Jeden X360 na dwa tv

swiatek94

Użytkownik
Użytkownik
czy jest możliwość np mam Jednego Xboxa 360 i chce sobie pograć na dwie osoby np w Vegas 2 ale nie na jednym tv tylko dwóch ale na jednym X360 można tak ??
 

Fokuz

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jeden X360 na dwa tv

Byłoby to zbyt piękne. :p Też tak chciałem niestety nie do wykonania.
 

mateusz_gosc

Użytkownik
Użytkownik
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Odp: Jeden X360 na dwa tv

gra jest na 3 TV ale tez na 3 xboxaxh :(
 

JarOO86

Banned
Użytkownik
Odp: Jeden X360 na dwa tv

aaaaaaaaaaaaaleeeeeee bajerrr:)
 

mateusz_gosc

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jeden X360 na dwa tv

widac że środkowy xbox ma jakiś słaby napęd :D bo nie wyrabia z loadingiem ;p
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Jeden X360 na dwa tv

Jakbys nie zauwazyl to koles jeszcze cos tam ustawial, takze mylne stwierdzenie. ;p
 

Brzoza

Świeżak
Świeżak
YouTube - [GC 07] Forza 2 at 4 Screens Jak widać można po prawej więcej takich filmików..
 

losalbelos

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Też tak kombinowałem ale nigdzie nie mogę znaleść sposobu :p

YouTube - [GC 07] Forza 2 at 4 Screens Jak widać można po prawej więcej takich filmików..
Temat dotyczy gry na jednej konsoli przez 2 osoby tak żeby zamiast dzielenia ekranu były dwa na oddzielnych tv.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Nie ma szans
 

Grinch

Użytkownik
Użytkownik
Pewnie, że można, wszystko można w dzisiejszych czasach. Jednak obraz na 4 ekranach został zrealizowany za pomocą zewnętrznego urządzenia które sygnał z konsoli rozdzieliło na poszczególne monitory.
Sama konsola ani sprzętowo ani programowo nie potrafi czegoś takiego. Dlatego nie mylcie tego o co pyta (trochę nie jasno ale można się domyśleć) twórca tematu, z tym co widać na filmikach z youtube. Filmy pokazują zupełnie inną koncepcję dzielenia obrazu. Jest jedna gra 1 player którego obraz został rozdzielony na 4, autor chciałby aby grę ze split screena przenieść na dwa oddzielne wyświetlacze co jest technicznie niemożliwe nawet przy użyciu zewnętrznego urządzenia rozdzielającego. Jedynie rozwiązanie to dwie konsole połączone sieciowo.
 

KrzQ

Użytkownik
Użytkownik
dobre;)
jak ktos znajdzie sposob zeby grac na 3 tv + 1 jako lusterko wsteczne to pisac
 

Do góry Bottom