kolosalna:) wiem po sobie poniewaz pamietam przesiadke z TV CRT na monitor (ze zwykla rozdzielczoscia maksymalna 1280x1024 bodajze) poprzez dokupiony kabel VGA, najbardziej denerwowalo mnie granie w GTA 4 gdzie nie widzialem tam prawie nic i smiganie w Dirta zaliczajac jakis row/drzewo na kazdym zakrecie i skupianie wiekszej uwagi na mini mapie niz na krajobrazie/drodze :)
 

Do góry Bottom